Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
parafrazując dzisiejsze słowa Pana Sobczaka: "łatwiej ludzi kupić, niż im pomóc" gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk, te Pańskie służby nie działają, weź Pan lepiej łopatę, będzie z Pana jakiś pożytek! Ja przed swoją chałupą odśnieżyłem za darmo, chodnik z dwóch stron, a Pan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda,że młodzi ludzie z łopatami,sprzątali niby śnieg, który był sprzątnięty wczesnym rankiem przez pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie porządku przed Ratuszem i całym placu. Była to zwykła propaganda wyborcza. My chcemy być "Bliżej Ludzi" a PiS pokazuje, gdzie jest miejsce młodych ludzi "DO ŁOPATY" po studiach, bo do innej pracy się nie nadajecie. I to jest smutne w tej kampanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=bhl3o5zGr_s !!! jestem zszokowany glupotą żuka , sprawka to "swój chłop"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo chłopaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...