Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kasprowicza: Światła potrzebne od zaraz

Utworzony przez Mieszkaniec, 28 lipca 2008 r. o 12:33 Powrót do artykułu
Kasprowicza wydaje się mniej uczęszczaną drogą od drogi następnej w kierunku świdnika dużego. Wg mnie to tam powinny pojawić się światła ponieważ jak będą przy kasprowicza to w niedzielę kiedy będzie tworzył się sznurek samochodów jadących z jezior czy też podczas normalnego dnia rano to z wólki i dalszych miejscowości nie będzie już żadnej możliwości wyjazdu bo nie będzie miejsca. Wg mnie skrzyżowanie z drogą wólecką też powinno być jakoś włączone w tą sygnalizację. Na kasprowicza jest dużo mniej zalodnienia niż na drodze wóleckiej. Wydaje mi się że to wogóle nie rozwiąże problemów mieszkańców wólki a wręcz sytuacja się pogorszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też tak uważam, że światła bardziej by się przydały na wyjeździe z Wólki. Tyle że tamto skrzyżowanie należy do GDDKiA, a miasto nie będzie im robić prezentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy ulicy Kasprowicza jest szkoła podstawowa, czy wam panowie dane było kiedyś przebiegać przez jezdnię z dzieckiem za rękę, bo przecierz nikt z kierowców nie jest łaskaw na tym skrzyżowaniu zwolnić? Nie chodzi tylko o auta, ale także o pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też uważam, że światła bardziej są potrzebne przy wyjeździe z Wólki. Codziennie o 8 rano trzeba swoje odstać zanim się włączysz do ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...