Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci PO z Lublina w wyborach do PE. Jest lista

Utworzony przez fiej, 8 marca 2014 r. o 18:38
Ale ty się uparłeś!! dałeś się jak baran BOLKOWI wyrzeżbić i całej tej żydokomunie, do dzisiaj trzymają się ciepło.Do tuska napisz !!!
  bo im winno sie odebrać majątki, innych chcecie rozliczać a oni to co święte krowy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne pierdoły piszesz !!!  zwróć się z tym apelem do bękarta Stalina on teraz komunizmem dzieli na Krymie,będziesz go miał w pełnym wydaniu !!
  to nie pierdoły tylko prawda, ja mieszkam w mieszkaniu, gdzie miałem książeczkę mieszkaniową, jadłem obiady w stołówce, wypoczywałem na wczasach nad morzem w zakładowym ośrodku wypoczynkowym. A co do krymu to słuchałem wywiadu, że wcale oni nie chcą do unii, bo widzą jaka bieda u nas, że w unii żyją tylko cwaniaki, kombinatory, a normalni szarzy ludzie klepią biedę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza się, teraz żyje albo kombinator albo pijak, bo kombinator ma w wuj pieniędzy oszukując innych, a pijak wcale nie pracuje i opieka da mu mało co mniej od tych pracujących, bo jak pijak dostanie ok. 600 zł za brak chęci do pracy albo więcej, bo wszystkie instytucje mu pomagają, a pracujący zarobi ok. 1.100 zł jeszcze dojeżdżając do pracy, wydając na bilet i czy opłaci sie pracować. W naszym pier***onym kraju uczciwi, pracujący nie mają racji bytu, oto dobrobyt w wydaniu cholernego kapitalizmu. Albo jeszcze do tych pijaków dodać patologie co narobi i narodzi dzieci i wtedy wzywa się telewizję (jaworowicz) pokazuje, że mieszka się w stodole i gmina da za darmo dom (mieszkanie), umebluje, ubierze, da żywność itp. i po co pracować i nie robić więcej dzieci bo nie stać. Także najlepiej pić, robić dzieci a głupi podatnicy niech orzą za 1 tys. i jeszcze ich utrzymują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza się, teraz żyje albo kombinator albo pijak, bo kombinator ma w wuj pieniędzy oszukując innych, a pijak wcale nie pracuje i opieka da mu mało co mniej od tych pracujących, bo jak pijak dostanie ok. 600 zł za brak chęci do pracy albo więcej, bo wszystkie instytucje mu pomagają, a pracujący zarobi ok. 1.100 zł jeszcze dojeżdżając do pracy, wydając na bilet i czy opłaci sie pracować. W naszym pier***onym kraju uczciwi, pracujący nie mają racji bytu, oto dobrobyt w wydaniu cholernego kapitalizmu. Albo jeszcze do tych pijaków dodać patologie co narobi i narodzi dzieci i wtedy wzywa się telewizję (jaworowicz) pokazuje, że mieszka się w stodole i gmina da za darmo dom (mieszkanie), umebluje, ubierze, da żywność itp. i po co pracować i nie robić więcej dzieci bo nie stać. Także najlepiej pić, robić dzieci a głupi podatnicy niech orzą za 1 tys. i jeszcze ich utrzymują.
Dlatego tusk musi odejść i to natychmiast !!! koniec tej niesprawiedliwośći społecznej !!!!  pracy,płacy i chleba nam trzeba !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tusk musi odejść i to natychmiast !!! koniec tej niesprawiedliwośći społecznej !!!!  pracy,płacy i chleba nam trzeba !!!
Kaszubski żyd na to nie pójdzie,musi się przypodobać tym w eurokołchozie,stołek sobie i miękkie lądowanie szykuje,będzie nas gnębił do ostatnich dni swojej kadencji,chyba że go Majdan wsześniej wysadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bez jaj, wraca komuna. Dlaczego z mojego wpisu wykropkowano nazwisko sldowskiego wojewody Kurowskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bez jaj, wraca komuna. Dlaczego z mojego wpisu wykropkowano nazwisko sldowskiego wojewody Kurowskiego ?
A.C.T.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ze znajomością jezyków obcych i tych Bieleckiej, Grada, Lipińskiej i innych. Może by powiedzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czelej pewnie zna tylko rosyjski ? I kaczorowy :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Monika Lipińska potrafi się ustawić się po każdych wyborach na stanowisku - co najmniej dyrektora. Niech ta powie jak jej było dobrze za PiS-u, za SLD, teraz PO. Zawsze wykonuje "zawód" - dyrektora. Wyniki sprawowania tych funkcji opłakane, ale liczy się kasa i żeby ustawić na kolejne 4 lata. ANKA - prawdę piszesz - TO KOMBINATORKA ETATOWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat wyniki sa znane ....tylko nieudacznikom żal dupe ściska ...hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak masz może i rację,ale wiesz jak potem kuśka boli !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ciebie nie tylko kuska ale i głowa ...bo wczesniej niezle musiałaś pierdolnac ...w ścianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czelej pewnie zna tylko rosyjski ? I kaczorowy :):) :)
Ale masz w tej głowie !!! jak baran w torbie !!!  u ojca , matki też tak ?? konfidencka , czerwona świnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuśka czyni cuda,otwiera wiele drzwi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha gratuluję ci kuski ...... nie musisz nosic kluczy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale masz w tej głowie !!! jak baran w torbie !!! u ojca , matki też tak ?? konfidencka , czerwona świnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby odpadł? że się biedactwo tak zapienilo ...hahaha świnie są inteligentnymi zwierzętami ...w przeciwieństwie do kaczek :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laleczka Barbie-Lipińska do Parlamentu Europejskiego, ale jaja. Ciekawe kto ją teraz przytulił że wylądowała na tej liście, to już czas ku***wskiego się skończył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz dziwne przeswiadczenie o tworzeniu list wyborczych ...ale myślę ze chyba masz takie poglady wynikajace z doswiadczenia ......no powiedz ....kogo przytulales? Czeleja? Tulajewa? ...hm a moze zaryzykowales i sadurska? Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...