Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamiński: Od Lubelszczyzny nie dzieli mnie kosmos

Utworzony przez mieszkanka lubelszczyzny, 24 marca 2014 r. o 13:10
Najmocniejszą stroną kandydata Kamińskiego jest niewątpliwie randka w Kazimierzu. Planowałam zagłosować na PO w eurowyborach, ale teraz się zastanawiam, bo dla mnie Kamiński to kandydat z kosmosu. Tak jest związany z lubelszczyzną jak ja z królową brytyjską. Czuję się oszukana przez D. Tuska, ponieważ podarował naszemu województwu kandydata, który bardziej jemu pasuje niż mieszkańcom lubelszczyzny. Wątpię, czy Tusk miał na uwadze dobro województwa czy interes partyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani mnie ten kandynat ziębi, ani grzeje bo od zawsze głosuję na partie Janusza Korwin-Mikkego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najmocniejszą stroną kandydata Kamińskiego jest niewątpliwie randka w Kazimierzu. Planowałam zagłosować na PO w eurowyborach, ale teraz się zastanawiam, bo dla mnie Kamiński to kandydat z kosmosu. Tak jest związany z lubelszczyzną jak ja z królową brytyjską. Czuję się oszukana przez D. Tuska, ponieważ podarował naszemu województwu kandydata, który bardziej jemu pasuje niż mieszkańcom lubelszczyzny. Wątpię, czy Tusk miał na uwadze dobro województwa czy interes partyjny.
Tusk nie tylko ciebie oszukał, oszukał cały Naród,nas wszystkich, też uważam że musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Od miejsca, w którym mieszkam do granicy województwa lubelskiego jest tylko 46 kilometrów. Nie uważam, żeby to był kosmos. Przypomina też, że w latach 90. był asystentem wybranego z okręgu lubelskiego posła Wiesława Chrzanowskiego. Dodaje, że jedna z pierwszych randek z jego żoną Anną miała miejsce w Kazimierzu Dolnym. – Nie będę udawał, ze jestem stąd, bo nie jestem. Ale nie jestem osobą zupełnie obcą. Dużo czytam o Lubelszczyźnie i staram się poznać jej problemy."   Piękne "lubelskie" CV. Nawet randkę z zoną (w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą) w nim umieścił. Trza głosować na "krajana". Oby żyło się lepiej. :lol:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza trójka to: misio Kamiński, barbi Lipińska i opad atmosferyczny czyli grad. To jakieś Mupet Show a nie lista wyborcza. Kamiński naprawdę ci nie wstyd? jeśli nie to jesteś tyle samo wart co oni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pismaki pamiętajcie,że Lubelszczyzny nie ma, a województwo lubelskie,to nie lubelska ziemia. Kto czytać umie,to pojmie co ma być w rozumie!! Wam się tłumaczy, że historii już nikt nie zmieni i że Lubelskiego w Lubelszczyznę się nie zamieni. Mądrzy  wyjaśnili  i teren Lubelszczyzny zawęzili, po to, żebyście się swoich niecnych myśli wyzbyli. Tumany, nieuki itp. mają myślenie ograniczone, 
i nie umieją  pojąć, że ich IQ zostało wypaczone!!    RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie  Ministrze!!!!!!!!  Wykazał  pan  pogardę  dla  osób  umieszczonych  na  liście  PO , twierdząc , że  nie  mają  oni  profesjonalizmu  a  zatem  szanowny  panie  zdyskredytował  pan  wszystkie  osoby  z  listy. Trzeba  było  zostawić  tylko  Kamińsiego  i  byłby  tylko  jeden  ale  w/g  pana  najlepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuję się oszukana przez Platformę Obywatelską.Skoro wystawia ludzi do parlamentu nie stąd to znaczy że ma nas w nosie.A kto nas bardziej zrozumie jak nie ,,swój" Inni kandydaci reprezentują swój region.Pan Kamiński nie zostanie wybrany na życzenie PO z Warszawy.Skoro PO nie chce słuchać ludzi z regionu to niech sie potem nie dziwi że tu nikt na nią głosować nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwójka kandydatów wystąpiła bo nie chce żeby ich głosy szły na jedynkę z listy, krótka piłka, nie wiem po co to platforma zrobiła co zrobiła, jeśli liczyli na głosy sympatyków pis - to dla nich tej człowiek jest zdrajcą więc na niego nie zagłosują, niebetonowy elektorat po też nie zagłosuje. Czy bardzo boli strzelić sobię w stopę? jak ktoś szuka odpowiedzi na to pytanie proponuje wysłać zapytanie mailowe do kancelarii premiera ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuję się oszukana przez Platformę Obywatelską.Skoro wystawia ludzi do parlamentu nie stąd to znaczy że ma nas w nosie.A kto nas bardziej zrozumie jak nie ,,swój" Inni kandydaci reprezentują swój region.Pan Kamiński nie zostanie wybrany na życzenie PO z Warszawy.Skoro PO nie chce słuchać ludzi z regionu to niech sie potem nie dziwi że tu nikt na nią głosować nie chce
