Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ORZECZNICTWO W TEGO TYPU SPRAWACH NIE JEST JEDNOZNACZNE I NIEWYKLUCZONE ŻE SĄD PRZYZNAŁBY RACJĘ PREZYDENTOWI
  Potwierdzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest OK. Głosowałem na Kukiza a jestem za PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przebierają nóżkami w przedbiegach !!! A pierwszy nieudacznik Muszyński !!! Ty się człeniu módl aby nikt się nie wybrał na kontrolę twojej radosnej twórczości uprawianej w czasie budowy lotniska a nie przebieraj kopytkami !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o już już się zaczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co komu przeszkadza że Prezydent Żuk chce uporządkować teren centrum Lublina i sprowadzić wszystkie wydziały Urzędu Miasta rozrzucone po Lublinie.To nie ważne że mieszkańcy będą mogli załatwić sprawy w jednym miejscu, buduje to lubelska firma która odprowadza tu podatki .Poprzednicy Żuka nic nie zrobili dla tego miasta, poza zgodami na markety a teraz czepiają się bo ważniejsza ideologia i polityka a nie dobro miasta i ludzi którzy tu mieszkają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt się nie zastanawia kto jest właścicielem ORIONA?? PO to partia oszustów dla nich liczy się tylko kasa i to bezwzględnie KASA a polska racja stanu wg nich nie istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk coś ty zrobił dla Lublina? Kupujesz "drogie zabawki", na które nas nie stać. Czy stworzyłeś jakieś miejsca pracy? Choć jedno??? Żałosne. Ciekawe jak spłacimy długi zaciągnięte? Dla Żuka to nieważne przecież to nie jego pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie maja sie do czego przypie**olic to szukaja "nieprawidlowosci" ;/ www zal pl ;/ Glosowalem na niego i dostrzegam pewne zmiany w tym smutnym jak piz*a miescie. kontroli im sie ku*wa zachcialo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk, ten co za 10% wartości chce opchnąć jakieś działki w Lublinie kościołowi?..... eeeee...... jeden lepszy od drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po szoł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk coś ty zrobił dla Lublina? Kupujesz "drogie zabawki", na które nas nie stać. Czy stworzyłeś jakieś miejsca pracy? Choć jedno??? Żałosne. Ciekawe jak spłacimy długi zaciągnięte? Dla Żuka to nieważne przecież to nie jego pieniądze.
  Tak durnego wpisu nie czytałem od lat. Pomijając już fakt, że samorząd nie jest od tworzenia miejsc pracy, bezrobocie za kadencji Żuka pikuje w dół aż miło(aktualnie 8.1% za GUS) m.in. dzięki inwestycjom w miejską infrastrukturę   PS : Czy drogą zabawką jest aquapark który tylko w ciągu pierwszego miesiąca odwiedziło 67 tysięcy ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk, ten co za 10% wartości chce opchnąć jakieś działki w Lublinie kościołowi?..... eeeee...... jeden lepszy od drugiego.
  PiS sprzedawał za 0.01% więc te 10% to i tak jest sporo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie uważam by to była niegospodarność, niegospodarnością byłoby zaciągnięcie kredytu na budowę biurowca podczas gdy miasto i tak ma spore zadłużenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk musi zostać bo drugiego tak sprawnego gospodarza możemy nie trafić przez następne kilkanaście/kilkadziesiąt lat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech go Prezydent Duda ułaskawi i po sprawie. Tak aby nie obciążać sądu i innych instytucji. :-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ciekaw powiązań prezydenta Żuka z Ursusem, którego jest częstym gościem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...