Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 4 maja 2012 r. o 10:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko prostak napisze że osoba która ma trójkę dzieci jest dzieciorobem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mis napisał:
Tylko prostak napisze że osoba która ma trójkę dzieci jest dzieciorobem
Podzielam Twoje zdanie.Zawsze myślałam o trójce dzieci ponieważ nas było dwoje i brakowało mi siostry.Wyszło inaczej-mam dwójkę,ale jeszcze wszystko możliwe... :)a żadną patologią nie jestem.Mało tego podziwiam normalne rodziny wielodzietne i śmiem twierdzić,że dzieci z takich rodzin są naprawdę wartościowymi ludźmi.(chociaż zdarzają się przecież wyjątki)Z jedynaka ni to pies ni sobaka...czasami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Patologią, bulgoczącym frustratem i deb***em można być niezależnie od stanu rodzinnego, jak widać świetnie na przykładzie powyższego postu. Akurat Europie dobra polityka prorodzinna jest bardzo potrzebna... Co do istniejących u nas ułatwień - nie sądzę, żeby ktoś ze względu na nie zdecydował się na dużą rodzinę. To raczej forma uhonorowania, niż realne wsparcie.
Ostatnio edytowany 4 maja 2012 r. o 10:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego to przedsięwzięcie dotyczy tylko mieszkańców Lublina? A co z ludźmi, którzy uczą się, pracują i robią zakupy w Lublinie, ale mieszkają w Świdniku, Łęcznej i innych gminach? Nam już dostęp do kultury się nie należy? Może dziennikarze zainteresują się tym tematem, wszak Dziennik Wschodni nie jest gazetą jedynie lubelską ale ma większy zasięg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresowana napisał:
A dlaczego to przedsięwzięcie dotyczy tylko mieszkańców Lublina? A co z ludźmi, którzy uczą się, pracują i robią zakupy w Lublinie, ale mieszkają w Świdniku, Łęcznej i innych gminach? Nam już dostęp do kultury się nie należy? Może dziennikarze zainteresują się tym tematem, wszak Dziennik Wschodni nie jest gazetą jedynie lubelską ale ma większy zasięg.
To sie zamelduj w lublinie a nie cos bredzisz bez sensu,to jest ulatwienie i zacheta dla tych co chca tu mieszkac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Trzy Plus!!! Zerknijcie na regulamin MPK!! W MPK jest Cztery Plus! W balona sobie lecą!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy natychmiast zlikwidować wszelkie zasiłki, dotacje na kopulacje i głodem zmusić bydło rozpłodowe do podjęcia pracy. Ja nie mam zamiaru ich utrzymywać! Mają zdrowie do picia ,ale nie do pracy .Szlag mnie trafia jak widzę wielodzietnych nygusów prezentujących roszczeniową postawę. Ich jedynym osiągnięciem w życiu jest spłodzenie bachora. Bezzębne matki-alkoholiczki kryte przez swoich zmieniających się konkubentów żyją z moich podatków! Od rana wiszą na klamce opieki społecznej. Mieszkają w mieszkaniach socjalnych opłacanych przez państwo, czyli nas. Ich dzieci jeżdżą na darmowe kolonie z MOPS-u, jedzą bezpłatne obiady w szkole, dostają za darmo paczki świąteczne, stypendia ,podręczniki, bilety do kina, korzystają z wszelkich ulg, dofinansowania, zapomogi, pielęgnacyjnego ,rodzinnego, zasiłków, becikowego, dodatków itp. Ich podstawową rozrywką w życiu jest picie i prokreacja. To wszystko finansowane jest z naszych podatków. Sami niech zarabiają na swoją "wesołą gromadkę". Wara od moich składek! Nie życzę sobie utrzymywania z moich pieniędzy patologii. Gdzie dużo dzieci tam bieda i bandytyzm. Z tych dzieci nie będzie podatników i nie będą pracować na moją emeryturę. Chwasty społeczne zaczną się rozmnażać w wieku kilkunastu lat nie kończąc szkół i nie zdobywając zawodu. Wyrośnie kolejne pokolenie bezrobotnych leni na zasiłkach . Prawo pomocy społecznej mają w małym palcu. Wiedzą jakie dokumenty złożyć ,gdzie i do kiedy. Te dzieci od kołyski nauczone są żebractwa. Prowadzą pasożytniczy tryb życia i mają wrodzone skłonności do nieróbstwa. Będą żyć z funduszu alimentacyjnego i MOPS-u. Będą kulą u nogi dla społeczeństwa. Mamy już trzynaście procent