Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No tak. Pan Kamiński przez ostatni czas pokazał jak mu zależy na wschodzie polski szczególnie podczas rozmowy w restauracji...że "ch....j obchodzi go wschodnia Polska"to sa jego słowa. I każdy głupi może sobie przypisywać wybudowanie obwodnicy...jak to wszystko szło z dotacji unii europejskiej..i każdy by z tego skorzystał..to ma czym się chwalić...a co innego zrobił? Nic tylko stołek przez cztery lata grzal.
Ja  na tego "Kamińskiego"vel Karpińskiego jednak  zagłosuję.Panie Włodzimierzu ma Pan mój głos..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. Pan Kamiński przez ostatni czas pokazał jak mu zależy na wschodzie polski szczególnie podczas rozmowy w restauracji...że "ch....j obchodzi go wschodnia Polska"to sa jego słowa. I każdy głupi może sobie przypisywać wybudowanie obwodnicy...jak to wszystko szło z dotacji unii europejskiej..i każdy by z tego skorzystał..to ma czym się chwalić...a co innego zrobił? Nic tylko stołek przez cztery lata grzal.
Karpiński to raz może choć odrobinę wysiłku trzeba by włożyć na doczytanie o kim piszesz. Dwa pieniądze z UE to fakt ale trzeba je jakoś pozyskać bez planu, pomysłu się ich nie dostaje a jakoś nie widziałem żeby z PiS np Michałkiewicz czy Soboń jakiekolwiek dotacje dali radę zdobyć i coś z pieniędzy dzięki nim zdobytych wybudowano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Soboń nie potrafi zapanować nad garstką wolontariuszy, tak on chce dbać o los 40 milionowego narodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plakaty na latarniach.... Kiedyś mówiono że na każdym słupie jest nazwisko głupie.A co do latarni?-kojarzyłu=y się one z prostytutkami.Kiedyś mówiono,że "pracuje pod latarnią"Chodziło oczywiście o prostytutki. Cóż zrobię,że nadal mam takie skojarzenia. No i w dalszym ciągumam jakieś złe odczucia.Walczy się usilnie z banerami na budynkach,a tymczasem oblepiane są parkany przykoscielne,słupy,drzewa. Warto aby straż ochrony przyrody pofatygowała się po Lublinie i poza Lublinem.Wiele plakatów z maszkarami przybitych jest do drzew gwoździami,pineskami,przywiązane drutami.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że nie pora walczyć z plakatami, tylko z ludzi pokroju Sobonia ktorzy probuja w naszej podswiadomosci podpiac sie pod kosciol katolicki. Ani to polityczne, ani chrzescijanskie postepowanie panie Arturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...