Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
katolik tolerancyjny napisał:
Do antykatolików.Przeczytałem te wasze marne wypociny i stwierdzam,że to wy jesteście najmniej tolerancyjni w stosunkach do innych ludzi (szczególnie katolików).W waszych wypowiedziach aż roi się od inwektyw,nienawiści.Zastanawiam się skąd to się wzięło u dzisiejszej młodzieży?.Jest lepiej wyedukowana,bywa za granicą,na dyskotekach,używa używki,posiada "kompiuter",bmw,audi (stare-ale jest),robi błędy w pisowni i nie tylko.W myśleniu (rozumowaniu) też. Jesteście wrogami katolicyzmu to fakt.Jesteście też w mniejszości-toteż fakt.Nie rozumiem tylko tego -dlaczego i od kiedy to mniejszość ma narzucać swoją wolę większości.Pewnie tak jest w zachodnich krajach-tak często każdy stawia za wzór (politycy najczęściej).Larum podnoszą bo na lotnisku budują kaplicę-a czy ktoś będzie was zmuszał do wchodzenia do tej kaplicy??.Możesz omijać ją z daleka.Widok krzyża na kaplicy kłuje w oczy,uwiera na mózg?.Wybraliście "inną drogę"-to sobie idżcie spokojnie,a tych którzy chcą iść "inną drogą" nie zaczepiajcie.
Pozwole sie nie zgodzić z częścia wypowiedzi. Jestem katolikiem, wierzę w Boga, ale nie wierzę w księży i nie uznaję administracji kościelnej oraz księzy. Jestem też za rozdziałem kościoła od państwa, a co za tym idzie, jestem przeciwny otwieraniu miejsc typu kaplica na lotniskach, dworcach pkp itd itp. Dlaczego? Dlatego, że jak już chcemy otwierać miejsce do modlitwy i zadumy, pokażmy, że jesteśmy narodem tolerancyjnym i stwórzmy tam bożnicę dla wyznawców wszystkich religii świata, więc dla katolików, prawosławnych, buddystów itp, itd, Przecież nauka kościoła katolickiego uczy katolików tolerancji... ale niestety rzeczywistośc bywa inna, i jak napisałem w poprzednim poście - są kibice i kibole - katolicy i katole, gdzie 99,9 % wyznawców katolicyzmu w Polsce, to tacy katole bez czci, honoru i tolerancji. Niestety, ale taka prawda... Niebawem nastąpi otwarcie lotniska. Będzie feta na całego, ochy i achy, miód będzie sie lał na uszy z ust twórców lotniska, ale przede wszystkim będziemy świadkami szopki, podczas której, najwyższe władze województwa i państwa, prezydent, premier, wojewoda, marszałek, starostowie, wójtowie, prezydenci miast - będą leżeć krzyżem na płycie lotniska, by jakiś pajac w sukiennece machnął dwa razy kropidłem, dokonując czynów bałwochwalstwa w imię Boga...Biorąc pod uwagę fakt, że nasz kraj ma swoją suwerenność, prawo, system, godność... dokonywany jest w ten sposób zamach na Polske przez mafię zwaną kościołem i naprawdę katole maja nie pokolei w głowie, tolerując tę maskaradę... Piszesz: Do antykatolików.Przeczytałem te wasze marne wypociny i stwierdzam,że to wy jesteście najmniej tolerancyjni w stosunkach do innych ludzi (szczególnie katolików). W waszych wypowiedziach aż roi się od inwektyw,nienawiści. chciałoby sie rzec - wygarnął kocioł garnkowi - katolicy za to są strasznie tolerancyjni, szczególnie podczas mszy w kościele kiedy obsmarowują siebie nawzajem za kolor sukienki, czy marke auta... albo niech będzie coś nie po ich myśli, afera wtedy, jad się leje w imie "Boga", aż czasami sie zastanawiam, czy ci katole nie zostali przypadkiem opętani przez diabła... Piszesz: Jest lepiej wyedukowana,bywa za granicą,na dyskotekach,używa używki,posiada "kompiuter",bmw,audi (stare-ale jest),robi błędy w pisowni i nie tylko.W myśleniu (rozumowaniu) też. za to córcie ułozonych katolickich rodziców nieźle sie bzykają - sam jedną taką obracam, która w domu udaje zakonnice, bo tak jej karzą rodzice katoliccy, a gdy wyjdzie z chaty, dostaje wściku sromu Piszesz: Jesteście wrogami katolicyzmu to fakt za to katolicy kochają wszystkich ziejąc jadem na prawo i lewo... Piszesz: Jesteście też w mniejszości-toteż fakt. Czyżby Piszesz: .Nie rozumiem tylko tego - dlaczego i od kiedy to mniejszość ma narzucać swoją wolę większości. Przecież katolicy ponoć sa tolerancyjni - tak przynajmniej naucza kościół... Piszesz: Widok krzyża na kaplicy kłuje w oczy,uwiera na mózg? Państwo to państwo, a nie miejsce, by w każdym budynku uzyteczności publicznej stroić sobie szopki
Ostatnio edytowany 17 sierpnia 2012 r. o 09:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkotek napisał:
foklatka brzydactwo edytowało ten tekst ?
Kotku, wszystkie teksty przeze mnie edytowane mają z automatu stosowne info o dokonaniu przeze mnie edycji, tak więc bądź łaskaw sie przyglądac na drugi raz i nie zadawac podobnych pytań No i prosze nie przekręcac mi nicka, bo jakos tego nie lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Miejsce do modlitw neutralne swiatopogladowo' ... co za belkot nieuka, ktory nie rozumie wypowiadanych slow! Miejsce do modlitw jest z natury zorientowane religijnie i metafizycznie, tzn. odnosi sie do Boga. Poza tym jako takie nie jest neutralne, lecz aksjologiczne - bo zakladajako wartosc istnienia Stworcy. Co zas do slowa 'neutralne' to jak widac w ustach tej opcji, nie jest ona takie nautralne, bo znaczy 'bez Boga'. Ps. No i gdzie tu tolerancja, ktora sobie gebe wycieraja palikotowcy? Bo wierzacy zaakceptuja i krzyz, i ksiezyc i gwiazde Dawida... Pozdr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...