Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
również ja ich mam serdecznie w du.pie,ale już nie długo bo zaraz idę do kibla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nasza elita, wybrańcy ludu. A prywatnie dno i słoma w butach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na siebie zagłosuję 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile było podniety dziennikarzy, że "nasz" minister, z lubelszczyzny. "Ch.uj z Polską wschodnią!". To jest jego prawdziwy stosunek do regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalić dziada!!!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalić dziada!!!!!!!!! 
  Ja juz dawno mowilam ze to cham bo rozwalil z Mucha PO na lubelszczyznie i dlatego  tak awansowal.Tusk mogl wsadzac kogo chce w ten region.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytać ze zrozumieniem. Karpiński nie jest zadowolony z teorii jednego z profesorów itd. Wszyscy sie emocjonują bo ktoś tam, powiedział coś tam przy wódce... A Ruscy sie cieszą bo to ich robota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajcie matoły ze zrozumieniem ,a potem komentujcie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem stary, a nie mi wiedziałem, że jestem taki głupi. Przekonany byłem, że ludzie na stanowiskach to osoby kulturalne, z godnością, z honorem. Jak czytam wypowiedzi (naszego) posła na Sejm, ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego, lidera lubelskiej Platformy to muszę stwierdzić, że to zwykły CHAM. P.S. Wstydzę się, że takiego CHAMA głosowałem.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligent szpagatowy ze słomą w butach. Gdyby miał ociupinkę honoru (a wiemy, że nie ma, bo kto w tej tzw. polityce go ma?) to by już dzisiaj odszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligent szpagatowy ze słomą w butach. Gdyby miał ociupinkę honoru (a wiemy, że nie ma, bo kto w tej tzw. polityce go ma?) to by już dzisiaj odszedł.
A dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widac język POlityczny przesiąknięty jest przekleństwami i niecenzuralnymi opisami sytuacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę nic niwłaściwego w wypowiedzi P. Karpińskiego. Cieszę się, że ktoś podejmuje temat koncepcji rozwoju kraju bo ona faktycznie faworyzuje silne ośrodki na zachodzie PL kosztem naszego regionu. Powinniśmy mieć więcej takich ludzi, którzy potrafią walczyć o region.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam ze zrozumieniem i rozumiem, że ten człowiek to cham i prostak, który posługuje się językiem polskim jak pomocnik majstra na budowie. Nie po to mamy egzaminy gimnazjalne, matury, studia żeby taki prostak nas reprezentował a tym bardziej zarządzał majątkiem państwowym. Na drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sitwa okrągłostołowa się sypie... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy widze teraz święci i słów na K... i ch... to nei znają... A prawda jest taka że głównie mężczyźni, choć i kobiety klną jak źli, bo to nadaje charakteru ( a przynajmniej tak im się wydaje) ich wypowiedzi. Co do posła Karpińskiego to jestem mile zaskoczona jego postawą i bo widać, że stara się lubelszczyznę forsować takżę w politycznych kuluarach. Co do Bieńskowskiej utwierdził mnie w opinii na jej temat, że jednak w porządku kobieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i odezwali się wszyscy polscy święci - taki nasz piękny chrześcijański naród, nikt nie przeklina, sami sprawiedliwi. Ale obłuda z was bije. każdy nas w chwili emocji klnie jak szewc i rozliczanie kogokolwiek z prywatnych rozmów to szczyt hipokryzji - tym bardziej, ze chodzi wlasnie o emocje, gość się wkurzył, że mają gdzieś nasz region i powiedział to w nieparlamentarny sposob W PRYWATNEJ ROZMOWIE. przynajmniej widac ze mu zalezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...