Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaucja za butelkę tylko z paragonem

Utworzony przez xc, 2 czerwca 2011 o 16:08 Powrót do artykułu
ma obowiązek przyjąć jeżeli nie chce kaucji, chciał pieniądze to jestproszony o paragon, nie miał to do widzenia to nie skup butelek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co opakowania zwrotne, skoro nie chcą ich przyjmować...
0
no całkowicie się zgadzam że nie przyjęła. nie chciało mu się nosić tylko zbierał to sam jest sobie winien. ogólnie to jest problem z tymi butelkami ale myśle że jakby przynosił po 5 sztuk to nikt by mu problemu nie robił. no ale przeciez mu się należy i już i wie lepiej. sam kiedys doswiadczyłem jaki to jest problem oddać większą liczbę butelek ale jak się nie ma paragonów to to jest dobra wola sprzedawcy bo raczej każdy chce spowrotem zwrot kaucji
0
no tak. obraził się i poleciał go gazety... polaczek
0
ja pobiegne do gazety jak się mnie ekspedienta zapyta "Czy moge być winna grosika?" ;p ;p ;p ;p. mało tego złoże donos za przywłaszczenie tego grosza, naskarże do wszystkich instytucji i wyrzucą ją z pracy żartuje oczywiście... nie no sam pracowałem w sklepie podczas studiów i wiem ile nerwów to kosztuje. tłumaczenie dlaczego sie nie przyjmie butelek, albo jak pijany gościo mi wmawiał że nie jest pijany a ledwo stał. większości nic nie interesuje, myśla że przepisy są tylko na ich korzyść bo gdzieś słyszeli, że klient nasz pan. i najlepiej to jak zrobią zakupy, to trzeba im je potem zanieść do domu, zrobic z nich obiad i jeszcze z nimi zjeść a potem pokornie wrócić do roboty przyjać setki brudnych butelek bo ma się obowiązek, sprzedac pijanym alkohol bo są przeciez trzeźwi a nie mam alkomatu więc jak ja to moge stwierdzić i gówniarzowi sprzedać papierosy bo płaci i wymaga a przecież nikt mnie nie sprawdzi... hehehehe
0
Dlaczego sklepy nie przyjmują butelek zwrotnych ? Czy w Polsce ktoś nielegalnie produkuje puste butelki i zalewa nimi rynek "wciskając" je do sklepów przez podstawionych klientów ? Część butelek zwrotnych ląduje w śmietnikach, część się niechcący tłucze. Czyżby ta ocalała część butelek zwrotnych stanowiła aż taki problem dla skupujących je sklepów ?
0
zbieram puszki i butelki wyciagam czasem 30zl dniowka i choc czasem jest cieszko i sępów pełno to się nie przejmuje. interes sie kreci zbieram i troche mam kasy na glizy i tyton i piwko z biedronki.pozdrowionka dla kamila z klonowej
0
Gość napisał:
Dlaczego sklepy nie przyjmują butelek zwrotnych ? Czy w Polsce ktoś nielegalnie produkuje puste butelki i zalewa nimi rynek "wciskając" je do sklepów przez podstawionych klientów ? Część butelek zwrotnych ląduje w śmietnikach, część się niechcący tłucze. Czyżby ta ocalała część butelek zwrotnych stanowiła aż taki problem dla skupujących je sklepów ?
Słuchaj stanowi. bo jak ci taki co "mu sie należy i już" przyniesie 50 butelek to ty musisz nwyjść wykładać te butelki po sztuce do odpowiednich transporterów a w miedzy czasie robi ci sie kolejka i do tego musisz wyjść myć ręce bo jegomość nie wylał resztek piwa i butelki sa zasyfiałe a lapy brudne mokre i śmierdzace
0
mi nie przyjeła w Stokrotce na felinie i nie robie juz tam zakupów piwka
0
Dobrze facet zrobił, że napisał do DW. Po to są zwrotne butelki by je bez problemu zwracać a sklep jak nie ma na to ochoty, niech nie sprzedaje towarów w takich opakowaniach.
0
Ci co gadają że sklep powinien przyjmować od wszystkich nie mają o niczym pojęcia, bo wyobraź sobie że prowadzisz sklep i przychodzi Ci taki leniwy delikwent, który kupił w markecie i przynosi Ci butelki, żąda żeby mu zwrócić kaucje a Ty w takiej sytuacji musisz mu dać te pieniądze ze swojej kieszeni. Zawieziesz te butelki do hurtowni a oni Ci powiedzą że nie kupowałeś u nich to Ci nie oddadzą... Teraz wszyscy umywają ręce jeśli nie masz dowodu zakupu. Skoro kolega jest taki mądry to niech idzie, kupi sobie piwo w dużym markecie i potem pójdzie bez paragonu po kaucje, zobaczysz czy wtedy będziesz szczęśliwy...
0
A z jakiej racji ktoś ma wyciagac pieniadze z portfela żeby komus wypłacić pieniadze? idz tam gdzie kupiłeś piwo,po drugie jeśli hurtownia wystawiła fv np. za styczeń --- za nie oddane butelki trzeba było zapłacic podatek za to -miesiac zamkniety-podatek zapłacony---po tym czasie przychodzi klient i ma w marcu paragony ze stycznia -i co ktos zapłacił juz podatek za to i teraz ma jeszcze raz stracic kolejne pieniadze na wypłacenie starej kaucji??BEZ PRZESADY - własciciele małych sklepów to milionerzy ludzie
0
Radek--to podaj swój adres to ci przywioze z 500 butelek a ty mi za nie oddasz co? czy wyście na głowe upadali
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: