Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamienne słupki stanęły na pl. Litewskim. Usiądziemy na nich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 o 21:53 Powrót do artykułu
Nie ma to jak usiąść na kamiennym słupku, zamiast na ławce. Ach!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wilka można złapać !
0
czy to prawda, że na Placu Litewskim nie będzie dopuszczony ruch rowerów?
0
szkoda, że nie ma ławek. beton króluje...
0
Usiądziemy, a jakże. "Siedziałem na słupku na prawym półdupku. Hop-siup, zmiana dup !"
0
Co za bydło wylewa te pomyje na gazetowych forach?! Żygać się chce od tego goowna, ze też  was piorun nie strzeli z jasnego nieba niegodziwe ścierwa za te pomówienia, za te ohydne wizje za te chamskie kłamstwa!
0
I znowu beton. Miasto bunkrów.
0
Na słupku to może sobie Robercik ze Słupska siadać. ja tam wolę dziewczyny. Nie jestem gejem.
0
Najwidoczniej miasto nie ma pieniędzy, aby dbać o te ławki drewniane co sezon (malowanie, nakładnie ochrony itd.). Poza tym nie brakuje ćwierć inteligentów, gdzie próbowali by to zepsuć jak zawsze.
0
Super pomysł! Będzie gdzie postawić flaszkę lub browarek. Na pl. Kaczyńskiego są trochę większe kostki, które świetnie się sprawdzają.
0
beton beton beton - czy to zemsta odchodzącej w niebyt z naszego miasta żałosnej partii - tak samo trącąca komuną nazwa mostu ,,- lecie" ha ha ha
0
co za chamstwo i prostactwo w komentarzach, niech zgadne, bezrobotni kanapowi eksperci, beneficjenci 500+
0
koniec zuka i jego ekipy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: