Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A po co komu NFZ? Czy bez tego kosztownego tworu nie dałoby się podzielić pieniedzy dla służby zdrowia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z osób kandydujacych chyba najlepszy wybór, Pan Kowalik byłby lepszy kandydatem bo zna już to od podszewki ale za bardzo kojarzył się z poprzednim rządem ;-) Dajmy szansę Panu Tarkowskiemu może być ciekawie aby było tylko sprawiedliwie skoro współpracował z kilkoma Szpitalami w tym przy restrukturyzacji Puław czy Chełma a to bardzo duża wiedza. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NFZ dawno powinien być zlikwidowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z osób kandydujacych chyba najlepszy wybór, Pan Kowalik byłby lepszy kandydatem bo zna już to od podszewki ale za bardzo kojarzył się z poprzednim rządem ;-) Dajmy szansę Panu Tarkowskiemu może być ciekawie aby było tylko sprawiedliwie skoro współpracował z kilkoma Szpitalami w tym przy restrukturyzacji Puław czy Chełma a to bardzo duża wiedza. Powodzenia
Widzisz drogi internauto sam sobie odpowiadasz czy w RP może być dobrze?.Skoro nawet NFZ jest w posiadaniu partyjnym, tzn. najgorszym jaki można sobie wyobrazić w stosunku do finansowania leczenia Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak jeśli ten pan pisał program restrukturyzacji dla dyrektora Rybaka w Puławach no to faktycznie zaje..bista pislamska zmiana. Puławski szpital jest właśnie szykowany do prywatyzacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dyrektor Rybak nie napisał tego cudownego, przyjętego z wielkim entuzjazmem przez radę powiatu, zarząd powiatu i związki zawodowe w szpitalu programu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jaki to zbieg okoliczności i jak sporo łączy dyr. Rybaka z dyr. Tarkowskim: obaj pracowali dla szpitali we Włodawie i w Puławach… o szpital Jana Bożego też się razem otarli  bo w  Łęcznej rozważano  przejęcie  Szpitala  Jana Bożego…    Ps. Link do info o przejęciu    http://leczna24.pl/informacje/lokalne/14388/szpital_z_lecznej_chce_przejac_szpital_z_lublina/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Karol Tarkowski był prowadzącym jednego z przedmiotów na szkoleniu specjalistycznym (dot. pozyskiwania funduszy unijnych) w którym brałem udział. Od tamtego czasu wspominam jego zaawansowane arkusze Excella. Jako informatyk byłem pod wrażeniem, a nie były to pierwsze profesjonalne arkusze jakie widziałem. Pasjonat. Pozdrawiam Panie Karolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Karol prowadził ćwiczenia na studiach, bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym i w bardzo ciekawy sposób prowadzący zajęcia. Pozdrowienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko oznacza że nie nadaje się do zarządzania szpitalami, a co dopiero do całego systemu NFZ programy naprawcze dla Puław i Włodawy? w obydwu szpitalach dyrektoruje(ował) Rybak a efekty: z Włodawy go wypie..przono a Puławy będą oddane w prywatne ręce
Pan Karol Tarkowski był prowadzącym jednego z przedmiotów na szkoleniu specjalistycznym (dot. pozyskiwania funduszy unijnych) w którym brałem udział. Od tamtego czasu wspominam jego zaawansowane arkusze Excella. Jako informatyk byłem pod wrażeniem, a nie były to pierwsze profesjonalne arkusze jakie widziałem. Pasjonat. Pozdrawiam Panie Karolu.
   
Pan Karol prowadził ćwiczenia na studiach, bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym i w bardzo ciekawy sposób prowadzący zajęcia. Pozdrowienia!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Polski, dla Polski jest Karol Tarkowski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...