Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zawsze przedwyborcze "obiecanki cacanki", a głupiemu radość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjalista na listach KNP. Panie Mikke, potrzebna chyba interwencja:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Widomski nie jest członkiem KNP, choć nie wyklucza, że do niej wstąpi." To jest kandydatem Korwina czy nie jest? Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że nie wykluczam, że za 10 lat będę w rankingu 10 najbogatszych ludzi świata...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę pana Michała Widomskiego, gdzie wyjaśnia jak wyobraża sobie realizację swoich postulatów. http://www.widomski.org/index.php?p=blog  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie i tak będzie lepszy od obecnego prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Widomski nie jest członkiem KNP, choć nie wyklucza, że do niej wstąpi" Jakim prawem piszecie w naglówku,że jest to członek partii skoro na samym końcu tlumaczycie ,ze jednak nie jest nim?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by sie który rozwojem regionu zainteresował. A tu bida i pracy brak . Jak będziemy dobrze opłacanymi pracownikami to sobie za bilety szmi zapłacimy bez jego łaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dośc szybko obiecuje....a potem rozczarowanie:)! takie chwyty już przerabialiśy:) nie ma aż tylu naiwnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oryginał tych komentarzy był na stronie lubelskiego KNP pod newsem z bloga Widomskiego. oczywiście KNP ocenzurowało - najpierw ostatni ;-) (czyli pierwszy bo tu są w odwrotnej kolejności) nie pytajcie mnie po co pisałem - to jakieś skrzywienie moje no niech:Przemek Leniak na koniec napiszę wam tak jest mi nieco głupio jako socjaliście jebać was z KNP wasze nadzieje - wasze poglądy są zupełnie inne niż moje wku***a mnie jednak że was tak gnoją - i że siedzicie cicho zamiast lać w mordy niczym Korwin Boniego no chłopaki... no nie dawajcie się po prostu... ... przy okazji powiem wam anegdotę - jakieś 10-15 lat temu Korwin jak wiecie był w innej partii - ja byłem wtedy podobno jego sobowtórem wkleję wam kiedyś fotkę ale nie o tym - nasz (czyli PPS-owski) szef - ówczesny starej daty socjalista organizował kółka dyskusyjne i takie sprawy przychodzili oczywiście ludzie z UPR a czasem tez dziennikarze były kawa herbata ciastka a czasami nawet połówka któregoś razu się panowie tak zgodzili w dyskusji że Kurier lubelski napisał o koalicji PPS-UPR (powaznie zobaczcie w bibliotece Łopacińskiego roczniki Kuriera z końca lat 90) ... tak więc w imię dawnych sojuszy nie dajcie się zwariować pzdr. Lubię to! · Odpowiedz · kilka sekund temuPrzemek Leniak Mieszkania na wynajem - tu się uśmiałem jak... jak socjalista czytający program kandydata lubelskiego Kongresu nowej prawicy na prezydenta miasta a kto miałby je wynająć niby? uciekający z Lublina na wieś? słoiki warszawskie? a może studenci których coraz mniej... ... najprędzej studenci - wolny rynek wynajmu mieszkań udupiony - oto pomysł godny liberała ... już mógłby gostek napisać o kwaterunku i komisjach kwaterunkowych przynajmniej by się zaskoczone kandydaturą gimbusy poduczyły historii... Lubię to! · Odpowiedz · 8 minut(y) temuPrzemek Leniak Gospodraka i komunikacja "bezpłatna" to podobno nie socjalistyczne wiecie gdzyby moi dawni towarzysze z PPS we Wrocławiu nie promowali od lat już "darmowej" komunikacji to może bym uwierzył po litrze spirytusu że to nie pomysł "socjalistyczny" pod publiczkę TNN-owo palikotową niestety nie jestem pijany i nie raz czytałem jak socjaliści żebrali o zalegalizowanie jazdy na gapę sorry nie kupuję bajki o kosztach tak się składa że i tak i tak podatki i opłaty trzeba podnieść bo Żuk narobił niebotycznych długów zakupy Bogdanów i innych cudek dla ZTM nie sa tu bez winy zresztą ... to przykre ale ceny biletów MPK będą musiały stać sę w końcu rynkowe czyli pewnie ok 5 zł za normalny ... uzasadnienie pomysłu z komunikacja żywcem skopiowane od Marcina Skrzypka - komucha z TNN do reszty powinno wam uświadomić co ściemnia Widomski Lubię to! · Odpowiedz · 13 minut(y) temuPrzemek Leniak Można sprawdzić szczerość Widomskiego kiedy mówi o Nowej Władzy i o koniecznych zwolnieniach - spytajcie go kogo ma zamiar zwolnić - przecie on zna urzędników po nazwiskach i imionach jeśli jest szczery - poda