Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
debilizm made in leclerc poland
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, ludziom zgotowali ten los...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie podacie nazwiska tych dwóch błaznów którzy kręca tą afere? porozmawiajcie sobie z nimi twarzą w twarz i sami oceńcie ich poziom, a wtedy dopiero wyciągajcie wnioski. koleś wygląda jak uchodźca z Ugandy, bezrobotny internetowy hejter i jego lala hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takim razie ja zakupów tam nie robię przez najbliższy miesiąc i ide do konkurencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie agencje proponuja ci chlopcze promoc? full job?? o którym skandal masz opisany tutaj https://www.facebook.com/events/424352824348436/permalink/424853647631687/ i tez wysyla pracownikow do tego sklepu na takich samych warunkach, czy itc ktore tez tam ma swoich pracownikow. to wszystko jedna banda wiec na co ty liczysz przyjdzie co do czego to bedziesz sam jak palec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraj prawie sprzedany, mamy niewolników obcych panów we własnej ojczyźnie. Patrzysz na kasjerkę - szkoda jej, dobrze że to nie ja. Ale jeszcze parę lat takiego (nie)rządu i to będziesz ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, ludziom zgotowali ten los...
 
Kraj prawie sprzedany, mamy niewolników obcych panów we własnej ojczyźnie. Patrzysz na kasjerkę - szkoda jej, dobrze że to nie ja. Ale jeszcze parę lat takiego (nie)rządu i to będziesz ty.
Wystarczyło tylko osiem lat rządów żydokomuny i mamy to co mamy,wszystko padło,leży,zrolowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie! Potrzebuję pomocy! Czy ktoś może mi polecić jakąś dobrą firmę…? Deb0308 - To jest dobry temat:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuję się pod wszystkim co powyżej obiema rękoma. Deb0308 - Polecam:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...