Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mała strata. Pa,pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smerczynska-Gąbka to od dawna bardzo bliska wspolpracowniczka Karpińskiego, pracowala w Mostostalu Puławy, puławskich Azotach itp. A może idąc jej śladem teraz zrezygnuje Karpiński. Listę do PE ułożył żałosną, skompromitował się dając sobie wcisnąć na jedynkę szmatę -karierowicza. Karpiński kończ waść, wstydu oszczędź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojowniku Grad, to ty nawolujesz do nieposłuszeństwa wobec Tuska ? Jak usłużni doniosą o tym Donaldowi to wyrzuci twego wuja z rady nadzorczej Tauronu. I po co ci to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikomu, kto będzie startował ze wspólnej listy z tym całym Kamińskim nigdy już nie podam ręki! Nie muszę chyba dodawać, że na taką listę w ogóle nie oddam głosu - choć od lat należę do tzw. żelaznego elektoratu; jednak patriotyzm ma pierwszeństwo... Brawo Agnieszka - baba z jajami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość rudego i otaczającego go motłochu z platfusiarni oszołomów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczawiu i mirabelek napakować na drogę tym schmaciarzom! I POgonić w PISdu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POsada dla swoich i Praca Swoim Ludziom- nic się nie zmienia!Kumoterstwo i nepotyzm!A gdzie jest ta co miała zwalczać patologię władzy?Coś nie widać ani słychać Pitery!Tej ekipie już dziękuję ja i cała moja rodzina z licznym gronem znajomych i przyjaciół.Ale dodam by się nie wybielać- w poprzednich wyborach murem stałem za PO i nawet namawiałem kogo mogłem by też tak głosowali!A dziś-pozostał mi wstyd i żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smreczyńska ekspertem niby od czego, bo na pewno nie od  strategii i szkoleń. W głowie ma siano, osoba nie mająca nic do powiedzenia poza wyuczonymi sloganami. Porażka!!! Błąd, że w ogóle znalazła się na liście, a odpowiedzialny za to powinien pluć sobie w twarz. Wstyd zatrudnić taką osobę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to możliwe, że rzecznik prasowy regionu lubelskiego PO ostentacyjnie podważa decyzję zarządu krajowego.czy komentując decyzję zarządu krajowego przedstawi stanowisko regionu czy swoje własne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani jest rzecznikiem prasowym pana Karpińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta pani skompromitowała się w Motorze, Mostostalu i Azotach. Jej "szkolenia" są na poziomie poradników za 9,90 zł np. "Jak być dobrym menadżerem":-))) Przez chwilę słuchałem jej "szkolenia" i na prawdę wiem co mówię. ta pani ukończyła bodaj filozofię na KUL a kreuje się na trenera biznesu?!?! w Motorze pokazała swoje umiejętności biznesowe i wyleciała z hukiem po zaledwie kilku miesiącach. rzeczywiście ta "rezygnacja" to rozpaczliwa próba autopromocji. tak na prawdę to dostała propozycję odległego niebiorącego mandat miejsca. po wyborach będzie w PiS, chyba że pisowcy się w porę połapią co i jak.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście ta "rezygnacja" to rozpaczliwa próba autopromocji. tak na prawdę to dostała propozycję odległego niebiorącego mandat miejsca. po wyborach będzie w PiS, chyba że pisowcy się w porę połapią co i jak.
  Otóż to. 100 % racji. Nikt jakoś nie napisał  z którego miejsca na liście miała startować. A ona się tym nie chwali, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 lat rządów rudego i coraz większa bieda. Wystarczy, to i tak o 7 lat za dużo rozkradania tego kraju i wyzysku zwyczajnych a dziś często biednych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej liście został szczaw, mirabelka zrezygnowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POsada dla swoich i Praca Swoim Ludziom- nic się nie zmienia!Kumoterstwo i nepotyzm!A gdzie jest ta co miała zwalczać patologię władzy?Coś nie widać ani słychać Pitery!Tej ekipie już dziękuję ja i cała moja rodzina z licznym gronem znajomych i przyjaciół.Ale dodam by się nie wybielać- w poprzednich wyborach murem stałem za PO i nawet namawiałem kogo mogłem by też tak głosowali!A dziś-pozostał mi wstyd i żal.
No to jak mogłeś być tak ślepy !!  to się już nie wróci,sześć lat rządów tych czerwonych POjebow i szkody są nieodwracalne,każda następna ekipa będzie latami ten kraj wyprowadzać na prostą a kaszubski żyd,za zasługi w rozpierd oleniu tej nasze ojczyzny wyląduje gdzieś na ciepłym stołku w Brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co Agnieszko, chciałaś zaistnieć medialnie a tu klęska. Przeczytałaś co ludzie sądzą o twojej wiedzy i umiejętnościach, wszyscy sie dowiedzieli kto ci załatwia fuchy żebyś miała z czego żyć. Skompromitowalaś w oczach Tuska twojego uwielbianego Karpińskiego. A nawiasem mowiąc skąd media mają twoją rezygnacje ? Czy jako rzecznik PO wysłałaś ją jednoczesnie do PO i do miediów. No chyba to sie nie mieści w żadnych standartach etycznych rzecznika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filozofka z głową chmurach,mówi cytatami przeczytanymi w książkach, sama nie umie sklecić normalnego zdania.Taki z niej wykładowca jak z koziej....oderwana od normalnego świata,obrazy powinna malować albo wiersze pisać bo tylko w tym by się sprawdziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smerczyńska pracuje też u Prokopa co za szwajcarskie pieniądze robi promocje Zukowi. Może to Żuk jej kazał zrezygnować aby podpromować Barbi ze spalonego solarium? Może to o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak mogłeś być tak ślepy !!  to się już nie wróci,sześć lat rządów tych czerwonych POjebow i szkody są nieodwracalne,każda następna ekipa będzie latami ten kraj wyprowadzać na prostą a kaszubski żyd,za zasługi w rozpierd oleniu tej nasze ojczyzny wyląduje gdzieś na ciepłym stołku w Brukseli.
A paszoł w PiSdu preziowi dupę lizać, spamerze trollu podszywaczu! Każda ekipa jest lepsza od PiSuarowej hołoty, nawet ekipa Korwina - kretyna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak mogłeś być tak ślepy !!  to się już nie wróci,sześć lat rządów tych czerwonych POjebow i szkody są nieodwracalne,każda następna ekipa będzie latami ten kraj wyprowadzać na prostą a kaszubski żyd,za zasługi w rozpierd oleniu tej nasze ojczyzny wyląduje gdzieś na ciepłym stołku w Brukseli.
A paszoł w PiSdu preziowi dupę lizać, spamerze trollu podszywaczu! Każda ekipa jest lepsza od PiSuarowej hołoty, nawet ekipa Korwina - kretyna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...