Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziewcze z ogromnymi ambicjami i nic poza tym. Dziwię się, że dopiero teraz Żuk dojrzał że do niczego się nie nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARBI zostaje ! SUPER !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieczkowska twarda "babka" wspolpracowałem przy organizacji festiwalu, lekko nie było, ale konkretna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewcze z ogromnymi ambicjami i nic poza tym. Dziwię się, że dopiero teraz Żuk dojrzał że do niczego się nie nadaje
  bzdury, jakby się do niczego nie nadawała to by nie było tematu, że może zostać na kolejna kadencję w ratuszu... sam fakt, że chce ją w Warszawie Karpiński świadczy o tym, że robi dobrą robotę tu na miejscu i ma wysokie notowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam z nią zajęcia na uczelni, genialna babka. O samorządach nauczyła mnie dosłownie wszystkiego, chodząca kopalnia wiedzy i życzę jej jak najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to fakt,że tylu imprez kulturalnych to w mieście dawno nie było, niestety zawsze tak jest,ze jak konkurencja podpatrzy,że ktoś jest dobry to chcę podkupić tak jak Pania Mieczkowską, Prezydent powinien postarać się zatrzymać.
Spadaj. Nie weżmie Cię z sobą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Żuk tak szybko się Tobą znudził ? I co masz spadać ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy na zmiany na Zamku. Emeryci na emeryture a nie miejsca zajmować. Nasalski i tak zostanie w muzeum, od 15 lat trzyma wakat dla siebie kierownika działu militariów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś rodzina tego Czerniaka z SLD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...