Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa budowlana przy ul. Lubartowskiej. Odbudują to co rozebrali?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2017 o 20:28 Powrót do artykułu
Po Amrykansku, najpierw zburzyć,potem odbudować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech miasto odda swoje 37% udziału i niech właściciel większościowy sam się martwi a nie znowu zmusza się podatników do dokładania do geszeftów "nasich"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko jest możliwe. Kwestia tylko skąd kasę wziąć. Bo odbudowa takiego historycznego budynku chyba tania nie będzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro jest to teren "zabytkowy" to dlaczego tuż obok ma powstać dość nowoczesny targ? (W miejscu płatnego parkingu na ruskiej)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro jest to teren "zabytkowy" to dlaczego tuż obok ma powstać dość nowoczesny targ? (W miejscu płatnego parkingu na ruskiej) Specjalnie dla ciebie moga zrobic nowy targ w stylu starego bangladeszu a tak serio matka wie, ze cpiesz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
całą ulicę rozebrać i postawić coś nowego. wiem co mówię. Łażę już trochę po wrocku, i widzę, że takie budynki jak większośc z lubartowskiej, są tu najzwyczajniej burzone, co by można było poprowadzić linie tramwajową. (hubska, kościuszki, pułaskiego do małachowskiego). ******gazetawroclawska.pl/wroclaw-sie-zmienia/a/wroclaw-torowisko-zamiast-kamienic-te-budynki-przy-pulaskiego-ida-do-wyburzenia,10671290/ a żeby było jeszcze ciekawiej, znaczna ilośc kamienic ma płaskorzeźby i zdobienia. coś nie do pomyślenie w skąpym i żydowsko surowej sztukaterii lubelskiej. btw. co jest złego w postawieniu silvertowera przy zabytkowym placu konstytucji? co jest złęgo w domieszaniu nowinek architektonicznych do szarego kwartału od zamku do jesziwas chachmej? generalnie te kamienice z lubartowskiej są tragiczne, i preferujemy je zburzyć i dac miejsce czemuś nowemu - nowoczesnemu. gdybym był radą miejską, to zliberalizowałbym zasady architektoniczne. bo teraz konserwator nie konserwuje zabytków, a utrwala obraz ruiny i rozpaczy. a co do miasta: zostawcie sobie jedynie budynki z kórych macie ponad 90% własności. po co inwestować wspólne pieniądze w prywatne. mi nikt remontu za darmo nie zrobi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dlaczego miasto ma oddawać swoje udziały, może je sprzedać ale oddać? Poza tym najemcy i właściciele niech oddadzą kasę, bo z tego co wiem tam wiele osób nie płaci czynszu. A jak nie ma czynszu to za co zrobić remont nie mówiac już od odbudowie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"elementów wykończenia elewacji" będzie ją trzeba po odbudowie osmolić, by była tak samo brudna!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"teraz konserwator nie konserwuje zabytków, a utrwala obraz ruiny i rozpaczy. a co do miasta: zostawcie sobie jedynie budynki z kórych macie ponad 90% własności. po co inwestować wspólne pieniądze w prywatne. mi nikt remontu za darmo nie zrobi." pełna zgoda. Lubartowska to w połowie slums, a w połowie i tak już nowoczesna zabudowa - i to nie gdzie indziej, jak m.in. naprzeciwko jesziwy! bez prywatnych inwestorów będzie tam niedługo tylko "ruina trwale zakonserwowana" miasto od lat udaje, ze myśli, co zrobić z dworcem, bangladeszem i lubartowską, i niczego nie wymyśli, bo wszystko drogie. dajmy więc budować tym, co mają kasę... może niekoniecznie pasują tam dowolne formy architektoniczne, ale z tych "kamienic" też niewiele zasługuje na zachowanie. a dookoła i tak "nowoczesne" biurowce i klocki na probostwie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odpowiedzialność polityczną i prokuratorską podnosi Żuk. Jedyny zwierzchnik odpowiednik służb. Teraz się za kontrole wzięli. Czyli klasyka - Polak po szkodzie.Tak jak było z halą na Śląsku. Ma szczęście, że nikt nie zginął bo by go na pasku w TV pokazywali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja bym nie odbudowywał, niech zostanie jak teraz. Pasuje do okolicy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rewitalizacja PKS: Stwórzmy Sobie Nowy Rynek. Albo skopiujmy wrocławski. Najlepiej z Sukiennicami. Przejściem Żelaźniczym i Garncarskim. I wierną Repliką Ratusza! Zamiast kamienic z Lubartowskiej, zezwólmy postawić COŚ nowego, z ogrodami na tarasach i dachach. Takie jak ta wyburzona to we Wrocku juz dawno kwalifikowałyby się do zburzenia. Nie dlatego, że żydowskie, ale po prostu że mało estetyczne. Radę Miasta wysłać na Pręgież, powód podając "konserwację tylko stuletnich ruin". Zostawić jedynie w spokoju Czwartek i Studnię na PKS.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A) NOWY RYNEK - spOKo, ale z Zamku musi być przejście podziemne! B) Przejscie Żelaznicze wykasowac z projektu, bo nawet dziennikarze TVP o nim nie pamiętają. C) Coś lepiej nowego z tarasami zamiast starego zakonserwowanego D) Hala na Śląsku to był dramat spowodowany zaniedbaniami i śniegiem E) Jak już tak kupujemy Model Wrocławski, to miast Czechówki zróbmy "MikroOdrę", wszak z pojezierzem się udało... zamiast LaBoga - LaCzarcia, i zamiast Żuka-Dutkiewicz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W sumie tu DW i tam DW, tu LUZ i tam LUZ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro nie ma gruntów pod mieszkania (Program Mieszkanie Plus) to skąd wezmą te mieszkania? No dobra, pewnie jest takich mieszkań troszkę, ale to za mało. Chyba, że tych co są patologią i są nieuczciwi wyrzuci na bruk. Ludzie uczciwi nie do końca chcą mieszkać w takich kamienicach. Powody są takie, że nie każdy ma zdolność kredytową no i to, że czynsz jest niższy na pewno niż w normalnym bloku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: