Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na prezydenta Lublina mają pomysły na rozwój miasta

Utworzony przez ktosik 24, 4 października 2010 r. o 07:54 Powrót do artykułu
Tomasz bardzo dobre sugestie, ale jak ktoś na stanowisku sam sobie ograniczy dochody oraz narazi się na odpowiedzialność za swoje czyny. W tej chwili są nietykalni i śmieją nam się w twarz, "coś nawymyślamy, a głupie społeczeństwo niech myśli że tak będzie i tak nam nic nie zrobią hahaha" Jak któryś z kandydatów z takimi wyjdzie to głosuje na niego. Tomasz, może Ty wystartujesz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody sprawny lublin. gdzie młodzi sprawni ludzie znajda prace po skonczeniu studiow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='zibi' date='04 październik 2010 - 09:19 ' timestamp='1286176771' post='356414'] LOTNISKO, DROGI, ESTETYKA MIASTA, KOLEJ - To najważniejsze rzeczy do zrobienia w lublinie. Te chaszcze rosnące na pasach zieleni, pokrzywy po pas, zardzewiale slupy i latarnie przerażają. bez lotniska też lublin nie będzie się rozwijal. O dobrym stanie dróg nie trzeba wiele mówic ale TRZEBA JE REMONTOWAC Z ROZMYSLEM - na nowowyremontowanych drogach już są koleiny, może należalo wydac wiecej pieniedzy, dac lepszy asfalt i miec dobrą droge na 10 lat a nie na 2. i KONIECZNIE KOLEJ DO WARSZAWY I RZESZOWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolenniczka PIS-u, ale czas na zmiany. A ten pan na zdjęciu to bardzo przystojny facet. Jeżeli umiał dobrze kierować liceum Fetterów, a potem Kuratorium Oświaty to się sprawdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niunia napisał:
Nie jestem zwolenniczka PIS-u, ale czas na zmiany. A ten pan na zdjęciu to bardzo przystojny facet. Jeżeli umiał dobrze kierować liceum Fetterów, a potem Kuratorium Oświaty to się sprawdzi.
Blondyneczko, głosuje się na program, a nie na gładką facjatkę. A założycielami Liceum Ekonomicznego byli Vetterowie. Przez "V".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem za tym kandydatem (Sprawką). Wiem, że nie rzuca słów na wiatr i nie obiecuje gruszek na wierzbie jak co niektórzy. Oprócz tego internetu ma też inne ciekawe pomysły na uzdrowienie miasta. Na początku będzie trudno, bo przez te kilka lat PO trochę je spustoszyła. Ale jak będzie dobry prezydent, to może wyciągnie nas z tego dołka po panie Wasilewskim. Ja jestem dobrej myśli. Wszystkich zachęcam do pójścia na wybory i dokonanie rozsądnego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile teraz PiS płaci klakierom za 1 wpis na forum? Może bym sobie dorobił? Chyba sporo, bo tyle tych klakierów się odzywa przy każdym wpisie o Sprawce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robcio napisał:
Po ile teraz PiS płaci klakierom za 1 wpis na forum? Może bym sobie dorobił? Chyba sporo, bo tyle tych klakierów się odzywa przy każdym wpisie o Sprawce.
przeciez wszyscy wiedza ze jestes z gejowskiego klubu na krakowskim wiec polecalbym ci nie wypowiadac sie publicznie, chyba ze szukasz tego jedynego..to tak jakby ktos zapytal sie ciebie ile bierzesz za bycie męską dziwką dla geja... blee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem jak najbardziej za pomyslem Pana Sprawki i mysle ze chyba jest nielicznym z kandydatow zeby nie powiedziec jedynym ktory moze to zrealiozowac. Z reszta jak wygra sami potem ocenimy. Ma Pan moj glos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę Młodzi Demokraci z urzędów już się silą krytykując. Klikajcie, klikajcie bo roboty nie będzie........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrego to i warto posłuchać - oby więcej takich uczciwych ludzi jak Pan a może ten nasz Lublin wyjdzie z zapaści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest to ... czas na podsumowanie kandydatów: http://www.prezydentlublina.com/ wybraliśmy 4 ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h napisał:
przeciez wszyscy wiedza ze jestes z gejowskiego klubu na krakowskim wiec polecalbym ci nie wypowiadac sie publicznie, chyba ze szukasz tego jedynego..to tak jakby ktos zapytal sie ciebie ile bierzesz za bycie męską dziwką dla geja... blee
He, he. Od razu widać, że to młodzieżówka PiS, bo nie potrafią trzymać się tematu tylko zaraz o gejach zaczynają. Za chwilę pewnie jakiś spisek rosyjski zaczną węszyć. No ale nie odpowiedziałeś na pytanie - ile teraz PiS płaci za 1 wpis na forum, popierający ich kandydata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robcio z tego co pamiętam to PO płaciła wam młodzi demokraci za wpisy. TYLKO MOTOR LUBLIN!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy z tym netem darmowym ... kto miałby odwagę siąść na ławce z laptopem czy smartfonem w rękach. Przecież to zaproszenie dla dresów do akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, gdybym był prezydentem to tyle bym zrobił, że aż nie chce mi się wymieniać. Pytania:Co? Jak? gdzie? kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
A OTO MOJE HASŁA WYBORCZE: 1. WPROWADZIĆ NA LUBELSZCZYŹNIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ I DYSCYPLINARNĄ DLA URZĘDNIKÓW ADMINISTRACJI ZA PODEJMOWANE PRZEZ NICH DECYZJE! 2. SPRAWDZIĆ WŚRÓD URZĘDNIKÓW POCZĄWSZY OD GMIN SKOŃCZYWSZY NA URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM CZY WYKSZTAŁCENIE URZĘDNIKÓW JEST ADEKWATNE DO ZAJMOWANEGO STANOWISKA SŁUŻBOWEGO I WYCIĄGNĄĆ DYSCYPLINARNE KONSEKWENCJE! 3. LIKWIDACJA DUBLUJĄCYCH SIĘ STANOWISK PRACY W ADMINISTRACJI. 4. REDUKCJA ZATRUDNIENIA W ADMINISTRACJI! 5. STUDENCI Z NAJLEPSZYMI WYNIKAMI MIELI BY ZAPEWNIONĄ PRACĘ W ADMINISTRACJI NA STANOWISKACH ADEKWATNYCH DO ICH WYKSZTAŁCENIA! 6. OBNIŻENIE O 50% DIET DLA RADNYCH! 7. KARY PIENIĘŻNE WYNIKAJĄCE Z MANDATÓW DLA KIEROWCÓW PRZEZNACZANE NA ROZBUDOWĘ I POPRAWĘ DRÓG, PUNKTY ZAMIENIANE NA ILOŚĆ TYGODNI PRZY OCZYSZCZANIU DRÓG I CHODNIKÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowy internet w Lublinie to świetna sprawa, i można tego dokonać. Widać, ze facet myśli realnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę mądre ale czy do faktycznej realizacji?? dobra podpowiedż dla przyszlego grzejącego solek - to bylaby rewolucja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczycielka napisał:
Darmowy internet w Lublinie to świetna sprawa, i można tego dokonać. Widać, ze facet myśli realnie.
a dlaczego nie na lubelszczyżnie tylko w samym ublinie ???? jeśli mamy sie rozwijać a laskawy pan chce zbierać punkty niech nie zapomina o nas !!!spoza miasta wojewódzkiego !!!!! więc chlapnąć każdy potrafi a do realizacji baaardzo daleko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...