Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karnawał Sztukmistrzów w Lublinie: Trwają ostatnie przygotowania

Utworzony przez Chleba i igrzysk, 1 sierpnia 2010 o 21:07 Powrót do artykułu
Ciemny lud głosujący na POlszewików potrzebuje igrzysk za 2 mln złotych, a to że na większości lubelskich ulic można jadąc samochodem wybić sobie zęby o kierownicę to taki drobny szczegół.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A mój przedmówca tylko o jednym... Żeby tylko napchać kiche, napoić i pójść spać. A dla serca i rozumu ,,,,nic../ Co za wiocha przez niego przemawia.
0
arek napisał:
A mój przedmówca tylko o jednym... Żeby tylko napchać kiche, napoić i pójść spać. A dla serca i rozumu ,,,,nic../ Co za wiocha przez niego przemawia.
Przypomnij mi jak w psychiatrii nazywa się przypisywanie cech własnych innym osobom ...? Co z sercem i rozumem wspólnego ma cyrk ? No tak, POlszewiki zrobili cyrk z całego tego kraju.
0
niech najpierw ulice zrobią, a nie na pier***ety pieniądze wydają.
0
Bardzo fajnie, już nie mogę się doczkeć
0
Rewelacja! Takie imprezy nie tylko są arcyciekawe i rozsławiają imię Lublina w całej Polsce, ale też napędzają koniunkturę, wspomagają turystykę i rozwój miasta. Przyznam, że "kuglarska stolica Polski" to pomysł nowatorski i błyskotliwy. Gratulacje.
0
WITAM, Ludzie przestańcie narzekać(zwracam sie do autora pierwszego komentarza), pański komentarz jest naprawdę żenujący, są lepsze sposoby zeby wyładować swoją frustracje i niezadowolenie z władz. Zastanawiam sie czy Pan/Pani był/a na wyborach, niestety ostatnio Internet pełen jest dziecinnych komentarzy w stylu "POlszewiki", "POlska", itp nie będe tutaj zdradzała swoich preferencji partyjnych, ale takie zachowanie jest śmieszne i wywołuje (u mnie) współczucie dla autora. Odnośnie tematu, bardzo dobrze, ze lublin sie promuje, taki festiwal to zawsze coś nowego, nigdzie w Polsce sie jeszcze z cxzymś takim nie spotkałam. Aby miasto mogło sie rozwijać niewystarczające są dobre drogi, ważny jest też rozwój w aspekcie duchowym, kulturalnym... W jednym z komentarzy ktos nazwał festiwal igrzyskami, powiem tak, jaka jest historia igrzysk kazdy wie, dlaczego miasta walczą o prawo do ich organizacji....Nie oszukujmy sie, Lublin jest miastem na uboczu ale ma naprawdę wielki potencjał, co prawda ja proponowałabym obranie drogi w zwiazku z ogromnymi walorami przyrodniczymi, ale to inna sprawa. a co do pieniędzy wydanych na festiwal, to w artykule jast napisane że 70% pokrywa UE! a pozostałe 30% miasto, gdyby nie festiwal to 30% nie zostałoby wykorzystane na naprawę ulic, proszę mi wierzyć..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: