Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedy wiadukt nad torami na osiedlu Zakole?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w Zamościu
0
Jak dla mnie, to po prostu kolejny patent na grabienie ludzi z pieniędzy. Bo przechodzenie przez tory to źle na stawy wpływa, bo można się w zimie poźlizgnąć... Cóż za troska.
0
Właśnie. Przejście z Czubów do lasu. trzeba chyba przefrunąć. Karać łatwo ale coś zrobić to już niebardzo no bo i po co jak lepiej ukarać i rostowskiemu w zębach kase przynieść,
0
Łatwiej chyba zliczyć za co mandatów się nie płaci. Ludzie ludziom.....
0
nie rozumiem zobacza mnie kamera z 2 km i co beda leciec za mna z mandaten? czy mam trzymac tabliczke z peselem ?.najlepiej zrobic spychologie jak na polnocnym postawili tabliczne zakaz przejscia gdzie dziennie przechodzi z 200 osob do pracy w marketach
0
ale porsze podać konkretnie , ile osób zgineło w Lublinie w tym miejscu ?
0
- Dlaczego strajk na PKP nie może trwać krócej niż trzy dni? -Trzy dni, żeby zarząd załapał, że to nie spóźnienie I wszyscy czujemy się bezpieczniej. PKP lub którakolwiek ze spółek musi być bardzo bogata skoro stać ją na wydanie dużej bańki na głupoty. Szanowny Panie Redaktorze Dominiku , autorze tegoż znamienitego artykułu prasowego ,zadam Panu lekko podchwytliwe pytanie . Czy umie Szanowny Pan liczyć ? Umie Pan ? To niech Pan szybciutko policzy . Kwota wydana na to cudo 1 000 000 Pln maksymalny mandat na przechodzenie przez tory 500 pln. Chym.. to ilu nicponi przechodzących przez tory muszą nasi dzielni strażnicy złapać żeby to cudeńko się zwróciło O jejeku 2 tys. osób . I jak na dworcu głównym PKP w mieście Lublinie, Panu Szanowny Panie Dominiku, kilku obwiesi złoży propozycję ,Eee Ty okularnik wyskakuj z komórki., to na pomoc naszych dzielnych strażników panu Panie Dominiku, autorze znakomitych artykułów prasowych radzę nie liczyć. Nasi dzielni sokiści będą zajęci.Bardzo zajęci. A czym to sokiści będą zajęci ? A no będą stać gdzieś wy@izdowie górnym,ewentualnie na z@dupiu ,gdzie pociąg raz na godzinę przejeżdża ,a i to wolno, i będą łapać babuszki przechodzące przez tory,. No bo wie Pan kilka lat temu ktoś tu zginął , a i nogi komuś obcięło. Jak następnym razem któryś z decydentów postanowi wydać skromny milion złotych na zabawki dla dużych chłopców zamiast posprzątać WC, bo strach wejść ,a i w oczy szczypie . To Pan Panie Dominiku napisze w poczytnym dzienniku że to głupota,że marnowanie pieniędzy ,że brak społecznej kontroli nad publicznymi wydatkami prowadzi... , że wszystko to lipa i wielka ściema. że strach wieczorem , że śmierdzi, że zimie zimno a lecie ... i tak można bardzo długo. Czy kupienie auta za milinon złotych poprawi los pasażerów ? Poprawi ? I niech się Pan panie autorze zastanowi kto za to wszystko płaci ? Ja prosty mechanik radzę Panu Szanowny Panie Dominiku,niech pan se to dobrze zamięta że mnie czytelnika na PR-owski artykuł Pan nie nabierze. Ja czytelnik nie oczekuję posypywania cukrem "władzy?j Jak Pan mysli czego oczekuję ? Polecam pod rozwagę Z poważaniem MD
0
mar napisał:
nie rozumiem zobacza mnie kamera z 2 km i co beda leciec za mna z mandaten? czy mam trzymac tabliczke z peselem ?.najlepiej zrobic spychologie jak na polnocnym postawili tabliczne zakaz przejscia gdzie dziennie przechodzi z 200 osob do pracy w marketach [/quote] [quote name='mar' timestamp='1350419826' post='684520'] nie rozumiem zobacza mnie kamera z 2 km i co beda leciec za mna z mandaten? czy mam trzymac tabliczke z peselem ?.najlepiej zrobic spychologie jak na polnocnym postawili tabliczne zakaz przejscia gdzie dziennie przechodzi z 200 osob do pracy w marketach
słusznie! -mieszkam blisko Północnego i często widzę sporo ludzi tamtędy idących. Kolej najpierw niech sama sobie mandaty wystawi za "nicnierobienie". Może niech kolej najpierw zacznie od siebie wymagać -stworzyć ludziom takie warunki, aby nie musieli "na dziko" przez tory przechodzić. Np.zrobić silidne ogrodzenie w mieście wzdłuż torów oraz kładki i tunele dla ludzi nad/pod torami. Bo -póki co- trzeba być idiotą lub mieć dużo czasu i chęci, aby do miejsca które jest oddalone zaledwie 200 lub 300metrów stąd zapierdzielać 2 lub 3 km naokoło tylko z tego powodu, że mamy nieudolną kolej, która nie chce rozsądnej "przeprawy" przez tory dla ludzi zbudować. Żyjemy w takim kraju, że niemal pewne jest, iż młodzież będzie niszczyć te kolejowe nieszczęsne "kamerki" w biały dzień w kapturach lub kominiarkach na głowach, a okoliczni mieszkańcy będą z pozakrywanymi twarzami czy w kurtkach na głowach nadal przez tory przechodzić -nawet przy samych kamerach... Okoliczni mieszkańcy torów na pewno nie wytrzymają takiego idiotyzmu i się zbuntują. Powinny być kładki przez tory -np.takie jakie są w Zamościu. W Zamościu to wyszło -a w Lublinie "się nie da"?
