Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamienica na sprzedaż. Co stanie się z lokatorami?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2016 o 21:25 Powrót do artykułu
Ale gnida, mam nadzieję że już nigdy nie zostanie wybrany do żadnej funkcji. A jaki wstyd w szkole? Przecież to nauczyciel.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To kamienica? To jakaś rudera!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
idz mieszkać do ruiny,a potem zabieraj głos
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak Urząd Miejski zdewastował kamienicę administrując nią od 1967 roku to co należy zrobić, a teraz chce przekazać zdewastowaną spadkobercom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja lokatorów w tej kamienicy, ale prawda jest taka, że polskie prawo ogranicza właścicielom nieruchomości prawo własności. gdy ktoś nie płaci czynszu praktycznie nie można go wyrzucić. Nie płaci za energie? nic nie możesz zrobić bo po nowelizacji z początku 2016 r za odcięcie prądu/wody można iść siedzieć. Chcesz wyrzucić?? załatw lokal zastępczy. Oczywiście to, że właściciel i tak musi zapłacić podatek/czynsz oraz media nie mając wpływów z wynajmu nikogo nie interesuje. Uważam, że jeżeli jestem właścicielem danej nieruchomości to mogę robić co chcę. Wynajmować komu chcę a jak będę chciał żyć jak asceta to i wyłączyć prąd/wodę gaz. Zapewnienie lokalu zastępczego nie leży w mojej gestii tylko jest to obowiązek miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ale gnida, mam nadzieję że już nigdy nie zostanie wybrany do żadnej funkcji. A jaki wstyd w szkole? Przecież to nauczyciel.
Bycie nauczycielem to nie szlachectwo , ani też powód do dumy. Spójrz wstecz jak na przestrzeni lat ten zawód sie skundlił. Więc podanie wiadomości ,że ten były radny jest pracujący jako nauczyciel to dodaniem kropki nad "i".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nadaje się tylko do wyburzenia. To ruina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jest własność prywatna własciciela kamienicy !!!!!!! Może ze swoją kamienicą robić co mu się podoba !!!! to nie komuna !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Śmieszne i żałosne jest to zastanawianie się co sie stanie z lokatorami jekiejś prywatnej kamienicy. W prasie , internecie pełno jest ogłoszeń z ofertami wynajmu mieszkania. Czyżby ci ludie nie potrafili czytać ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to jest własność prywatna własciciela kamienicy !!!!!!! Może ze swoją kamienicą robić co mu się podoba !!!! to nie komuna !!!! ======= nowy ,przyjazny dla  ludzli system. poprzedni był nieludzki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do Gościa z 9:10 Mam nadzieję, że kiedyś i Ty będziesz postawiony w takiej sytuacji. Ktoś zażąda od Ciebie kilkudziesięciu tysięcy złotych "odszkodowania" za nic i każe Ci się wynieść w przeciągu kilku godzin. Ciekawe, czy wtedy też będziesz miał podobne zdanie jak dziś...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
warszafka miała i ma dalej aferę z reprywatyzacją kamienić i działek budowlanych a nasiKozi Gród jak wlazł w łapy POkrak też to ma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POkraczne klakiery tę kamienicę od lat miał we władaniu UM Lublin i zasiedlał ją lokatorami bez zgody poprzedniego właściciela i było ok to znaczy KICHA. Lokatorzy mieli prawa a b. właściciel GWno. W dodatku musiał co m-c bulić podatek do Urzędu Skarbowego. Nawet gdy Ci wsadzeni przez Miasto lokatorzy nie płacili latami nic właścicielowi. Sytuacja diametralnie zmieniła się jak jedna POkraka stała się właścicielem tej budy zwaną kamienicą. Teraz dla lokatorów jest GWno a POkraka chce wsio. Widocznie pamięta Lońkę z Moskwy, który krzyczał na swoich namiestników w POlszy czyli w pRL. Nie pamiętacie metody Lońki:"dawaj iszczo, dawaj wsio".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak POkraki przejęli b. właścicieli kamienice to zaraz jest własność pełną gębą iok. Wypieprzają lokatorów i jeszcze Ich POtężnie skubią. 20 lat temu udałem się na Sądową 8 w Lublinie do Urzędu Skarbowego. Bo mi zarzucano, że nie płacę podatku dochodowego od lokatorów , ktorych wsadziło mi Miasto. Ci ludzie nie płacili bo mieli właściciela w nosie. Był miejski podatek do mieszkań . Ale po co tym lokatorom, trzeba było złóożyć wniosek w Lokalówce. A i tak właściciel nić nie zrobił. Na moją informację do Pani Naczelnik I US w Lublinie, że Ci lokatorzy z przydziału nie płacą ani gosza Pani Naczelnik odrzekła mi: " proszę zmienic lokatorów na takich co płacą". Biedna nie wiedział, że chcą zmienić lokatoró należałoby tym co nie placa zapewnić lokale zastępcze. Takie były przepsy. I rad nie rad właściciel mu8siał bulić najniższy czynsz uchwalony w danym roku przez RM Lublina. Nie bły to wielkie pieniądz. Ale jak mówili starzy Polacy:" grosz do grosz a będzie kokosza albo ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka". Dodać do tego podatek od nieruchomoći to wychodziło rocznie te 2 do 3 tys PLN. A jak POkraki przejęli POdarowane IM obce kamienice to wróciło dawne powiedzonko: "Własność jest jak powietrze musi być bezwzględna. Bez wlasności nie ma porządku". Czyli była Konstytucja dla POkrak i jest dalej a dla oi jest GWno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takie rudery powinny być wyburzane do spodu, a ziemia zaorana. To wstyd, żeby w 21 wieku w takich "przybytkach" mieszkali ludzie, do tego słono za to płacąc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Solidaryzuje sie w pełni z właścicielem kamienicy. Ja też mam problem żeby wy pier dolić lokatorów z wynajmowanego mieszkania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wielu właścicieli rezygnowało z odzyskaniem kamienic ze względu na stan techniczny często ruder i lokatorów zwłaszcza tych komunalnych co to nigdy nie płacili za nic. To właściciel jak się komuś coś stanie będzie odpowiadał, zasada jest taka skoro ktoś korzysta z czyjejś własności to powinien za to płacić by ten pierwszy miał chociażby na remonty nie mówiąc o zysku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: