Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamil, 9-letni student z Lublina dostanie stypendium. Minister przyjedzie żeby je wręczyć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2016 o 10:02 Powrót do artykułu
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Ciekawe czy taki zwykły Kowalski też był by tak doceniany.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co cię boli polaczku?
0
Do rodziców: fajnie, geniusz, kasa, szkło. Ale czy warto zabierać dziecku młodość? Nie lepiej żeby wyrósł na normalnego człowieka? Podziękuje Wam?
0
A czego nie Gowin. Wszak to student!
0
Może Kamil choć promil mądrości przekaże Zalewskiej.
0
mnie studenta politechniki sprawa ta bulwersuje. Młody ma dostęp do wszystkiego, do takich rzeczy których ja na uczelni nie widziałem. Ma indywidualne zajęcia z Catii, gdzie ja miałem tylko 4h - czyli dowiedzieliśmy się jak się program włącza, rysuje kwadraty i tyle. My za chwile ruszymy na rynek pracy z tytułami inżyniera; inżyniera Politechniki Lubelskiej...
0
Ja też byłem uzdolniony podobnie jak ten chłopak, studia po co mu to potrzebne on powinien bawić się swoją pasją, a nie wykonywać zadania
0
Taki poziom na polibudzie, że dzieciaki z podstawówki swobodnie wszystko ogarniają.
0
Śmiech na sali.. Grunt, to dobrze dzieciaka wypromować, narobić szumu medialnego. Ja w jego zdolności, które tu są przedstawiane nie wierzę. Może niech się wypowiedzą studenci, z którymi ten dzieciak uczęszcza na zajęcia? A i rozumiem, że chodzi na wszystkie przedmioty jak pozostali, a jeśli nie to stypendium jest również adekwatnie mniejsze? Czy może są równi i równiejsi? Czytaj: masz kasę, to i nadzwyczajne zdolności się znajdą? :D
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: