Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa smoleńska. W Lublinie sekcja zwłok stewardessy Natalii Januszko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2017 o 21:43 Powrót do artykułu
co ten głupi macierewicz jeszcze wymyśli?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Głupi to jest ten co łyka wszystko co usłyszy w TVN. Np. o przekopaniu wszystkiego na jeden metr. A wyjaśnienie wszystkiego do końca jest OK
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Dajcie im już spokój tak samo jak ich rodzinom!!! W jakich czasach żyjemy do ku...y nędzy, żeby zaspokoić fobie jakiegoś nieogarniętego typa trzeba wyciągać ludzi z grobu?? Zastanawiacie sie co czują rodziny? Dlaczego to robicie wbrew woli rodzin?..a teraz ostatnie pytanie...co na to dyrektor z Torunia i reszta a jakże katolickiego ugrupowania? co na to ,,Ci" obrońcy krzyża z miesięcznic?..no i na końcu pytanie dlaczego prokurator pozwala na ,,coś" takiego. I dziwią się,że młodzi uciekają z kraju...jak tu nawet po śmierci człowiek spokoju nie ma.....
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Dlaczego jakiś nieogarnięty, jak piszesz, typ rządzi w naszym kraju i nadaje bieg tylu ważnym dla wszystkich, sprawom, wierzy w zamach, rozdaje pieniądze z budżetu, które jeszcze nie wpłynęły do tego budżetu, a więc zadłuża przyszłe pokolenia, łamie konstytucję, kiedy staje przeciw Polakowi i przegrywa z kretesem, i staje się pośmiewiskiem w Europie, tu w kraju organizuje zwycięską fetę, od wielu lat co miesiąc organizuje w środku stolicy makabryczno-religijno-polityczne maskarady przepojone kłamstwem i nienawiścią, a no dlatego, że znajduje posłuch i poparcie społeczne, tacy jesteśmy, tego chcemy, to mamy, wybór demokratyczny, amen
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chory kraj z chorym samozwańczym przywódcą i nikt temu nie ma siły się przeciwstawić...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
beszczeszczenie zwłok
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Naród ma taki RZĄD na jaki zasługuje" /Burke/
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Czujny napisał:
Głupi to jest ten co łyka wszystko co usłyszy w TVN. Np. o przekopaniu wszystkiego na jeden metr. A wyjaśnienie wszystkiego do końca  jest OK To może pojedź tam i przekop wszystko na dwa metry, może znajdziesz kwit podpisany przez Tuska zlecającego zamach. Oczywiście praca za darmo, bo gdyby płacili tak jak "ekspertom" wszelkich komisji to sam bym to zrobił.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego jakiś nieogarnięty, jak piszesz, typ rządzi w naszym kraju i nadaje bieg tylu ważnym dla wszystkich, sprawom, wierzy w zamach, rozdaje pieniądze z budżetu, które jeszcze nie wpłynęły do tego budżetu, a więc zadłuża przyszłe pokolenia, łamie konstytucję, kiedy staje przeciw Polakowi i przegrywa z kretesem, i staje się pośmiewiskiem w Europie, tu w kraju organizuje zwycięską fetę, od wielu lat co miesiąc organizuje w  środku stolicy makabryczno-religijno-polityczne maskarady przepojone kłamstwem i nienawiścią, a no dlatego, że znajduje posłuch i poparcie społeczne, tacy jesteśmy, tego chcemy, to mamy, wybór demokratyczny, amen Dobrze to ująłeś,ciemnogród łyknął i tańczy jak ich ,,guru"zagra..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Homo sovieticus łyka wszystko, co tvn poda. A im większe kłamstwo, im więcej jadu tym smaczniejsze dla łykaczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zacne towarzystwo. Czemu nie przebadaja Moniki w Warszawie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jeszcze parę lat i sam uwierzę w ten wymach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czujny napisał:
Głupi to jest ten co łyka wszystko co usłyszy w TVN. Np. o przekopaniu wszystkiego na jeden metr. A wyjaśnienie wszystkiego do końca  jest OK Dobrze napisałaś TVN, wyjaśnia do końca sprawy nie, ma tam przynajmniej propagandy. W TVP mówią Tusk to złodziej, ale nie wyjaśniają, dlaczego i co komu ukradł nie, ma zarzutów prokuratorskich takie dziennikarstwo to dno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Przy ciele jednego z mężczyzn znajdowała się noga kobiety z przywieszką z nazwiskiem… tegoż mężczyzny. W innym grobie znaleziono trzy ręce, w kolejnym dwie lewe dłonie. ..." - dalej wierzycie POwaleńcom i komuchom zsl?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w przypadku 48 osób - błędne rozpoznanie obrażeń albo ich wzajemnie sprzeczny opis na poszczególnych etapach badania; w przypadku 41 osób - brak opisu stanów po przebytych zabiegach medycznych, np. opisanie narządu, który został usunięty; w przypadku 35 osób - zaniechanie niektórych czynności sekcyjnych; w przypadku sześciu osób -sprzeczny opis ciał lub poszczególnych narządów na kolejnych etapach badania;  w przypadku siedmiu osób - nieprawdziwe oznaczenie czasowe czynności sądowo-medycznych, z którego wynika np., że sekcje były wykonywane wcześniej niż oględziny zewnętrzne ciała.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: