Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kara więzienia w zawieszeniu za "Bum dla Kaczora"

Utworzony przez Leon H, 8 lutego 2012 r. o 12:11
Gość napisał:
Chcesz powiedzieć, że Kalkenstein to ten dobry policjant? Ależ się uśmiałem, hah
No CYCU widzę że kumasz, jesteśmy na ostatniej prostej,a już myślałem że jesteś PRZYPADEK nie do uratowania. Jesteśmy na dobrej drodze do założenia swojej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek pchnę cię na FLORYDĘ do BOLKA, odpoczniesz, zregenerujesz się a potem wspólnie pojedziemy z tymi Czerwonymi POjebami,czas oczyścić ten kraj z tego ŁAJNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No CYCU widzę że kumasz, jesteśmy na ostatniej prostej,a już myślałem że jesteś PRZYPADEK nie do uratowania. Jesteśmy na dobrej drodze do założenia swojej partii.
Sam sobie zakładaj partie bo ja w PIS Bis nie gustuje, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na początek pchnę cię na FLORYDĘ do BOLKA, odpoczniesz, zregenerujesz się a potem wspólnie pojedziemy z tymi Czerwonymi POjebami,czas oczyścić ten kraj z tego ŁAJNA.
OK ale odcinamy sie od PIS. Zgoda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...