Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaczyński na KUL: Zmienić Lublin, Ziemię lubelską, Polskę. To możliwe, konieczne, niezbędne

Utworzony przez Butelka, 13 listopada 2014 r. o 21:40
Problemem nie jest pan Kaczyński. Problemem są ludzie, mali duchem, interesów i, zadufani w sobie, myślący tylko o stołkach i kasie. Niestety, mam tu na myśli także ludzi z Lublina. Kaczyński powinien wziąć miotłę i zamieść lubelskie podwórko. Byliby mniej wstydu dla prawicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie uczelnie pilnują swojej apolityczności. KUL przed rządami Dębińskiego również. To co się dzieje za tej władzy na KULu to żenada.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstwo okupuje tem mieszczęsny kraj i prowadzi do przepasci. Tylko zakuty łeb leminga nie jest w stanie tego zrozumieć. Media są tez POwskie, be POstwo pompuje je ogłoszeniami spółek skarbu Państwa, w których POstwo zasiada na stolcach. POlska jest postkomunistycznym kraikiem z nierozliczonymi "elitami" PRL, zdegenerowanymi mediami, w których władze pełnia te same "elity".
Ta okupacja to mniejsze zło niż rządy nawiedzonych pętaków, którzy tylko patrzą gdzie by tu Przegiąć i Skubnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wiadomości Prezesa: Lublin zaczął się zmieniać w czasie kadencji prezydenta Żuka czyli za rządów PO, PiS miało na zmiany w Lublinie 8lat prezydentury pana Pruszkowskiego i co się wówczas zmieniło panie prezesie? nic!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy odwrócili się od ludzi - tu Kaczyński ma rację, ale od ludzi odwróciła się również jego partia. Tacy sami dorobkiewicze i krętacze.  Jak była manifestacja mały przedsiębiorców pod sejmem to z PISu nikt nie wyszedł do protestujących. PIS się tym różni od PO, że PIS bardziej wspiera kościół i będzie pompować kasę w czarną mafię. Lewica w Polsce jest niestety udawana, a nowe partie typu narodowcy to najgorsi debile z całej tej zgrai.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po aferze madryckiej wyszło na jaw że PIS to partia fałszywa i obłudna. Mówią jedno a robią co innego. ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński stracił kontakt z rzeczywistością, czyżby znowu brał leki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Lubelszczyznę (ro)zbaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należało by sądzić, że na KUL-u nie może gościć ktoś kto kłamie, oszukuje, cynicznie gardzi wszystkimi, obraża, niszczy w bandycki sposób ! A tu !!!   witając zboczonego facia, który nie potrafi obsłużyć telefonu, który nie potrafi jeździć samochodem łże jak pies i to ma być chrześcijańska uczelnia !!! to uczelnia zboków i wszelkich nieudaczników i próżniaków a na koniec łgarzy ! Nigdy już nie dam na kul  1 zł /jednej złotówki/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wiadomości Prezesa: Lublin zaczął się zmieniać w czasie kadencji prezydenta Żuka czyli za rządów PO, PiS miało na zmiany w Lublinie 8lat prezydentury pana Pruszkowskiego i co się wówczas zmieniło panie prezesie? nic!
Naprawiać po panu.P.8 lat to mało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko pierwsza cześć afer Zuka. Dlatego trzeba zmienić Lublin: Wynajem przez Zuka bez przetargu biurowca dla dobrze opłacanych pracownikow Ratusza. Wynająl go od Dariusza Piątka byłego radnego PO.Dotacje bez przetargu dla KM Cross klubu motocrosowego w którym jeżdzi jego syn a żona jest w zarządzie klubu.Ustawienie przetargu na drukarki dla urzędu miasta. Niezwykle drogi i kilkakrotnie przedłużany remont Ogrodu Saskiego.Nieujawnianie zarobków prezesów miejskich spólek.Nieujawnianie listy wyjazdów miejskich urzędników (czyżby wspólne wyjazdy Żuka Mieczkowskiej). I jeszcze dużo, dużo, dużo więcej .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po aferze madryckiej wyszło na jaw że PIS to partia fałszywa i obłudna. Mówią jedno a robią co innego. ŻENADA.
PIS sie stacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani Iwonka to z PiSu? Od razu widać po tych eleganckich sformułowaniach: "Ciota", "warchoły".  Jedno zdanie, a tyle w nim jadu...
To są bardzo trafne określenia dla tych obecnych komucho-konfidentów i złodziei którzy rządzą w obecnej chwili nie oburzaj się tak !  czas na zmiany i POra POgonić tych POlitycznych  warchołów,zdrajców ojczyzny i płatnych pachołków Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej było za kanencji pana Pruszkowskiego hehhe, same koncerty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widać ilu leni z PO zatrudnił Zuk w Ratuszu i miejskich spółkach! Teraz siedzą, nic nie robią tylko wpisują posty obrażające PiS. PO to ich Żuk zatrudnił !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałam na Prawo i Sprawiedliwość bo myślałam że oni są lepsi od innych. Pan Hofman tak ładnie mówił jacy oni są dobrzy, ale teraz widzę że to zwykle oszustwo było. Poczułam się tak jakby ktoś mi plunął w twarz. Nigdy już nie zagłosuję na tych oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie PiSu w jednej ręce trzymają różaniec, a w drugiej pałkę, przy pomocy której kochają bliźniego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałam na Prawo i Sprawiedliwość bo myślałam że oni są lepsi od innych. Pan Hofman tak ładnie mówił jacy oni są dobrzy, ale teraz widzę że to zwykle oszustwo było. Poczułam się tak jakby ktoś mi plunął w twarz. Nigdy już nie zagłosuję na tych oszustów.
Przecież zawsze było widać, że oni plują ludziom w twarz. Wczoraj popisywał się Błaszczak, a dzisiaj kolejny poseł, znany z tego, ze kiedyś zaszalał z niejakim "Melexem" na Cyprze, tłumaczy się ze swoich "wyjazdów samochodem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat Jarosław na KULu czuł sie jak ryba w wodzie!   A tak właściwie NA CO NAM JESZCZE PiS DA?, a PiS da ino na krzyż!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS w Lublinie sam sobie strzelił w stopę. Kaczyński przebywając na Podkarpaciu powiedział że jedynym i najlepszym zakładem do produkcji 70 helikopterów wielozadaniowych są zakłady lotnicze w Mielcu a nie PZL Świdnik. W niedzielę wyborcy w Lublinie i Świdniku odwdzięczą się za to PiSowi nie oddając na niego głosu bo po tym są wszyscy wyborcy są zgodni że PiS na te głosy nie zasłużył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...