Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kanary na wesoło w lubelskich autobusach

Utworzony przez Michał, 30 kwietnia 2014 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Obecni kanarzy w Lublinie to porażka. Zero szacunku nawet do ludzi, którzy kasują bilety. ZTM zamiast rozwieszać mało śmieszne plakaty powinien zrezygnować z usług Radomskiej firmy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem świadkiem, jak odpuścili "menelowi", który nie miał biletu, ale już później studentowi wypisali mandat. Pracują, jak im wygodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem świadkiem, jak odpuścili "menelowi", który nie miał biletu, ale już później studentowi wypisali mandat. Pracują, jak im wygodniej.
  Mnie kiedyś walnęli na 10 PLN kary, bo akurat nie miałem przy sobie "dokumentu który uprawnia do zniżki" (legitymacja studencka). Jechałem wtedy (jak zawsze) z biletem ulgowym.   Na moje pytanie dlaczego w ogóle nie sprawdzili starszego (około 55-60-letniego) menela, który też wtedy jechał tym autobusem, pan kanar mi odpowiedział .... cytuję : "Ten pan wyglądał na wiek 70+ więc może jeździć za darmo." Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...