Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oglądajcie Marka Wojciechowskiego https://www.youtube.com/watch?v=u7zTVFa09hY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janulewicz jak MaX kolanko ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy bardziej śmieszy mnie Palikot, który za swoją dotację chciałby sterować reperturarem CSK, czy może przeraża pis wmuszający tzw. "wartości' gdzie popadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Stanisławek to chyba doprowadzi do większej ilości zapisów i zmniejszenia kolejek do Rotary Klubu w Lublinie tam gdzie był prezydentem (2000/2001). Pięknego kandydata ROTARY ma PiS! WSTYD I CHAŃBA To PiS popiera masonerie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Stanisławek to chyba doprowadzi do większej ilości zapisów i zmniejszenia kolejek do Rotary Klubu w Lublinie tam gdzie był prezydentem (2000/2001). Pięknego kandydata ROTARY ma PiS! WSTYD I CHAŃBA To PiS popiera masonerie?
  http://www.rotary.lublin.pl/historia   Stanisławek z Rotary Klubu radzę Państwu z PiSu się zapoznać z:   Deklaracja z dnia 26 listopada 1983 r. Stawiano pytanie, czy ocena Kościoła odnośnie do stowarzyszeń masońskich zmieniła się na skutek faktu, iż nowy Kodeks Prawa Kanonicznego nie wymienia wolnomularstwa w sposób wyraźny jak poprzedni. Niniejsza Kongregacja jest w stanie odpowiedzieć na to, iż okoliczność ta jest spowodowana kryterium redakcyjnym takim samym, jak dla innych zrzeszeń, które podobnie nie zostały wymienione, ponieważ włączone są do szerszych kategorii. Negatywna ocena Kościoła o wolnomularskich zrzeszeniach pozostanie więc niezmieniona, ponieważ ich zasady były zawsze uważane za nie do pogodzenia z nauką Kościoła i dlatego też przystąpienie do nich pozostanie nadal zabronione. Wierni, którzy należą do wolnomularskich zrzeszeń, znajdują się więc w stanie ciężkiego grzechu i nie mogą przyjmować Komunii Świętej. Lokalne autorytety kościelne nie mają prawa wypowiadać się na temat istoty wolnomularskich zrzeszeń w sposób, który mógłby umniejszyć to co powyżej ustalono w zgodności i intencją deklaracji tejże Kongregacji z dnia 17 lutego 1981 roku. Papież Jan Paweł II potwierdził niniejszą deklarację, uchwaloną na zwyczajnym posiedzeniu Kongregacji i zalecił jej opublikowanie w czasie audiencji udzielonej podpisującemu ją, kardynałowi Prefektowi. Rzym, w siedzibie Kongregacji Nauki Wiary, 26 listopada 1983 roku. (-) Kardynał Joseph Ratzinger  Prefekt (-) Arcybiskup Jerome Hamer O. P.  Sekretarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawszy link: https://www.youtube.com/watch?v=LQHB2UpLxxE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale jeżeli Pan Prof Andrzej Stanisławek jest takim specjalistą to dlaczego nie było go na debacie PiS? http://wpolityce.pl/polityka/267870-pis-domaga-sie-likwidacji-narodowego-funduszu-zdrowia-i-skladki-zdrowotnej-jaki-jest-nfz-kazdy-widzi Od kiedy Pan Andrzej Stanisławek jest w członkiem partii PiS? na PKW pisze, że jest członkiem Polski Razem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czymajta siem chopy. Pu pojemu tuśta wszystkie powinny wyjść du tego syjmu ,bośta wszystkie mundre !!! Pulok gurom jest i basta ;-)))!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ani Pan Palikot ani Pan Wojciechowski, który wykorzystuje magię nazwiska i pozycję którą w żużlu lubelskim wypracował inny Wojciechowski ( Zbigniew) notabene Pan Marek tylko deklaruje naprawę lubelskiego żużla a Pan Zbigniew swego czasu tego dokonał. Zagłosujemy na kobietę która jest kreatywna i niezwykle skuteczna na Martę Wcisło. Jest już dużo lepsza od pań Kruk, Gąsior Marek, czy Muchy Może dzięki eliminacji takich posłów minie era zezwierzęcenia obyczajów w polskim sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojciechowski, gdzie pan był jak lubelski żużel chylił się ku upadkowi, podpieranie się teraz przed wyborami Jeleniewskim to żenua i to przez duże ż, żaden kibic się na to nie nabierze, wtyd , dno i wodorosty, dobrze powiedział przedmówca jedziesz pan na znanym nazwisku i to właściwie wszystko co moze pan zaprezentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na kogo mam głosować w Lublinie do Senatu? Jak Stanisławek z PiS, Kieroński z SLD, a Cugowski znów powie, że polityka to bagno i zrezygnuje :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Stanisławek to chyba doprowadzi do większej ilości zapisów i zmniejszenia kolejek do Rotary Klubu w Lublinie tam gdzie był prezydentem (2000/2001). Pięknego kandydata ROTARY ma PiS! WSTYD I CHAŃBA To PiS popiera masonerie?