hihi, tak, ktokolwiek z platformy ciebie zrozumie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowak od zegarków, Protasiewicz od Hitlerowców, Chlebowski od hazardu i można tak wymieniać PROFESJONALNYCH POLITYKÓW PLATFORMY! Karpiński i Kamiński też do nich dołączyli licząc na to że strasząc wojną z Rosją zmuszą po wygranej PiS zmuszą ludzi do głosowania na PO. To kpina i łajdactwo Ministra i jego kolegów bo my nie pójdziemy do wyborów wcale albo zagłosujemy na SLD albo Palikota i wtedy to dopiero PROFESJONALNIE OBERWIECIE OD PREMIERA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pismaki pamiętajcie,że Lubelszczyzny nie ma, a województwo lubelskie,to nie lubelska ziemia. Kto czytać umie,to pojmie co ma być w rozumie!! Wam się tłumaczy, że historii już nikt nie zmieni i że Lubelskiego w Lubelszczyznę się nie zamieni. Mądrzy  wyjaśnili  i teren Lubelszczyzny zawęzili, po to, żebyście się swoich niecnych myśli wyzbyli. Tumany, nieuki itp. mają myślenie ograniczone, 
i nie umieją  pojąć, że ich IQ zostało wypaczone!!    RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.  
Jak to nie ma? ja mieszkam na lubelszczyźnie, moi znajomi, więc jest, Lublin, Zamośc, Chełm, Biała P., Puławy, to wszystko Lubelszczyzna. Po co więc się denerwujesz i jakieś głupie rymowanki wklejasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na tego kandydata widzę wszystkie ślimaki z mojego ogrodu z którymi toczyłem walkę wszelkimi sposobami przez całe ubiegłe lato .Brrr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwójka kandydatów wystąpiła bo nie chce żeby ich głosy szły na jedynkę z listy, krótka piłka, nie wiem po co to platforma zrobiła co zrobiła, jeśli liczyli na głosy sympatyków pis - to dla nich tej człowiek jest zdrajcą więc na niego nie zagłosują, niebetonowy elektorat po też nie zagłosuje. Czy bardzo boli strzelić sobię w stopę? jak ktoś szuka odpowiedzi na to pytanie proponuje wysłać zapytanie mailowe do kancelarii premiera ;D
Premiera. D .to wszystko już wali,pcha już swoją dupcię na ciepły stołek w Brukseli. Co my same  osierocone " dzieci resortowe " ze sobą zrobimy. Do paligłupa ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie ma? ja mieszkam na lubelszczyźnie, moi znajomi, więc jest, Lublin, Zamośc, Chełm, Biała P., Puławy, to wszystko Lubelszczyzna. Po co więc się denerwujesz i jakieś głupie rymowanki wklejasz?
On ma pejsy i jest z Bydgoszcza, takich mamy teraz Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!!!!!!!!!!!! NIE GLOSUJMY NA NIEGO I TYLE W TEMACIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1)  Jakoś mnie Pan nie przekonał ! 2)  Cytat z artykułu "Zdaniem ministra Włodzimierza Karpińskiego, szefa PO w regionie, nasze województwo potrzebuje takiego kandydata." - żart roku - jak długo Panie Karpiński nad tym Pan myślał normalnie najtęższy umysł filozoficzny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto w Lublinie będzie głosował na taką "polityczną dziwkę" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego on się tak poci i nawet siedząc przed komputerem czuję ten pot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!!!!!!!!!!!! NIE GLOSUJMY NA NIEGO I TYLE W TEMACIE.
  Ja nie zamierzam iść na wybory, mówię to otwarcie - szkoda mi czasu i nerwów - jak w Polsce było tak będzie i mój głos nic nie zmieni (Walą mnie bajeczki "Twój głos wszystko zmienia" - chodziłam na wybory, a jak było tak było - i mój głos nic nie dawał :) )   Pozdrawiam!   P.S. Trzeba zadbać o siebie, bo rząd - niezależnie od większości partyjnej - nic nam nie pomoże!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...