Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karpie zdrożeją na święta, 15-17 złotych za kilogram

Utworzony przez paula, 15 listopada 2011 o 11:01
Uwielbiam karpia w galarecie, po ostatnich stratach gospodarstw rybnych wcale mnie to nie zdziwi nawet jak będzie kosztował 20 zł. za kilogram .Wolę dać więcej jak kupić np sprowadzany Bóg wie skąd. Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Karp jest tłusty i niesmaczny. Lepiej jeść ryby morskie, oczywiście nie jakieś pangi czy inne chińskie badziewia lub przepyszne, chude pstrągi. Poza tym to wirus KHV doprowadził do zmniejszenia populacji a nie inne czynniki. Producenci mówią, ze to nie wirus bo się boją ,że ludzie nie będą kupować zarazonych ryb a to dla nich kolejne dodatkowe straty. Ja w tym roku karpia nie kupię, niech sobie te ryby żyją bo niedługo w ogóle ich zabraknie.
0
e tam co to za podwyżka ??
0
jak tak dalej pójdzie to nawet moich przyjaciół lekarzy, których mam wielu nie będzie stać na karpie we święta, drogo się robi w naszym kraju, a pensje lekarzy stoją w miejscu
0
madzia z lublina napisał:
jak tak dalej pójdzie to nawet moich przyjaciół lekarzy, których mam wielu nie będzie stać na karpie we święta, drogo się robi w naszym kraju, a pensje lekarzy stoją w miejscu
No akurat lekarze to nie mają na co narzekać, bo i tak zarabiają więcej niż przeciętny obywatel. Co mają powiedzieć nauczyciele, urzędnicy, osoby z wyższym wykształceniem? Lekarz moze sobie dorobić prywatnie a taki urzędas?
0
"w handlu detalicznym (sklepach tradycyjnych) ryba powinna kosztować ok. 15 - 17 zł, zaś w sieciach handlowych prawdopodobnie należy spodziewać się cen promocyjnych" Karp to ryba niesmaczna i mulista. Poza tym większość karpi w sklepach w ogóle nie nadaje się do jedzenia. Kupuje się go głównie na Wigilię, bo "tradycja". Zwykły śledzik jest dużo smaczniejszy.
0
madzia z lublina napisał:
Madzia z kim ty się na rozum zamieniłaś? Chyba z głupim jakimś. Co mają powiedzieć emeryci,renciści i inni?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: