Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci PO z Lublina w wyborach do PE. Jest lista

Utworzony przez fiej, 8 marca 2014 r. o 18:38
Dlaczego do ch#ja jest przedstawiona tylko lista z PO. Tak oto dziennikwschodni manipuluje ludzmi. Szmatławiec.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paltfusy widzą już, że na Lubelszczyźnie nie dostaną żadnego mandatu i dlatego nie ma na liście ministy, która nas przed cała Polską skompromitowała. Tej super-mamuśki, co własne dzici zostawiła dla kochanka, miłośniczki Madonny za nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika Lipińska - gwiazda Polski wschodniej.Ta Pani to urodzona kombinatorka. Znana mi osobiście - mało umiejętności, ogromne aspiracje.
Pani Monika Lipińska potrafi się ustawić się po każdych wyborach na stanowisku - co najmniej dyrektora. Niech ta powie jak jej było dobrze za PiS-u, za SLD, teraz PO. Zawsze wykonuje "zawód" - dyrektora. Wyniki sprawowania tych funkcji opłakane, ale liczy się kasa i żeby ustawić na kolejne 4 lata. ANKA - prawdę piszesz - TO KOMBINATORKA ETATOWA. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrzydzenie bierze jak się czyta tę listę ,a jeszcze gorzej jak zapowiedź Pitery i Boniego.Wilk miał być skazanym w procesie Czubińskiego,a on jest sekretarzem regionu???Jak dostrzegam to tylko Majdan i Kałasznikow może oczyścić Lublin z tej hołoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Wilk to nie miał być wojewodą. Oj Karpiński przejedziesz się tak na Wilku jak Kwiatkowski jego kumpel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Monika Lipińska potrafi się ustawić się po każdych wyborach na stanowisku - co najmniej dyrektora. Niech ta powie jak jej było dobrze za PiS-u, za SLD, teraz PO. Zawsze wykonuje "zawód" - dyrektora. Wyniki sprawowania tych funkcji opłakane, ale liczy się kasa i żeby ustawić na kolejne 4 lata. ANKA - prawdę piszesz - TO KOMBINATORKA ETATOWA. 
Tak masz może i rację,ale wiesz jak potem kuśka boli !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lista ludzi niewybieralnych. Zresztą bardzo dobrze. Nikt rozsądny poza klakierami nie będzie głosował na PO. PO na Lubelszczyźnie ma mniejsze poparcie niż TR ponieważ ze skrajnie klerykalnych partii ludzie wolą PiS niż PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ta pieprzona unia nie wyda przepisów, gdzie najniższe wynagrodzenie winno wynosić co najmniej 2 tys. netto,  za taką jałmużnę jaką mamy obecnie to niech oni sami sobie wegetują, jak dla nich to zarabiają po pok. 36 tys. miesięcznie, gdzie my nawet rocznie tego nie mamy, odebrałam PIT i mam 19 tys. brutto po 36 latach pracy i karzą mi się cieszyć, ze jeszcze mama prace, bo ostatnio modne jest aktywowanie starych 50+ na stażu, to nie wiem ale pewnie ok. 800 zł, gdzie młodzi wyjeżdżają za praca. A wuj z takim krajem. Najlepiej niech dobiją starych, bo po co maja żyć. Więcej dla nich na górze zostanie do brania. Jak u ruskich i ukrainie, garną tylko dla siebie, opływają sami w luksusach, dziwią sie janukowiczowi czy putonowi, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ta pieprzona unia nie wyda przepisów, gdzie najniższe wynagrodzenie winno wynosić co najmniej 2 tys. netto,  za taką jałmużnę jaką mamy obecnie to niech oni sami sobie wegetują, jak dla nich to zarabiają po pok. 36 tys. miesięcznie, gdzie my nawet rocznie tego nie mamy, odebrałam PIT i mam 19 tys. brutto po 36 latach pracy i karzą mi się cieszyć, ze jeszcze mama prace, bo ostatnio modne jest aktywowanie starych 50+ na stażu, to nie wiem ale pewnie ok. 800 zł, gdzie młodzi wyjeżdżają za praca. A wuj z takim krajem. Najlepiej niech dobiją starych, bo po co maja żyć. Więcej dla nich na górze zostanie do brania. Jak u ruskich i ukrainie, garną tylko dla siebie, opływają sami w luksusach, dziwią sie janukowiczowi czy putonowi, 
Wiesz " nasze polskie złodzieje " są już na tyle rozwinięci i wyedukowani że mają po trzy ,cztery razy więcej niż to co pokazywali u Janukowycza z tą różnicą że ten idiota trzymał to wszystko na tzw.wierzchu,a te nasze złodzieje i bardziej liczący się pachołkowie Moskwy trzymają to ' bardzo mocno " skitrane w bankach szwajcarskich,czy innych rajach podatkowych,a zarobki ?  na cóż Tusk musi odejść,on to wszystko blokuje w naszym kraju w zamian za ciepły stołek póżniej w parlamencie EuroKołchozu,to jest największy szkodnik i likwidator wszystkiego co cenne i dobre w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to i wuj, tusk odejdzie to przyjdzie kolejny taki sam, już był bolek i co zrobił dla nas, a tak dużo obiecywał, kapitalizm to nic innego jak okradanie przez cwaniaków uczciwych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to i wuj, tusk odejdzie to przyjdzie kolejny taki sam, już był bolek i co zrobił dla nas, a tak dużo obiecywał, kapitalizm to nic innego jak okradanie przez cwaniaków uczciwych ludzi
Wypie rdoli się i następnego i tak niestety do skutku,Majdan,powstanie,przewrót, itd. aż się trafi prawdziwy mąż stanu który tak naprawdę zadba o ten Naród i nikt i nigdy nie będzie musiał z powodu komuchów czy panującej bidy z tego kraju wyjeżdżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olejnik prowadzi teraz rozmowę z politykami i mówi, że w sondażu wyszło, ze 41 % polakow nie jest w stanie się poświecić dla kraju, no ale to do tych polityków nie dociera, oni uważają, że to nieprawda, czytałam wcześniej, ze ponad 61 % polakow a nie 41 %,  także podejrzewam, że napewno 80 %, jak mam się poświęcić dla kraju jak zapieprzam za najniższą krajową, a politycy żyją w luksusie, niech oni się poświęcają, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olejnik prowadzi teraz rozmowę z politykami i mówi, że w sondażu wyszło, ze 41 % polakow nie jest w stanie się poświecić dla kraju, no ale to do tych polityków nie dociera, oni uważają, że to nieprawda, czytałam wcześniej, ze ponad 61 % polakow a nie 41 %,  także podejrzewam, że napewno 80 %, jak mam się poświęcić dla kraju jak zapieprzam za najniższą krajową, a politycy żyją w luksusie, niech oni się poświęcają, 
Olejnik ?? co ona jeszcze w mediach robi ? Lustracja,IPN,dekomunizacja,takie gęste śito niby było,to wszystko ją ominęło ? jakim cudem, pytam się ?? czy ona może być jeszcze wiarygodna w czymkolwiek ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olejnik ?? co ona jeszcze w mediach robi ? Lustracja,IPN,dekomunizacja,takie gęste śito niby było,to wszystko ją ominęło ? jakim cudem, pytam się ?? czy ona może być jeszcze wiarygodna w czymkolwiek ??
To wszystko to dzieci,wnuki resortowe !! z przydziału,należy się im.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypie rdoli się i następnego i tak niestety do skutku,Majdan,powstanie,przewrót, itd. aż się trafi prawdziwy mąż stanu który tak naprawdę zadba o ten Naród i nikt i nigdy nie będzie musiał z powodu komuchów czy panującej bidy z tego kraju wyjeżdżać.
  to nie wina tylko komuchów, bo jak rządziła komuna to pracownicy byli rozpieszczani, była praca, mieszkania, zakładowe ośrodki wypoczynkowe tj. wczasy za darmo w tych ośrodkach, obiady w stołówkach pracowniczych, a jak rządy objęły pierdolone solidaruchy w latach 80 to wszystko zostało rozgrabione, TAKŻE KOMUNO WRÓĆ, BO UMRZEMY Z GŁODU    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  to nie wina tylko komuchów, bo jak rządziła komuna to pracownicy byli rozpieszczani, była praca, mieszkania, zakładowe ośrodki wypoczynkowe tj. wczasy za darmo w tych ośrodkach, obiady w stołówkach pracowniczych, a jak rządy objęły pier***one solidaruchy w latach 80 to wszystko zostało rozgrabione, TAKŻE KOMUNO WRÓĆ, BO UMRZEMY Z GŁODU      
Straszne pierdoły piszesz !!!  zwróć się z tym apelem do bękarta Stalina on teraz komunizmem dzieli na Krymie,będziesz go miał w pełnym wydaniu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  to nie wina tylko komuchów, bo jak rządziła komuna to pracownicy byli rozpieszczani, była praca, mieszkania, zakładowe ośrodki wypoczynkowe tj. wczasy za darmo w tych ośrodkach, obiady w stołówkach pracowniczych, a jak rządy objęły pier***one solidaruchy w latach 80 to wszystko zostało rozgrabione, TAKŻE KOMUNO WRÓĆ, BO UMRZEMY Z GŁODU      
Ale ty się uparłeś!! dałeś się jak baran BOLKOWI wyrzeżbić i całej tej żydokomunie, do dzisiaj trzymają się ciepło.Do tuska napisz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laleczka Barbie-Lipińska do Parlamentu Europejskiego, ale jaja. Ciekawe kto ją teraz przytulił że wylądowała na tej liście, to już czas Kurwowskiego się skończył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laleczka Barbie-Lipińska do Parlamentu Europejskiego, ale jaja. Ciekawe kto ją teraz przytulił że wylądowała na tej liście, to już czas ku***wskiego się skończył
Kuśka czyni cuda,otwiera wiele drzwi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ze znajomością jezyków obcych i tych Bieleckiej, Grada, Lipińskiej i innych. Może by powiedzieli
Myślę,że francuski znają znakomicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...