Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamienne słupki stanęły na pl. Litewskim. Usiądziemy na nich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 21:53 Powrót do artykułu
Nie ma to jak usiąść na kamiennym słupku, zamiast na ławce. Ach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilka można złapać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda, że na Placu Litewskim nie będzie dopuszczony ruch rowerów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że nie ma ławek. beton króluje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usiądziemy, a jakże. "Siedziałem na słupku na prawym półdupku. Hop-siup, zmiana dup !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bydło wylewa te pomyje na gazetowych forach?! Żygać się chce od tego goowna, ze też  was piorun nie strzeli z jasnego nieba niegodziwe ścierwa za te pomówienia, za te ohydne wizje za te chamskie kłamstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu beton. Miasto bunkrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na słupku to może sobie Robercik ze Słupska siadać. ja tam wolę dziewczyny. Nie jestem gejem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwidoczniej miasto nie ma pieniędzy, aby dbać o te ławki drewniane co sezon (malowanie, nakładnie ochrony itd.). Poza tym nie brakuje ćwierć inteligentów, gdzie próbowali by to zepsuć jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł! Będzie gdzie postawić flaszkę lub browarek. Na pl. Kaczyńskiego są trochę większe kostki, które świetnie się sprawdzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beton beton beton - czy to zemsta odchodzącej w niebyt z naszego miasta żałosnej partii - tak samo trącąca komuną nazwa mostu ,,- lecie" ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za chamstwo i prostactwo w komentarzach, niech zgadne, bezrobotni kanapowi eksperci, beneficjenci 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec zuka i jego ekipy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...