0
Jak ktoś chce wpaść pod pociąg to wpadnie. Zwłaszcza na odcinku Lublin-Chełm, gdzie skład przejeżdża średnio raz na godzinę. SOKiści niech pilnują wandali, a ja jak potrzebuję przejść przez tory gdzie w pobliżu nie ma przejścia to mam prawo przejść - tak samo jak przez ulicę po uprzednim upewnieniu się że nic nie jedzie. I niech mnie nie straszą że za 20 lat pociąg będzie robił w 10 sek poł kilometra. Na dzień dzisiejszy można usnąć z nudów czekając przy torach na jakikolwiek z nich!
0
bart napisał:
Jak ktoś chce wpaść pod pociąg to wpadnie. Zwłaszcza na odcinku Lublin-Chełm, gdzie skład przejeżdża średnio raz na godzinę. SOKiści niech pilnują wandali, a ja jak potrzebuję przejść przez tory gdzie w pobliżu nie ma przejścia to mam prawo przejść - tak samo jak przez ulicę po uprzednim upewnieniu się że nic nie jedzie. I niech mnie nie straszą że za 20 lat pociąg będzie robił w 10 sek poł kilometra. Na dzień dzisiejszy można usnąć z nudów czekając przy torach na jakikolwiek z nich! [/quote] [quote name='bart' timestamp='1350466410' post='684651'] Jak ktoś chce wpaść pod pociąg to wpadnie. Zwłaszcza na odcinku Lublin-Chełm, gdzie skład przejeżdża średnio raz na godzinę. SOKiści niech pilnują wandali, a ja jak potrzebuję przejść przez tory gdzie w pobliżu nie ma przejścia to mam prawo przejść - tak samo jak przez ulicę po uprzednim upewnieniu się że nic nie jedzie. I niech mnie nie straszą że za 20 lat pociąg będzie robił w 10 sek poł kilometra. Na dzień dzisiejszy można usnąć z nudów czekając przy torach na jakikolwiek z nich!
słusznie napisane! czemu np. SOKiści nie pijnują tych, którzy wieczorami i nocami demolują remontowany Dworzec Północny oraz tych, którzy piją piwo przy płocie między WORDem a suwnicą? lub tych,którzy robią syf między targiem a peronem przy Północnym? Ospowiedź jest prosta: kolej tych chuliganów i brudasów nie rusza ,bo sami się o swoje skóry boją -a jedynie niewinnych i spokojnych obywateli się czepiają. Bo zwykły obywatel nie pobije SOKisty...
0
Panowie SOKiści -z tymi kamerami i patrolami wyglądacie niczym Gestapo pilnujące murów Getta po to, aby Żydzi nie przedostawali się na drugą stronę muru (tutaj: torów). Tak więc historia zatoczyła koło... Tak czy inaczej: jest to rozwiązanie " z pupy strony". czyż nie lepiej jest stworzyć takie warunki, aby ludzie nie musieli na dziko przechodzić przez tory? -zamiast nękać ich kamerami,obserwacjami i mandatami???
0
taka służba jak Sokiści jest bardzo potrzebna pracują na terenie cięższym niż Poicja
0
taka służba jak Sokiści jest bardzo potrzebna pracują na terenie cięższym niż Poicja
Jaki premier,taka ta służba i tacy sokiści. Żenada, nic się nie zmieni,tylko Majdan.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: