Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaczyński w niedzielę w Lublinie

Utworzony przez taki tam, 16 maja 2009 r. o 21:32 Powrót do artykułu
takie małe pytanie ... czy Palikot coś szykuje na jutro ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako obywatel Lublina przepraszam za Kaczyńskich. W związku z przyjazdem tego człowieka opuszczam Lublin. Zniewaga i olewczość tego Pana w stosunku do wyborców sprawiaja iż odechciewa mi się być mocherowym Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wypowiedz po de mną jest właśnie jedną w ramach akcji Palikota :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem jedno - PO (na któe głosowałem) zabrało i zabiera Lublinowi i lubelszczyźnie wszystkie duże inwestycje, drogi buduje na zachodzie Polski, koleje też, fabryki pomaga lokalizować na zachód od Wisły, a nas PO chce zaorać i zrobić skansen !!! nigdy wiecej tego błędu!!! nie głosujcie na PO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak przedmowca pisze, wlaśnie za PiS zlikwidowano FS, oraz rozpoczęto demontarz odlewni. To sztandarowe inwestycje PiS dla Lublina i Lubelszczyzny, dzięki ich wspaniałej działalnosci w Lublinie żyje się lepiej. Szkoda tylko że smrodzącą cukrownie w środku miasta wojewódzkiego zlikwidowało PO... Ale cóż jedni są warci drugich, i nie będe głosował ani na pis ani na po. Ostatnie 12 lat dla Lublina jest straconych, a nawet zacofanych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję mieszkańcom Lublina ! Proponuję na czas najazdu wycieczkę za miasto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebny ON tu jak nie wiem co!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakłada komunę w lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błazen narodowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...