O Rotary   Rotary jest światową organizacją humanitarną z ponad 1,2 miliona członkami zrzeszonymi w 34.500 klubach Rotary w ponad 200 krajach i regionach geograficznych. Członkowie Rotary to mężczyźni i kobiety o różnorodnych zawodach których łączy wspólny cel uczynienia świata lepszym przez służbę humanitarną.       Celem działalności Klubów Rotary jest wspieranie i umacnianie ideału służby, jako podstawy godnych i wartościowych przedsięwzięć, a w szczególności:
  1. rozwijanie bezpośrednich kontaktów międzyludzkich jako możliwości niesienia pomocy
  2. promowanie wysokich standardów etycznych w działalności zawodowej i w ramach zawodów
  3. promowania wszelkich form pracy społecznej oraz nobilitowania zawodu wykonywanego przez każdego Rotarianina jako możliwości służenia społeczeństwu
  4. stosowania ideału służby przez każdego Rotarianina w życiu osobistym, zawodowym i społecznym
  5. propagowanie zrozumienia międzynarodowego, dobrej woli i pokoju poprzez światową wspólnotę osób o różnych zawodach, połączonych ideałem służby.
Motto Rotary: Service Above Self (Służba ponad własne interesy).Co w tym złego?.Może ja czegoś nie rozumiem.Oświećcie mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikot czy wyrok w sprawie przeprosin Petru też pan uważa za działania cenzury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu, dlaczego pan zawsze tak bredzi? Pana poglądy i wywody są już nudne. W XXI wieku w dobie inetrnertu nie ma mowy o jakiejkolwiek cenzurze. G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Rotary   Rotary jest światową organizacją humanitarną z ponad 1,2 miliona członkami zrzeszonymi w 34.500 klubach Rotary w ponad 200 krajach i regionach geograficznych. Członkowie Rotary to mężczyźni i kobiety o różnorodnych zawodach których łączy wspólny cel uczynienia świata lepszym przez służbę humanitarną.       Celem działalności Klubów Rotary jest wspieranie i umacnianie ideału służby, jako podstawy godnych i wartościowych przedsięwzięć, a w szczególności:
  1. rozwijanie bezpośrednich kontaktów międzyludzkich jako możliwości niesienia pomocy
  2. promowanie wysokich standardów etycznych w działalności zawodowej i w ramach zawodów
  3. promowania wszelkich form pracy społecznej oraz nobilitowania zawodu wykonywanego przez każdego Rotarianina jako możliwości służenia społeczeństwu
  4. stosowania ideału służby przez każdego Rotarianina w życiu osobistym, zawodowym i społecznym
  5. propagowanie zrozumienia międzynarodowego, dobrej woli i pokoju poprzez światową wspólnotę osób o różnych zawodach, połączonych ideałem służby.
Motto Rotary: Service Above Self (Służba ponad własne interesy).Co w tym złego?.Może ja czegoś nie rozumiem.Oświećcie mnie.
  ALE TO NIE WYKLUCZA ŻE TO ORGANIZACJA O CHARAKTERZE WOLNOMULARSKIM MASOŃSKIM - ZAKAZANA PRZEZ KOŚCIÓŁ KATOLICKI - WIĘC ROTARY JEST ORGANIZACJA ZAKAZANĄ   DODAM ŻE WSZYSTKIE RELIGIE ITP POMAGAJĄ LUDZIOM - I IM SŁUŻĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Rotary   Rotary jest światową organizacją humanitarną z ponad 1,2 miliona członkami zrzeszonymi w 34.500 klubach Rotary w ponad 200 krajach i regionach geograficznych. Członkowie Rotary to mężczyźni i kobiety o różnorodnych zawodach których łączy wspólny cel uczynienia świata lepszym przez służbę humanitarną.       Celem działalności Klubów Rotary jest wspieranie i umacnianie ideału służby, jako podstawy godnych i wartościowych przedsięwzięć, a w szczególności:
  1. rozwijanie bezpośrednich kontaktów międzyludzkich jako możliwości niesienia pomocy
  2. promowanie wysokich standardów etycznych w działalności zawodowej i w ramach zawodów
  3. promowania wszelkich form pracy społecznej oraz nobilitowania zawodu wykonywanego przez każdego Rotarianina jako możliwości służenia społeczeństwu
  4. stosowania ideału służby przez każdego Rotarianina w życiu osobistym, zawodowym i społecznym
  5. propagowanie zrozumienia międzynarodowego, dobrej woli i pokoju poprzez światową wspólnotę osób o różnych zawodach, połączonych ideałem służby.
Motto Rotary: Service Above Self (Służba ponad własne interesy).Co w tym złego?.Może ja czegoś nie rozumiem.Oświećcie mnie.
  Oni mają:Service Above Self (Służba ponad własne interesy) A niemcy mieli w czasie II wojny GOTT MIT UNS - Bóg z nami   Co w tym złego- poczytaj podręczniki historii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że same palące sprawy zostały poruszone...czy z powodu teorii Polski w ruinie jaką nam przedstawia PiS to poruszone tu przez lokalnych działaczy tematy nie wydają się być absurdalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na kogo mam głosować w Lublinie do Senatu? Jak Stanisławek z PiS, Kieroński z SLD, a Cugowski znów powie, że polityka to bagno i zrezygnuje :/
  Zaznacz ich 3 na tej żółtej senackiej karcie będzie głos nieważny.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojciechowski pis ponad podziałami? Chyba pan żartujesz. To partia której celem nadrzędnym jest dzielenie i skłócenie społeczeństwa. Masz pan szczęście, że prezio tego nie słyszał, bo już nie byłoby pana na liście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikot. Osiem lat temu też były wybory. Czy z tej okazji wspomógł pan CSK kwotą 300tys?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...