Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kalinowszczyzna: Piesza zginęła pod kołami BMW (wideo)

Utworzony przez Gość, 14 stycznia 2014 r. o 21:44 Powrót do artykułu
Nie taka całkiem bzdura. Oczywiście, bezmózgowi który chleje i jeździ, alkomat do niczego się nie przyda. Za to daje to możliwości, żeby ten kto WCZORAJ coś tam spożył, alkomat pozwolił się upewnić, czy DZISIAJ ma już te 0,00 i może spokojnie jechać. Tak samo przyda się do stwierdzenia, po jakim czasie można wsiąść za kierownicę po spożyciu np. jednego piwa (słownie: JEDNEGO) lub lampki wina do obiadu. No i oczywiście pod warunkiem, że nie będzie to jakiś badziew. Natomiast, co do bezwarunkowego zamykania, to tak, ale ja bym dodał jeszcze publikację wizerunku. Z tym jednak, że za pierwszym razem to zdecydowanej większości kierujących po spożyciu alkoholu, żeby ich tego oduczyć, zupełnie wystarczyłoby np. 14 dni aresztu
I ty będziesz płacił na utrzymanie ich w areszcie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Senatorze niezależny - moje niedopatrzenie - masz rację, bo kto by chciał za takich płacić! Do kompletu niech jeszcze będzie grzywna i obciążenie kosztami pobytu w areszcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sugeruję ponowny kurs prawa jazdy....   Art 26 &7. Kodeksu drogowego: W razie przechodzenia przez jezdnię osoby niepełnosprawnej, używającej specjalnego znaku, lub osoby o widocznej ograniczonej sprawności ruchowej (osoba z laska, na wózku itp ma ograniczoną sprawność ruchową), kierujący jest obowiązany zatrzymać pojazd w celu umożliwienia jej przejścia. " Wynika z tego, że osoba niepełnosprawna ma prawo przejść  przez jezdnię, gdzie jej wygodniej a za nie zatrzymanie się taryfikator przewiduje:   "Niezatrzymanie pojazdu w celu umożliwienia przejścia przez jezdnię osobie niepełnosprawnej, używającej specjalnego znaku lub osobie o widocznej ograniczonej sprawności ruchowej - 350 złotych, 10 pkt."
Zapytam się o jedną rzecz. Doczytałeś że ten przepis w pkt. 1 odnosi się do PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH czy nie? Bo chyba nie sugerujesz nam tutaj że po pierwsze PoRD namawia ludzi do łamania przepisów tam zawartych, a po drugie daje wybranej grupie społecznej status świętej krowy? Nikt nie ma prawa przechodzić poza przejściem przez jezdnię chyba że przejścia są oddalone więcej niż o 100m co na tej ulicy nie ma miejsca. Następnym razem przeczytaj ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam małoprzytomnych pieszych, ubranych w ciemne ubrania poza przejściami dla pieszych. Siądźcie za kierownicę albo obok kierowcy. Wiele razy słyszałem przerażone krzyki pasażerów: Gdzie ta menda się pcha? Ci..a bez mózgu łazi jak krowa! Iitd itp Po skończeniu przedszkola a najpóźniej  w 1 klasie podstawówki OBOWIĄZKOWE szkolenie z zasad ruchu drogowego i poruszania się po drogach. Powtarzam . Usiądźcie chociaż obok kierowcy i popatrzcie na siebie, jak łazicie po drogach. Przejechałem ponad 2 mln kilometrów i kilka razy cudem! nie potrąciłem takich gamoniów, którym wydaje się, że samochód ich zobaczy. Najgorsza była Rumunia i Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak zwykle-on jedzie za szybko,ona ubrana w ciemne ubranie na ciemnej ulicy...Kiedy zaczniecie kochani przyczepiać coś odblaskowego do ubrania,zwłaszcza idący poboczem za miastem???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wgniecenia wskazują, że prędkość miał całkiej sporą nawet jak już hamował. PS. Bardzo rzadko zdarza mi się widzieć jak kierowcy zwalniają przed przejściami dla pieszych a przy skręcie często jeszcze przyspieszają, żeby nie ustąpić pierwszeństwa pieszemu wg zasady co mi zrobisz jak mnie i tak nie złapiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...