listę nazwisk jeśli nie - przyda się wam taczka (pożyczę jak nie macie) Lubię to! · Odpowiedz · 20 minut(y) temu Przemek Leniak Widomski mówi że jego się nie da kupić kilka zdań wcześniej mówiąc że został kupiony - bardzo spójnie doprawdy Lubię to! · Odpowiedz · 23 minut(y) temuPrzemek Leniak Fałszywy o\raz zaczyna się od prognoz wyborczych sorry ale naprawdę nikt kto ma szansę wygrać wybory nie zaczyna kampanii na pół roku wcześniej tak jak to zrobił Żuk pewniak nie sra po gaciach kiedy konkurencja nie ogłasza swego kandydata pewniak jest spokojny bo wie że wygra spokojny w Lublinie jest wiecie kto? ano właśnie PiS... Żuk posunął się do tego że wystawił Widomskiego jako zająca funkcją Widomskiego jest bowiem poganianie PiS do zgłoszenia swego kandydata oraz ośmieszanie przewidywanych linii narracji opozycji testowanie głupich pomysłów animatorów z TNN też zresztą ... Żuk nie ma na wygraną szans... jego notowania znane są przecie i w PO i w PiS - są mniejsze niż wynik PO w eurowyborach - może nie? ... ponieważ Żuk nie ma szans wygrać - szans tych aktywnie szuka i stad są sensowne z technicznego punktu widzenia działania w postaci nachalnego PR czy uruchomienia grupy Nowaka z Widomskim i Jakubowskim jako kontrolowanej opozycji... reasumując Żuk to nie głupek o wysokim poparciu ale sprawny politykj gabinetowy który fatalnie postawił na niszowe środowiska przez co stracił poparcie większości (potrzebnej by móc wygrać) Lubię to! · Odpowiedz · 24 minut(y) temuPrzemek Leniak po drugie ocena Żuka Żuk to dobry i sprawny polityk gabinetowy szybko kupił sobie bezideowych radnych którzy dostali się do rady z PiS wśród nich i przyjaciela Widomskiego Nowaka (Nowak do dziś promuje Widomskiego) taki zakup zasługuje na docenienie - w końcu ile kosztował Żuka klub Wspólny Lublin - nic zupełnie sprzedali się jak świeże bułeczki dosłownie za nic że użyję porównania dosadnego - niczym kurewki posła Szeligi jeśli kogoś obwiniać za ten handel to nie Zuka tylko polityczne odaliski jednak- Zuk zrobił na nich niezły biznes - oni zyskali miano tirówek ... nachalne PR - owszem jest nachalne i dokładnie to samo co Widomskiego - na krańcowe lemingi pewnie to działa zresztą Takie PR robi na tym profilu Widomskiemu niejaki Gwiazda ... fałszywy obraz stanu miasta - owszem ale ten sam fałsz powtarza i Widomski... Lubię to! · Odpowiedz · 33 minut(y) temuPrzemek Leniak najpierw zatem omówię wynajmowanie kandydatów w gospodarce rynkowej jest tak że mówisz i masz a w wypadku zakupu Widomskiego jest tak że mówisz i masz wstyd KNP jest niestety jak widzę albo tak intelektualnie słabe w Lublinie albo tak zinfiltrowane przez ludzi Żuka że nic innego niż kupionego używanego polityka który sromotnie przegrał wybory nie może zaproponować współczuję i to naprawdę sympatykom KNP z kilkoma sympatykami i członkami KNP pracowałem (w prawdziwej do Bólu prywatnej firmie) cenię gości to nie są durne lemingi które byle Widomskiego kupią współczuję wam tego wstydu chłopaki sprzedano was za kpy Lubię to! · Odpowiedz · 42 minut(y) temuPrzemek Leniak skomentuję jako socjalista a przede wszystkim lubelak tak więc z pewnością ten kto wynajmował Widomskiego jest kretem w KNP - ostatnie co powinien zrobić KNP t wynająć przegranego polityka o popularno- komunistycznych poglądach nawet dla mnie członka PPS przez lat 21 propozycje Widomskiego zalatują tekturą i czerwonymi khmerami proszę wybaczyć darmowa komunikacja? znaczyło by to wzrost podatków... ale do tego jeszcze wrócę. po kolei - dopóki mnie KNP nie zablokuje jako hejtera Lubię to! · Odpowiedz · 47 minut(y) temu
Ostatnio edytowany 26 lipca 2014 r. o 00:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) Taki "liberalny" i prawicowy kandydat ma szanse zgarnąć głosy głównie z lewicy. Czy ja dobrze pamiętam, że program Nowej Prawicy to polski odpowiednik thatcheryzmu?
Ostatnio edytowany 26 lipca 2014 r. o 00:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak najbardziej - a nawet bardziej niż taheryzm Widomski ma program taki bardziej a la "Twój Ruch" ... brakuje tylko żeby był naraz kandydatem okolicznościowej koalicji KNP-Twoj Ruch :-P ale wszystko przed nami jeszcze...  
Ostatnio edytowany 26 lipca 2014 r. o 01:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to prawda, to czekamy na weryfikację stanowiska KNP wobec lewaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...