bezrobotnych. Nie potrzebujemy więcej dzieci. Jest nas za dużo. Jest obecnie więcej ludzi niż miejsc pracy. Nie ma nawet wolnych miejsc w przedszkolach. Nie róbmy z Polski drugiego Bangladeszu. Nie mam zamiaru utrzymywać ze swoich podatków cudzych bachorów i płacić za czyjeś fantazje rozrodcze! Pomoc patologii to pieniądze wyrzucone w błoto, bo tylko ich rozleniwia i zabija chęć podejmowania pracy. Wszystko co dostaną i tak wydadzą na papieroski i alkohol. Niech rozmnażają się ludzie inteligentni, na poziomie i z kasą, a nie margines społeczny i wielodzietna hołota. Nie potrzebujemy bubli genetycznych po prymitywach. Całe życie musimy do czegoś dokładać. Jak nie do górników, hutników, stoczniowców, PKP, to do rodzin z gromadą bachorów! Mam tego dość! Sami niech utrzymują swoje fermy rozrodcze! Zasiłki tylko demoralizują i są szkodliwe społecznie. Nic tak nie wspiera kreatywnego myślenia jak pusty żołądek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin kiedys napisał:
To sie zamelduj w lublinie a nie cos bredzisz bez sensu,to jest ulatwienie i zacheta dla tych co chca tu mieszkac
I takie podejście jest właśnie głupie. Nie będę meldował się w lublinie żeby obchodzić jakieś głupie wymysły urzędasów. Wydawało mi się że jest to dla rodzin wielodzietnych a nie dla tych co chcą mieszkać w Lublinie. Takie inicjatywy powinny być realizowane na skalę ogólnopolską a nie tylko w wybranych miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman, bo ci żyłka pęknie i impotentem zostaniesz ;-) Gwarantuję ci, że moich dzieci nie utrzymujesz, a kto wie, może dzięki mnie masz za co utrzymać swoje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman i Tobie podobni skąd w Was tyle jadu, nienawiści, zwykłej głupoty... Dlaczego rodzina z ilością dzieci większą niż dwoje, oznacza dla Was od razu patologię??? Mam znajomych, pochodzacych z takich rodzin, mam również znajomych którzy sami mają po kilkoro dzieci - to są normalne, szczęsliwe rodziny, normalnie pracujące, zarabiające, dobrze wychowujące swe liczne potomstwo. Roman: po przeczytaniu Twojego postu zrobiło mi sie po prostu przykro. Nie masz prawa obrażać w taki chamski sposób, mieszać z błotem ludzi których jedyną winą jest to, że mają więcej niż jedno czy dwoje dzieci. Pomyslałam sobie o tych wszystkich moich znajomych, porzadnych ludziach. Następnym razem się zastanów, co piszesz. Bedę usuwać wszystkie posty, obrażające rodziny wielodzietne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dzieciorobem i jestem z tego dumny !!! Albowiem Pan uczcił ojca przez dzieci, a prawa matki nad synami utwierdził. (Syr 3,2) PS Pracuję, zarabiam, utrzymuję moją rodzinę i jeszcze nie wyciągnąłem ręki do pomocy społecznej. I da Bóg - nie wyciągnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman, jesteś przykładem frustrata doskonałego, który do tego nie bywa dalej niż na rogu zapyziałej uliczki, czyta tylko Fakt, ogląda seriale do piwa, a najbliżsi znajomi to listonosz i komornik. Ale oczywiście wie wszystko najlepiej. Dziękuję ci z całego serca, że nie planujesz obdarzyć świata zbyt dużą ilością potomstwa wychowywanego przez tak zgorzkniałego i zwyczajnie głupiego faceta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Roman i Tobie podobni skąd w Was tyle jadu, nienawiści, zwykłej głupoty... Dlaczego rodzina z ilością dzieci większą niż dwoje, oznacza dla Was od razu patologię??? Mam znajomych, pochodzacych z takich rodzin, mam również znajomych którzy sami mają po kilkoro dzieci - to są normalne, szczęsliwe rodziny, normalnie pracujące, zarabiające, dobrze wychowujące swe liczne potomstwo. Roman: po przeczytaniu Twojego postu zrobiło mi sie po prostu przykro. Nie masz prawa obrażać w taki chamski sposób, mieszać z błotem ludzi których jedyną winą jest to, że mają więcej niż jedno czy dwoje dzieci. Pomyslałam sobie o tych wszystkich moich znajomych, porzadnych ludziach. Następnym razem się zastanów, co piszesz. Bedę usuwać wszystkie posty, obrażające rodziny wielodzietne.
Usuwam coś czego nie rozumiem...! Ale czego się spodziewać po kibicu...! Jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wiedz że mam czworo rodzeństwa i rodzice ciężko pracowali żebyśmy wszyscy skończyli studia i radzili w życiu i radzimy!!! Nigdy jednak nie otrzymali żadnej pomocy od państwa a było im ciężko! Za to nieroby otrzymywały ją i najwyraźniej nadal taka "sprawiedliwość" będzie kontynuowana. Nadal twierdzę że to niesprawiedliwe wspierać nieudaczników, pseudorencistów i pseudoinwalidów, psychicznych i dzieciorobów alkoholików. A ludzi mających więcej niż 3 dzieci i radzących sobie podziwiam! Kretynizmem jest też że rodzinę 2+2 nie uznaje się jako pełną rodzinę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Roman i Tobie podobni skąd w Was tyle jadu, nienawiści, zwykłej głupoty... Dlaczego rodzina z ilością dzieci większą niż dwoje, oznacza dla Was od razu patologię??? Mam znajomych, pochodzacych z takich rodzin, mam również znajomych którzy sami mają po kilkoro dzieci - to są normalne, szczęsliwe rodziny, normalnie pracujące, zarabiające, dobrze wychowujące swe liczne potomstwo. Roman: po przeczytaniu Twojego postu zrobiło mi sie po prostu przykro. Nie masz prawa obrażać w taki chamski sposób, mieszać z błotem ludzi których jedyną winą jest to, że mają więcej niż jedno czy dwoje dzieci. Pomyslałam sobie o tych wszystkich moich znajomych, porzadnych ludziach. Następnym razem się zastanów, co piszesz. Bedę usuwać wszystkie posty, obrażające rodziny wielodzietne.
