Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kabaciński: Zabrać wynagrodzenie dla nauczycieli religii

Utworzony przez Atena, 22 listopada 2011 r. o 21:13 Powrót do artykułu
Poseł mówi o katechetach a nie o "nauczycielach religii". Ma rację poseł - kler się Polsce niczym nie przysłużył, zresztą oni służą Watykanowi i B16, więc niech on im płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a posłom i senatorom nie można by odebrać wynagrodzenia? Darmowych przejazdów i przelotów, służbowych samochodów i komórek? Rozporządzeniem na pół kartki A4? Przecież oni służą partiom politycznym więc niech partie im płacą (z dotacji dla partii politycznych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam lepsze rozwiązanie. Zabierzmy tym, którym nikt nie chce płacić, a więc przede wszystkim posłom a potem celebrytom i zlikwidujmy abonament! Z tych dwóch cięć będą takie zyski, że Niemcy przy nas to pikuś będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ma pomysł, żeby zabrać wynagrodzenie p. posłowi. Też się zaoszczędzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Kabaciński zrezygnuje z diety i biura poselskiego, skoro tak troszczy się o budżet to trochę społecznie należało by popracować. Najlepiej rozpocząć oszczędzanie od siebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. I to z moich podatkow utrzymywane jest takie oszolomstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem kto, w jakim kraju i za czyje pieniążki sponsorował studia tego gówniarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kiedy Kabaciński zrezygnuje z diety i biura poselskiego, skoro tak troszczy się o budżet to trochę społecznie należało by popracować. Najlepiej rozpocząć oszczędzanie od siebie!!!
Wybraniec narodu ma pracować społecznie ?!?!? No chyba sie narodowi w d... tzn. w głowach poprzewracało !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Historia wolnego człowieka nigdy nie jest pisana przez przypadek, ale przez wybór - jego wybór." Dwight D. Eisenhower Nie winnię P.Palikota że wystawił "taką" drużynę .... To młodzież /podobno/ wybrała sobie tych co stanowić będą o ich przyszłości. I dołożyli się do tego niektórzy ich rodzice a może i dziadkowie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kad napisał:
Wybraniec narodu ma pracować społecznie ?!?!? No chyba sie narodowi w d... tzn. w głowach poprzewracało !!!
Skoro wybraniec narodu, to dla dobra narodu powinien wolontariat odpracować!!! Ps. NARÓD na takiego "posła" nie głosował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
"Historia wolnego człowieka nigdy nie jest pisana przez przypadek, ale przez wybór - jego wybór." Dwight D. Eisenhower Nie winnię P.Palikota że wystawił "taką" drużynę .... To młodzież /podobno/ wybrała sobie tych co stanowić będą o ich przyszłości. I dołożyli się do tego niektórzy ich rodzice a może i dziadkowie....
Zabrać dla nauczycieli-no to komu zabrać im dać.Może logiczniej zabrać nauczycielom.Bo wyjdzie,że dla mnie wczoraj ukradli samochód,ale komu ukradli?Weżcie się za ten Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten gówniarz się zrzeknie pensji posła razem ze zboczkami ze swojego klubu to zobaczy ile zaoszczędzi państwo na takich (p)osłach. Jeśli katecheta pracuje to zgodnie z Konstytucją należy mu się wynagrodzenie, a jakiś gówniarz nie będzie zabierał ludziom pensji. Przecież katechetami są nie tylko księża, o czym ten Kabaczek pewno nie wie bo jest za młody i za głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy piszecie głupoty, jaki z tego gówniarza polityk. Załozył krawat i zapisał się do partii zboczków i już go nazywacie politykiem. Przecież on ma jeszcze mleko pod nosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja!!!!! Z tego co wiem za naukę religii część pieniędzy przeznaczane jest na Caritas. Czego się jeszcze czepicie!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosny człowiek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać wynagrodzenie dla nauczycieli religii TRzeba sobie uświadomić,że to nie żaden nauczyciel lecz zwykły katecheta po kilkudniowym praniu mózgu na kuriewnych kursach.I taki domaga się pensji nauczyciela dyplomowanego. Katecheci nie powinni otrzymywać wynagrodzenia.No chyba że rodzice dzieci zgodzą się płacić katechecie (tak jakwnosi się opłaty za dodatkowe zajęcia pozalekcyjne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co wy piszecie głupoty, jaki z tego gówniarza polityk. Załozył krawat i zapisał się do partii zboczków i już go nazywacie politykiem. Przecież on ma jeszcze mleko pod nosem.
A ty człowieczku ograniczony czy przypadkiem też nie jesteś zboczkiem noczącym czarną sukienkę?Twoje częste,głupawe posty na to wskazują.Zajmij się sobą a nie "po katolicku" ubliżasz innym,którzy nają inne poglądy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ten hipokryta ślubował w sejmie: tak mi dopomóż Bóg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu wiek nie ma zadnego znaczenia tylko myslenie człowieku, jestem za. Chcą przekonywać do swojej wiary w państwie swieckim a takim ponoć jest RP to niech katabasy robią to darmo lub za pieniądze watykanu a nie moje do grwy nędzy, zrozum to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli maja pracować za darmo. A ja proponuję zabrać wynagrodzenia p(osłom)! Niech Kabaciński plecie swoje androny za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...