Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na prezydenta Lublina mają pomysły na rozwój miasta

Utworzony przez ktosik 24, 4 października 2010 r. o 07:54 Powrót do artykułu
pomysł na rozwój to i ja mam, zamiast gadać trzeba działać. zresztą to i tak tylko obiecanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, z takimi "pomysłami" to startować na wójta gminy podlubelskiej, a nie metropolii do miana której Lublin pretenduje. Oczekiwałem czegoś więcej Panie SPrawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie. Ma Pan mój głos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tu był taki oszołom co to tunele obiecywał ,co zrobił i gdzie jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście w centrum lublina brakuje tylko jednokierunkowych ulic i bus pasów. Za takie pomysły to ja dziękuje :/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt wam tyle nie da! ile ja mogę wam obiecać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet jest obecnie tak tani, że praktycznie dostępny dla każdego. A te prawie 800 tys. rocznie lepiej przeznaczyć chociażby na zagospodarowanie zieleni miejskiej, sprzątanie ulic w lecie czy odśnieżanie w zimie. Dziękuję za takie "rewelacyjne" pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Leszku od czasów kiedy był pan nauczycielem w "samochodówce" na Długosza wiele się zmieniło ale z tego co widze i słysze polityka nie jest pana mocną stroną. Niech Pan siedzi w Sejmie do końca kadencji a potem zajmie sie nauczaniem w szkole. Nie musze chyba Panu mówić ,ze wiekszośc tych pomysłów nie jest do zrealizowania nawet gdyby był Pan najlepszym Prezydentem Lublina od czasów komuny. Poszerzenie Lublina w strone Elizówki to czysta bajka ( już probowano kilka razy i jak widać nic , przedłużenie ulic do obwodnicy to nie pomysł na polityke w LBN tylko konieczność zresztą już w trakcie realizacji a pomysł na to był juz 20-lat temu, to samo z ulicą Sowińskiego , podzamczem , dworcem PKS , szybką koleją itd i naprawde nie wiem co mógłby pan jeszcze wymyśleć żeby tego już wcześniej nie było planowanie lub jest w trakcie realizacji). Tak prawde mowiąc to nie wiedze narazie żadnej rozsądnej kandydatury na to stanowisko, tu by się przydał przedsiębiorca (np.pan Dębiec lub ten człowiek od Emperi ( dawnej Eldorado)) , który potraktował by to miasto jak własną firme i stworzył plan rozwoju miasta myśląc o nim jak o własnym przedsiębiorstwie i nie myślał o tym żeby siedzieć na politycznym stołku i brać co miesiąc 12000 zł wypłaty skoro 90% lublinian zarabia w granicach 1200 - 1500zł i jakoś dają sobie rade od 1-go do 1-go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A OTO MOJE HASŁA WYBORCZE: 1. WPROWADZIĆ NA LUBELSZCZYŹNIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ I DYSCYPLINARNĄ DLA URZĘDNIKÓW ADMINISTRACJI ZA PODEJMOWANE PRZEZ NICH DECYZJE! 2. SPRAWDZIĆ WŚRÓD URZĘDNIKÓW POCZĄWSZY OD GMIN SKOŃCZYWSZY NA URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM CZY WYKSZTAŁCENIE URZĘDNIKÓW JEST ADEKWATNE DO ZAJMOWANEGO STANOWISKA SŁUŻBOWEGO I WYCIĄGNĄĆ DYSCYPLINARNE KONSEKWENCJE! 3. LIKWIDACJA DUBLUJĄCYCH SIĘ STANOWISK PRACY W ADMINISTRACJI. 4. REDUKCJA ZATRUDNIENIA W ADMINISTRACJI! 5. STUDENCI Z NAJLEPSZYMI WYNIKAMI MIELI BY ZAPEWNIONĄ PRACĘ W ADMINISTRACJI NA STANOWISKACH ADEKWATNYCH DO ICH WYKSZTAŁCENIA! 6. OBNIŻENIE O 50% DIET DLA RADNYCH! 7. KARY PIENIĘŻNE WYNIKAJĄCE Z MANDATÓW DLA KIEROWCÓW PRZEZNACZANE NA ROZBUDOWĘ I POPRAWĘ DRÓG, PUNKTY ZAMIENIANE NA ILOŚĆ TYGODNI PRZY OCZYSZCZANIU DRÓG I CHODNIKÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł Panie Sprawka z tym internetem może wreszcie zaczniemy doganiać resztę Polski. Gratuluje ma Pan mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym słyszał Krzysztofa Kononowicza Nie będzie niczego... Nasza komunikacja jest bardzo, bardzo zła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe i racjonalne pomysły. popieram Pana Sprawkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Sprawka to świetny organizator, dotrzymuje słowa i jak coś powie to wykona. Nie rzuca słów na wiatr. Można zawsze na niego liczyć. Jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Festiwal czarowników (szkoda ,że nie czarodzieji"-).Pomysły świetne ,ale raczej z niewielką szansą na realizację w warunkach demokracji.Może komuś się uda czego gorąco mu życzę.Ja -ponieważ jestem człowiekiem małej wiary to w wyborach nie będę uczestniczył!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miasto nowoczesne to na przykład wprowadzenie bezpłatnego dostępu do Internetu w całym Lublinie, tak jak w Rzeszowie, gdzie połowa aglomeracji może korzystać z sieci ? mówił Lech Sprawka. Dodał, że uruchomienie sieci hotspotów rocznie kosztowałoby 750 tys. zł" Lech Sprawka chce darmowego netu w Lublinie o prędkości 2 MB (tak twierdzi on sam i tak piszą media we wcześniejszych artykułach). Nikt się na to nie zgodzi, a LOBBY operatorów (Neostrada, Multimedia, UPC i cała reszta operatorów) i tak to zablokuje. Gdyby w Lublinie był darmowy net 2 MB, to większość klientów rozwiązałaby umowy ze swoimi operatorami, którzy tę prędkość sprzedają za 30 -50 zł miesięcznie. Opcja 2 MB pozwala na swobodne korzystanie w sieci i chyba 80 % klientów zrezygnowałaby z netu u starych operatorów. Co najwyżej zgodziliby się oni na darmowy net 256 kb/s - max 512 kb/s. Ten "darmowy net 2 MB" to kiełbasa wyborcza i mrzonki Lecha Sprawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pnie Leszku. Trzymam za pana kciuki i mam nadzieję że w końcu będzie odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, bo ten Waśilewski doprowadził Lublin do ekonomicznego upadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i najwazaniejszy cel niestety wydobycie lublina z 6oo mln zł długu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b.dobry pomysl z tym internetem.tak trzymac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że jak Pan Sprawka zostanie prezydentem Lublina ruszą inwestycje i będzie walczył o nasze miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymamy za pana kciuki. dawni uczniowie z samochodówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...