Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ci nasi durni radni naprawdę nie mają co robić,nudzą się i za dużo mają pieniędzy do zmarnowania,Ciekawe co jeszcze przez ten miesiąc wymyślą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy radni aby na pewno zostali powołani po to aby zajmować się takimi 'krokami milowymi' dla rozwoju miasta i regionu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy radni aby na pewno zostali powołani po to aby zajmować się takimi 'krokami milowymi' dla rozwoju miasta i regionu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Głupota nie zna granic!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kazde dzialanie majace na celu podkreslenie znaczenia osoby swietej (kanonizowanej) bez watpienia jest mile sercu Pana Boga! Jedynie ludzie malej wiary i w ogole niewarte szacunku moga poddawac w watpliwosc inicjatywe naklaniajaca do myslenia w sposob szczegolny. Czas wielkiego powrotu do wiary przodkow naszych wciaz przed nami, ale juz teraz nalezy rozpalic zagiew przywiazania do wartosci ponadczasowej i ojcow naszego milosiernego Kosciola!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jan 2 będzie świętym patronem pedofilów :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SZLAK MNIE TRAFIA:   Oceniając ostatnie PO-PiS-y Świętego to należy uzupełnić wszystkie POMNIKI o KONKUBINĘ i synka ADASIA! To samo z Ul.  - powinna nazywać się ŚWIETEGO JANA PWAŁA II, KONKUBINY i SYNA ADASIA/   Tak wgląda "NIE-boska KOMEDIA" - ha, ha, ha, hja....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"ŚWIĘTY, ŚWIĘTY, ŚWIĘTY" czyli bezRADNI i paPIESKIE POMYSŁY:   ( ... ) CENZURA Brata Naczelnego G.K. pokazujaca jak Amnencje chcą Go Go (z)BAWIĆ   W świetke KULejnej ŚW.(irniętej) AFERY z KOCHANKĄ WOJTYŁY (po PEDO) prasa PEDO, a proKUR(i)Atura zadba żeby SPRAWIE "ŁEB UPIER***LIĆ" i zapanuje ŚWIĘTY SPOKÓJ...   CENZURA Brata Naczelnego D.W. pokazujaca jak Amnencje chcą Go Go (z)BAWIĆ   7) "Gazeta pomorska" z dn. 6.III.2014 r. w artyKULe: "Ksiądz zatrzymany za atak z siekierą. Parafianie w większości za duchownym [wideo]"oPiS-uje (s)CENĘ (z)BAWIENIA. Już za Niebieskiej Kadencji JP 2 na stołku WICE BOGA księZULE krocząc DROGĄ (z)BAWIENIA odstawiały MORDOBICIE nawet na ULICACH. KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW =K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW= i ASC przeprowadził ANALIZĘ DROGI (z)BAWIENIA od roku 1980-tego (lata SOLIDARNOŚĆI) i co 10 - 20 LAT SOLIDANIE AMINENCJOM i księZULOM ODBIJA SZAJBA! I teraz jest KULejny psuychoPATyczny OKRES (z)BAWIENIAGo Go łym okiem widać, ze to D'E'BILE!   8) "Dziennik Wschodni" z dn. 7.III.2014 r. w artyKULe "Abp. Budzik o antyklerykalnym plakacie: "Powinniśmy się wstydzić" (wideo)"prezentuje KULejnego i psychoPATycznego (z)BAWICIELA NARODU. Po spektaKULarnie psychoPATycznej PEDO AFERZE w Cudowny sposób odświeżono nową - JP 2 z KONKUBINĄ i synkiem ADASIEM! Dla uczczenia tego Świętego wydarzenia Wszelkie Instytucje (Szkoły, Przedszkola, Szpitale...) noszące Imię JANA PAWŁA II - ULICE RÓWNIEŻ powinny zostać uzupełnione o KONKUBINĘ i synka ADASIA! Na ulicy JANA PAWŁA II, KONKUBINY i Synka ADASIA powinny stać KLĘCZNIKI!Każdy se Klęknmie, zrobi "W mię Ojca i Syna (Adasia)..." Ino kto to zrobi? Rewitalizacji należy tez poddać wszelkie POMNIKI JP 2, aby nie stał OSAMOTNIONY. Jak wyglądało Tajne (niczym Teaczki SB-ckie) Życie Wojtyły?:   Po tajnym spotkaniu odprowadzając Irenkę mówi do Kumpli: - Zaczekajcie, ja tylko odprowadzę I-ruchnę. - Na to Kumple ze śmiechem: może ino odprowadź Iruchnę!   Tego nawet SB-cka Teczka Karola nie zawiera, to posiadł tylko KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW=K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW= i ASC!   I co to za ŚWIĘTY, którego trzeba się WSTYDZIĆ? Jak pokazuje Historia Kościoła żaden Amnencja, księŻULO czy Zakonnica za żadną Aferę się nie WSTYDZI!, a Kościół bez afer NIE FUNKCJONUJE!   Pęc można ze śmiechu (z)BAWIENIA:   -Co to jest: Chodzi po LUBLINIE, a wskazówki ma w Watykanie? - Oczywiście, że największy BUDZIK świata!   Już teraz nie wiadomo czy po szumnej Kanonizacji JP 2 będzie ŚW.(iętym) czy ŚW.(irniętym)!   ( ... ) CENZURA Brata Naczelnego G.K. pokazujaca jak Amnencje chcą Go Go (z)BAWIĆ ( ... )   Po wpisaniu w GOOGLE hasła:=K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW= oraz z kropkami i bez kropek MIĘDZY LITERAMI- ukaże się więcej info, a czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.   Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.   (PODPISANO: =K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW=)  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PRPONUJĘ JP II ZAMIAST ORŁA W GODLE, OBOK KRZYŻ (W ŚWIECIE STAROŻYTNYM NARZEDZIE WYKONYWANIA KARY ŚMIERCI JAK PÓŻNIEJ SZUBIENICA, A U NAS GŁUPKI Z PRAWICY MÓWIĄ,ŻE TO NASZ SYMBOL NARODOWY,CHA,CHA???), NO I RYDZYKA!!BĘDZIE PAŃSTWO WYZNANIOWE NA 120%, JEDYNE TAKIE W ŚWIECIE!!PORAŻKA!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: