Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no, zarośniem...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Redaktor ! Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. Chodzo o drzewa o obwodzie 35 cm ( i 25 cm dla innych drzew) a nie o średnicy. Różnica między średnicą a obwodem jest ogromna np. drzewo o średnicy 35 cm ma w obwodzie 110 cm
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na skwerze po byłej Tekturze przy ul. Wieniawskiej wycieli kilkanaście zdrowych drzew i co. Gdzie byli ekolodzy? Co zrobili dla ochrony tych drzew w ścisłym centrum miasta? Ekolodzy tam interweniują gdzie widzą dla siebie zysk. Z tej wycinki skorzystają mieszkańcy ponieważ zostanie wybudowana nowa ulica i most a przy ul. Wieniawskiej prywatny inwestor wybuduje biurowiec i za konkretną kasę wynajmie je miastu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ci ekolodzy to jak muzułmanie! zero rozumu, tylko zielona religia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To średnicę sprawdzamy po wycince czyzakladamy że pień jest okręgiem i liczymy....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ja swojej grzywke wycialem ciekawe jaka bedzie kara
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po jaką cholerę potrzebne mi zezwolenie na wycinkę drzewa na własnej działce.Swego czasu słyszałem że przepis jest nie zgodny z konstytucją.Trybunał Konstytucyjny dał rok rządowi na zmianę tego kuriozalnego przepisu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję ekologom pobyt pod starymi drzewami podczas burz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy Guest zawsze musi bredzić?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ekolodzy to sekta. Cytuję "że deweloperzy będą teraz ciąć jak popadnie" A co mają te drzewa pozostawić w środku bloków ? Poza tym koło każdego nowego budynku robione są nasadzenia. A wymaganie zezwolenia na wycinkę drzew na własnej posesji to rozbój i grabież w majestacie prawa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak sobie przypominam to urzędnicy nie zgłosili do RDOŚ ogromnej ilości drzew, które zostały w Lublinie wycięte wbrew obowiązującemu prawu; robią co chcą ignorując wszelkie przepisy. Mają podporządkowane praktycznie wszystkie media. Dziennikarze są na usługach ponieważ to co robi Urząd, mimo iż kuriozalnie przekracza wszelkie możliwe prawa nie jest przyjmowane przez dziennikarzy do zbadania i przedstawienia społeczeństwu. "Niewygodne" dla dziennikarzy TEMATY są zawracane do nadawcy jako SPAM albo pozostają miesiącami bez odpowiedzi... Czy to jest prawdziwe dziennikarstwo? Może teraz ktoś zajmie się tematem zdewastowanego terenu Ogrodu Botanicznego i zasychających tam zasypanych podczas budowy drogi drzew- starych, pięknych drzew - nie samosiejek ! Nie mówiąc już o wcześniej bezprawnie wyciętych drzewach - tak oto piękny teren botanika przy Czechówce zamienił się w PUSTYNIĘ! Ile lat trzeba będzie czekać, żeby na tym terenie w ogóle coś wyrosło? Najlepiej zrobić PARKING - i płacić za utrzymanie kolejnych kasjerów - bo na palcach policzyć można ludzi odwiedzających w ostatnich latach botanik w ciągu tygodnia. A Uniwersytet ma przecież doskonałą pozycję finansową więc nie ma problemu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zezwolenia powinny dotyczyć wyłącznie terenów chronionych i publicznych, zadrzewienie przydrożne i na działkach prywatnych nie powinno podlegać żadnym zezwoleniom. Bo to bez sensu! Ludzie sadzą drzewa na swoich posesjach więc maja również prawo je usuwać i zamieniać na inne nasadzenia. To samo drzewa przy drogach. W pasie 5 m od jezdni nie powinno ich w ogóle być, bo to śmiertelne zagrożenie. A to tej pani ekolog mam pytanie, le osobiście drzew zasadziła! Bo drzewa się sadzi, żeby ich kiedyś usunąć (nie są wieczne), a eklolodzy powinni się najpierw skupić na sadzeniu trzew a nie ich usuwaniu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy Guest zawsze musi bredzić?
Jak wszyscy i TY jesteś Guest . Czyli - gość .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Inwestorzy i samorządy będą mogli bezkarnie niszczyć przyrodę"-gdyby ekolodzy zrobili tyle dobrego dla społeczności i kraju  co samorządy to Polska była by krainą "mlekiem i miodem "płynącą,samorządowcy nie mają czasu łazić z łańcuchami i linkami po drzewach tylko rozwijają Polskę -nasze małe ojczyzny.Wydając zezwolenie na wycinkę drzewa w każdej decyzji jest nakaz nowych nasadzeń oczywiście nie TOPOLI bo to chwasty wśród drzew luźno rosnących.Zobaczcie ile jest nasadzeń iglaków i innych znacznie mniej inwazyjnych drzew jak topole,ale na iglaka nie da się wejść bo kłuje i to was boli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech się pan Ekolog nie martwi - dopóki Unia bedzie dopłacać do sadzenia lasów to bilans zieleni będzie dodatni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niestety, ale słowo EKOLOG w Polsce mi się kojarzy z zaślepionym osobnikiem którego irracjonalne działania prowadzą do poważnych szkód zarówno w przyrodzie jak i dla czlowieka Czy macie tak samo?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pewnie najlepiej ogolić miasto do łysego i po problemie.na co komó dżewa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nikt nie każe golić,ale używać więcej móżdżków częściej jak linek i łańcuchów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" ..Z jednej strony cieszę się, że nie będzie już sytuacji, gdy za nielegalną wycinkę starsza osoba miała zapłacić 700 tys. zł ..." - a tylko 330 000 zł. Cieszmy się i radujmy!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: