Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bukietowej nic nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO już dziękujemy, rozliczyć i jak najszybciej zapomnieć ... teraz przychodzi czas na PiS ... niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO już dziękujemy, rozliczyć i jak najszybciej zapomnieć ... teraz przychodzi czas na PiS ... niestety
dlatego trzeba głosowac na PO. PIS cofnie nas do XVIII wieku, odda wsio kościołowi i zabroni wszystkiego. Toż pisiory to ciemnogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO już dziękujemy, rozliczyć i jak najszybciej zapomnieć ... teraz przychodzi czas na PiS ... niestety
Mówisz pan, że nastaje czas obciachu? Jeszcze kilka takich kłamstw Kaczyńskiego, gdzie protestowała ambasada Szwecji i Włoch, a może być różnie. Przypominam, że nie jest prawdą jakoby w Szwecji obowiązywał szariat oraz nie jest prawdą, że kościoły we Włoszech zamieniane są na szalety dla muzułmanów.  Przecież to co Kaczyński opowiada jest chore. Wystarczy, że raz wyszedł z ukrycia i dwa cywilizowane kraje oprotestował jego kłamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fuu jaka świnia na zdjeciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Bukietowa to największa porażka Lubelszczyzny. Proszę zaprzestać startowania. Proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę płacić dziesięcinę kościołowi czyli 10 % moich zarobków niż 80 % PO !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁEM W ZOMO BYŁEM W ORMO TERZA JESTEM ZA PLATFORMĄ. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać ludzie chcą tu średniowiecza i katolickiego szariatu skoro głosują na PiS żałuję, że wróciłem z zagranicy..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawa autorskie związane z przedsiębiorstwem są w rękach grupy MGM Holdings - WIĘC WYKORZYSTYWANIE LOGA MGM JEST NIEZGODNE Z PRAWEM - DZIĘKUJEMY TAKIM KANDYDATOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł pani poseł.Podoba mi się !!! Jednak patrząc szerzej i dalej powiem krótko - pobawcie się w rządzenie, aby naród spuścić na całkowite dno. Myślę, że kluczowy będzie 2020 rok, po którym ludzie skoczą sobie do gardeł. I wtedy pojawimy się my - wyzwoliciele i obrońcy ojczyzny- nie jakiejś tam solidaruchowej najjaśniejszej pomrocznej ,ale Polski tej prawdziwej, którą czy nam to się podoba czy też nie, odtworzyli po wojnie socjaliści !!! Gdyby nie oni , to żadnych tych waszych śmiesznych partyjek by nie było łącznie z wami i ze mną !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś potwierdzi że Lubelska PO na miejscu które miała zajmować młoda radna miejska Stepaniuk wystawiła technika dentystycznego Aymana Alsayera ? Jeśli tak to znaczy że PO liczy nie na młodych a na uchodźców i emigrantów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego trzeba głosowac na PO. PIS cofnie nas do XVIII wieku, odda wsio kościołowi i zabroni wszystkiego. Toż pisiory to ciemnogród
Tak  głosujcie na POparańców na aferzystów ,homofobów, łapowników i  obciacg total oni  biorą w narurze i złocie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I podkreśla swój wkład w pozyskaniu funduszy m.in. w budowę basenu olimpijskiego, inwestycje w Szpitalu Wojskowym czy remont hali sportowej Politechniki Lubelskiej." Hmmm... Przepraszam, a jaka to procedura przewiduje takie "wkłady"? Ja znam jedną, ale ona jest karalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawa autorskie związane z przedsiębiorstwem są w rękach grupy MGM Holdings - WIĘC WYKORZYSTYWANIE LOGA MGM JEST NIEZGODNE Z PRAWEM - DZIĘKUJEMY TAKIM KANDYDATOM
Bukietowa robi happening graficzny wykorzystując chronione prawem autorskim logo amerykańskiego koncernu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole PO i PESEL i ich pomysły niż PIS i ciągłą kytykę. 25 wybierzmy gospodarzy a nie pieniaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda głosów na PO wole PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO w swojej kampanii nawe nie obiecuje rozwiązania afer w jakich są zaangażowani jej członkowie.Dalszy komentarz jest zbyteczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak żyjmy nadal w utopii socjalistycznej i wybierajmy PSL PO SLD TR PIS PETRU KUKIZ na pewno będzie dobrze dług jest tak wielki że prawie nie można go spłacić prawdopodobnie wybuchnie wojna albo w inny sposób Polska zniknie na zawsze z Mapy jesteśmy już niewolnikami przez właśnie takiego partie jak wyżej podałam Ludzie czy Wy nie jesteście wstanie przestać być egoistami chociaż na moment popieracie od lat tych samych ludzi którzy dają wam grosze w miarę stabilną pracę Wy nie chcecie swego życia przeżyć. pewnie bana dostanę ... Volenti non fit iniuria....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak żyjmy nadal w utopii socjalistycznej i wybierajmy PSL PO SLD TR PIS PETRU KUKIZ na pewno będzie dobrze dług jest tak wielki że prawie nie można go spłacić prawdopodobnie wybuchnie wojna albo w inny sposób Polska zniknie na zawsze z Mapy jesteśmy już niewolnikami przez właśnie takiego partie jak wyżej podałam Ludzie czy Wy nie jesteście wstanie przestać być egoistami chociaż na moment popieracie od lat tych samych ludzi którzy dają wam grosze w miarę stabilną pracę Wy nie chcecie swego życia przeżyć. pewnie bana dostanę ... Volenti non fit iniuria....
Lepiej głosować na PiS partię zamkniętą na cokolwiek poza Polską, powiedziałabym nawet, że wszystko poza sobą, partię która mówi o moralności, uczciwości, lansuje swój katolicyzm a jej członkowie dalecy są od ideału jaki próbują nam wmówić. Na partię, która próbuje wmówić Polakom jaki obecny rząd jest beznadziejny i słaby ale też daje komunikat, że nie potrafi sobie z nim poradzić. To ma być alternatywa ludzie, którzy nie potrafią sobie poradzić z niby to najprostszym przeciwnikiem, skoro taki zły i głupi to w czym mają problem?. Ludzie którzy się kompromitują. W dodatku kim chcą te wybory wygrać? Pijaną Elżbietą, niedoinformowaną Beatą, zamknięci homofobi to są propozycje? To są kandydaci? Nóż w kieszeni mi się otwiera jak słyszę PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...