Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci PO z Lublina w wyborach do PE. Jest lista

Utworzony przez fiej, 8 marca 2014 r. o 18:38
Jeśli jedynką będzie Taras to ma mój głos. To jest strzał w dziesiątkę, w porównaniu z tymi showmanami i showmankami, znanymi z bycia znanymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj słabiutka ta lista .Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jedynką będzie Taras to ma mój głos. To jest strzał w dziesiątkę, w porównaniu z tymi showmanami i showmankami, znanymi z bycia znanymi.
Taa.. a później będzie mówił, że i tak robi łaskę że w ogóle startuje, bo on ma przecież taaakie możliwości innej kariery. Cały świat go przeciez chce nawet z Kongesu dzwonili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co trzeba mieć w głowie, żeby głosować na PO, PiS czy SLD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
planowana 1 czyli Pitera pociągnie PO w dół i to będzie absolutnie sprawiedliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He, he, platforma chyba sobie odpušciła wybory w naszym regionie, zaledwie dwie, trzy osoby,które coś sobą reprezentują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt ... cieniutko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika Lipińska - gwiazda Polski wschodniej.Ta Pani to urodzona kombinatorka. Znana mi osobiście - mało umiejętności, ogromne aspiracje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę kandydatów których mógłbym poprzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Kurowski jest szczęśliwy i SLD. Lipińska jakze mila kiedys dla niego wystartuje nie z listy SLD a PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci Ludzie się skompromitowali!!! pan Taras - ciągnie go do kasy pan Grabczuk - już pokazał co potrafi wszystko co robił to była lipa !  Czas na zmiany RUCH NARODOWY - nowi ludzie, nowa nadzieja nie boją się kontaktu obywatelami, chcą zmian.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest kandydat, który tak się wysoko cenił???? Ciekawe jakie ma kwalifikacje? Kurs zaoczny członka rad nadzorczych?? A co to za fucha właściwie członek zarządu czy rady nadzorczej???   Prawdziwi specjaliści to dyrektorzy techniczni, księgowy(a) itp.   Tacy panowie jak pan T. to zwykłe darmozjady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzcińska-Staszczyk.........puławska porażka!!!!!!!!!!!!! DNO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ze znajomością jezyków obcych i tych Bieleckiej, Grada, Lipińskiej i innych. Może by powiedzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo kilku dziesiątek lat życia, dotychczas nie wyjaśniłem sobie nurtującego dylematu.   Tysiące profesorów, prezesów, prezydentów, generałów, biznesmenów, samorodków polityki, superredaktorów, asów, talentów, ministrów, premierów, przewodniczących, graczy, geniuszy polityki i biznesu i oczywiście magistrów inżynierów codziennie w pocie czoła pracujących (za sowite wynagrodzenie) nad tym, by było mi lepiej, ja jak jakiś wyrzutek coraz częściej widzę w oczach widmo dziadostwa wszechogarniającego wszystko wokół i oczywiście mnie.   Z czego jak się Państwo dopatrzyliście jestem jak najmniej zadowolony, jestem zasmucony, jestem rozgoryczony, a raz w roku nawet wk..... .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie już spokój z tym grabczukiem, porażka, im bardziej przegra tym bardziej awansuje.... przegrał z fiszową., przegrał z zającem, etatowa jedynka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuj na tę listę .Wiek emerytalny w Polsce to 100lat.Zobacz jak jest w Unii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te same mordy zawodowych koryciarzy co od wielu lat!! Siedzą, nabijają kabzę, nic nie robią,  głosują pod dyktando!! dosyć się nachapali !! czas na zmiany !!GŁOSUJCIE NA NOWĄ PRAWICĘ  JANUSZA KORWINA MIKKEGO!! chcecie, aby mordercy byli wieszani?? chcecie ,aby było normalnie?? głosujcie na NOWĄ PRAWICĘ  JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja na żadne oszukańcze wybory już nie chodzę , powybieraja sie kolesie , poustawiaja na listach i czekaja kiedy przyjdzie motłoch i odwali  głosowanie tzn zaakceptuje to co oni przy kawie i koniaczku ustalili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...