Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Każdy piękny od poczęcia”. Kontrowersje wokół konkursu dla uczniów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2016 r. o 16:21 Powrót do artykułu
Oczywiście pierwsi oburzeni światopoglądem innych są ci najbardziej tolerancyjni i otwarci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie pierwsi do dbania o cudza moralnosc sa ci, ktorych moralnosc jest watpliwa (np. chazan, ktory dokonywal aborcji w prl).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie pierwsi do dbania o cudza moralnosc sa ci, ktorych moralnosc jest watpliwa (np. fundacja wolnosc od religii, propagujaca aborcje bez ograniczen).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła to nie miejsce na demonstrowanie przekonań religijnych, dziwię się kuratorium, że wspiera coś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuu iiiii uuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuu iiiii uuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuu iiiii uuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście pierwsi oburzeni światopoglądem innych są ci najbardziej tolerancyjni i otwarci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście pierwsi oburzeni światopoglądem innych są ci najbardziej tolerancyjni i otwarci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, tego typu konkursy są największym problemem w szkołach, wiadomo. Szkoła przestaje być przez to bezpieczna. To ja chcę w takim razie tak "narażać" swoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek jest piękny, bo jest. Nawet jak mu ręki czy czego innego brakuje. To przekracza pojęcia niektórych. Jak ktoś brzydki to go można zabić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kształtowanie szcunku do każdej osoby, a szczególnie niepełnosprawnych jest kontrowersyjne? To ja chyba jakiś tępy jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homo sovieticus jest najpiękniejsze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci z zespołem downa maja takie radosne twarzyczki i radosny uśmiech .... (napisała piękna od poczęcia, no ale kto to widział, że taka piękna już od poczęcia, czyli to jakaś bujda)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy konkurs był obowiązkowy też dla dzieci ateistów? Czy ateiści nie próbowali ogłosić innego konkursu np. "Czar aborcji?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci wykształcone, spełniaja ambicje zakompleksionych rodziców. Szacunku do drugiego czlowieka rodzice nie nauczą bo przeciez Malkolm Konstanty nie mają czasu miedzy ambitnymi zajęciami pozalekcyjnymi...serce ściska jak widzi się przerażone dzieci gdy widzą kogoś np bez nogi bo to świadczy o rodzicach, z drugiej strony ten sam rodzic będzie litował sie nad kazdym przyblakanym kotkiem...bo to takie szlachetne i na czasie. Czlowiek najwieksza wartoscią!!! Super inicjatywa taka poprostu ludzka. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście pierwsi oburzeni światopoglądem innych są ci najbardziej tolerancyjni i otwarci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie mogą być kontrowersje wobec Życia ??? chyba, że zaplute lewactwo będzie wyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to przepraszam nie ma już lepszych tematów do sekowania tylko że ktoś mówi o szanowaniu życia? To jest problem? Ogarnijcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
we Francji nie wolno publikować wizerunków szczęśliwych dzieci z Downem, gdyż naruszają cyt.:"spokój sumienia kobiet, które legalnie dokonały innych osobistych wyborów" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...