Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kasjerki z Lublina o klientach: Wyżywają się na nas

Utworzony przez zxcv, 22 marca 2011 r. o 07:06 Powrót do artykułu
zxcv napisał:
W Realu stojąc w kolejce do kasy to każdemu mogą puścić nerwy. Ten market ma chyba najdłuższe kolejki. Niestety obrywa się kasjerom, a nie szefostwu, a to ono powinno zwiększyć obsadę kas. Spytacie o koszty - to i tak obecnie po zmianach wystroju najdroższy (poza Tesco) market w Lublinie, ale skoro innym opłaca się przy mniejszej ilości klientów to dlaczego miałoby się im nie opłacać. Widocznie w Realu zdali sobie sprawę z tego, że mieszkańcy nowych osiedli i tak nie mają wyjścia i przyjadą do nich, bo najbliżej, a więc olać klientów - oskubać z kasy i jeszcze kazać czekać w kolejkach gigantach, podczas, gdy 2/3 kas jest wolnych.
w Realu są takie kolejki bo to nie real tylko matrix
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odpowiedzi na twój wpis nikt nie przyjdzie do pracy za [b][b][b][b]4,56 netto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b][/b][/b][/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdqeq napisał:
REAL dno. Zawsze, zawsze trzeba stać w kolejkach!! Pindzie dowodzące kasjerkami tylko michę cieszą zamiast posadzić dodatkowe osoby na kasach. To jest brak szacunku dla klienta, dlatego nie robię tam zakupów, tylko w osiedlowych sklepikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by bylo wiecej ludzi do pracy nie bylo by problemu z obsada na kasach. Czy wy nie mozecie zrozumiec ze to nie od nich zalezy ile osob obsadzic na kasach? Jak duza rotacja jest personelu w tym sklepie? Ludzie przychodza tu do pracy bo to jest ostatni przystanek tu przyjma kazdego nawet jak nie masz zadnego wyksztalcenia. Tez jestem klientem w innych sklepach i wiem co to znaczy jak sie skonczy papier w drukarce albo kod nie wchodzi. Ludzie tego nie rozumieja i sie denerwuja i dlatego sie wyzywaja, A co my mamy zrobic jak siedzimy tam od rana do wieczora i nic innego nie robimy jak was "pierd... klientow" mamy obslugiwac. Dla niektorych jest to jedyny dochod. My tez mamy rodziny i wlasne zycie, a naprawde zarobki w takich sklepach sa tragiczne, wiec pomyslcie na przyszlosc zanim cos palniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian napisał:
W odpowiedzi na twój wpis nikt nie przyjdzie do pracy za [b][b][b][b]4,56 netto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b][/b][/b][/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwil bys sie ile ludzi pracuje za ta kwote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lola napisał:
pewnie najbardziej sa zdenerwowani w niedziele zamiast z rodzina milo spedzac czas to co na zakupy zawsze to spacer po hipermarkecie mozna komus zwalic niedziele bo co przeciez to kasjera wina ze cena nie tkia ze kas za malo ja mage ludziom tylko wspolczuc bo majac nawet toka prace jaka jest w hipermarketach musza ja szanowac czasami dla tych ludzi jest to jedyne zrodlo dochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie!!!!!!!!! zamiast siedziec w domku albo pojsc do kawiarni albo na spacer albo do kosciola gdzie ludzie laduja w niedziele? w markecie!!!!!!!!!! co za idiota to wymyslil by w dzien wolny lazic po sklepie gdzie wiadomo ile ludzi sie tam nazlazi. Ja jak tylko mam wolne (a rzadko to bywa) staram sie jak najdalej byc od sklepow bo wiem co to za utrapienie tym bardziej jak przyjdzie ci taka pindzia i wybrzydza bo nie wziela tego co chciala choc chodzila po sklepeie 4 h (tak, tak nie zartuje fakt autentyczny nie to ze na kamerach zostala zarejestrowana to i sama przy kasie sie przyznala)to i tak ona pojdzie wymienic to na co innego a kolejka 20 osob musi stac za nia bo kasa zostala przez taka zablokowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...