... i jeszcze jedno kto Ci dał prawo do usuwania wpisów, co to cenzura jakaś...? Twoja moralność jest jedynie słuszna... a inne "niesłuszne" trzeba usuwać? Zastanów się nad tym, bo czeka cię dużo pracy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie........ Wyluzuj 1. Przede wszystkim - jak mozna zauwazyć, pełnie na tym forum funkcję moderatora, którą to otrzymałam od redakcji. Zatem - odpowiadając na Twoje pytanie, skąd mam prawo do usuwania wpisów. Jak do tej pory redakcja nie ma zastrzeżeń co do mojej pracy. Staram sie korzystac z tych uprawnien w sposób jak najbardziej ograniczony, ale - niestety, sa takie sytuacje, kiedy jestem do owych ingerencji zobowiązana. Dotyczy to treści obraźliwych, wulgaryzmów, spamu etc. Jestem zobowiązana przez redakcję do usuwania tego typu rzeczy. Funkcja moderatora nie ma nic wspólnego z cenzurą.I nie mieszaj mi tu do tego moralności, proszę Cię Zapowiedziałam usuwanie treści obraźliwych wobec rodzin wielodzietnych, i zdania nie zmienię. Pakowanie wszystkich tych rodzin do worka z napisem "patologia i dziecioroby" jest nieporozumieniem, krzywdzącym uogólnieniem. Znam wiele porządnych rodzin 2+3, 2+4 ( i nawet więcej). W takich rodzinach wychowało się wielu moich przyjaciół. Dlatego tak bardzo ubodło mnie to, co napisałes w pierwszym swoim poście. Jakoś nie za bardzo chce mi się wierzyć, że naprawde szanujesz takie rodziny, naprtawdę. 2. Odpowiadając na pierwsze Twoje pytanie.Mam wrażenie, że to Ty nie za bardzo rozumiesz o tym, o czym jest ten tekst, nie rozumiesz za bardzo na czym polega idea tej karty. Przeczytaj ten tekst raz jeszcze, proszę. I dopiero potem sie wypowiadaj! Tu naprawde nie chodzi o patologiczne rodziny żyjące z zasiłków (znam takie i wiem dobrze że są). Tu chodzi o system ulg dla rodzin wielodzietnych, który nie ma nic wspólnego z żerowaniem na pomocy społecznej. Tego typu ulgi sa bardzo popularne gdzie indziej. W tekście sa podane konkretne przykłady - instytucji kulturalnych. 3. Jak nie wiesz do czego sie czepić czep sie byle czego :PPP Ot, mojego awatara Tak, lubie sport, i lubie ten klub, w którym wystepował jako lekkoatleta mój prapradziadek w latach międzywojennych.
Ostatnio edytowany 4 maja 2012 r. o 22:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram Romana, nie stać na utrzymanie dzieci to się nie robi, (...)a później jęczą, że ich nie stać na ich utrzymanie. Ja też nie mam zamiaru pracować na czyjeś dzieci, po drugie i tak w wuj mamy bezrobocie, a tu karzą rodzić, ciekawie gdzie będą te dzieci pracować. Także tylko ..... w naszym kraju rodzi po kilkoro dzieci
Ostatnio edytowany 5 maja 2012 r. o 10:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny, co nie przeczytał/ nie zrozumiał tekstu, a się wypowiada. Albo inaczej: strasznie Cie uwiera, że rodziny 2plus3 będą miały zniżki w filharmonii i teatrach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Kolejny, co nie przeczytał/ nie zrozumiał tekstu, a się wypowiada. Albo inaczej: strasznie Cie uwiera, że rodziny 2plus3 będą miały zniżki w filharmonii i teatrach
tu chodzi o całość dawania za darmo próżniakom co tylko umieli narobić dzieci i nic więcej, min. tak jak napisał Roman, opieka za darmo daje obiady, kolonie, ksiądz paczki itp. wszyscy naokoło dają, bo próżniaki umieli narobić nic więcej tylko dzieci. Zabrać wszystko i nic nie dawać a jedynie możliwość pracy i godne wynagrodzenia i jak ktoś głupi i narobi dzieci to niech wtedy klepie biedę i wtedy odebrać dzieci bo te próżniaki rodzice żyją własnie kosztem swoich dzieci. A co samej filharmonii to niech idą, bo oni i tak nie pójdą, bo jak nie mają za co żyć to filharmonia im nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Kolejny, co nie przeczytał/ nie zrozumiał tekstu, a się wypowiada. Albo inaczej: strasznie Cie uwiera, że rodziny 2plus3 będą miały zniżki w filharmonii i teatrach
moderator niech się nie dziwi, że ludzie się buntują, bo proszę bardzo są wielodzietne samotne matki co mają po kilkoro dzieci, fundusz alimentacyjny tzn. my podatnicy bo i tak z pijaka nikt nie ściągnie alimenty po 400-500 zł na dziecko, także mając ich 3-4 to nie jeden ojciec dzieci w pełnej rodzinie tego nie zarobi, gdzie trzeba jeszcze i jego wyżywić, a wiadomo na tyle dzieci to w większości decydują się takie panie, które żyją z FA, opieki społecznej i tym podobnych instytucji, które dają za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...