Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale potwor z tego Policjanta! Jak on tak mogł? teraz biedny przestepca powie ze to byl zamach na jego zycie i zada odszkodowania! I tym samym pokaze reszcie spoleczenstwa ze na Policjanta mozna nasrac bo i tak wam nikt nic nie zrobi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zastrzelić gnoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żebym był miłośnikiem spiskowych teorii dziejów, ale czy tylko wg mnie zawracanie by przejechać policjanta wydaje się tak głupie że aż nieprawdopodobne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w GTA się dziecko nagrało i mu się gangsterka zamarzyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat stałem w korku w kierunku piask na wysokości poczty polskiej. policjanci tak się spieszyli że na wysokości poczty polskiej zjechali na pas dla jadących w kierunku lbn (ten rozdzielony trawą), gdzieś za kazimierzówką stały dwa radiowozy na sygnałach a jak już zjechałem z obwodnicy piask w kierunku chełma to na zatoczce autobusowej zatrzymali ta A6 ( nr. rejestracyjny CUD....) stało przy niej z 5 radiowozów (oznakowanych i nieoznakowanych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Steve napisał:
Ale potwor z tego Policjanta! Jak on tak mogł? teraz biedny przestepca powie ze to byl zamach na jego zycie i zada odszkodowania! I tym samym pokaze reszcie spoleczenstwa ze na Policjanta mozna nasrac bo i tak wam nikt nic nie zrobi!
Niektórych policajów przydało by się ustawić do pionu... albo zwolnić ze służby. Dlatego że to ma być SŁUŻBA a nie 8 godzin wygrzać d*** w radiowozie obalić litre z kolesiami i do domciu. W lubelskim większość co pracuje w państwowej robocie się nie nadaje, bo albo wujek załatwił albo za łapówę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znie hahahah rozjeb...sie jak zaba na lisciu przed ty kompem i cudujte smutny marianooss ty chyba za duzo w iternecie siedzisz i piszesz pier***y ze osiadłem z wrazenia d*** na mieliesz bo chyba do policji cie nie przyjeli:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kruszon napisał:
znie hahahah rozjeb...sie jak zaba na lisciu przed ty kompem i cudujte smutny marianooss ty chyba za duzo w iternecie siedzisz i piszesz pier***y ze osiadłem z wrazenia d*** na mieliesz bo chyba do policji cie nie przyjeli:P
zamknij ryj buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslac po twoich wypowiedziach i komentarzach to kto kim jest to nie powiem hahahahha........spocznij wolno palic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie tylko zastanawia jak oni te fajki przez granice przewieźle i ile fajek pojechało w innych samochodach. Co tak sięrobi że jednego zatrzymająa reszta pojedzie bez problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Leszku przez granicę to całe tiry walą z Ukrainy na Polskę bo są chronione przez mafię, ale aby w statystykach dla komisji europejskiej wykazać walkę z przemytem to łapie się wewnątrz kraju te mróweczki które muszą z czegoś żyć i tak ten biznes się kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No powiem wam że trafić w A6 to już wyczyn nie byle jaki ....tylko dlaczego pojazd pojechał dalej i został zatrzymany dopiero parenaście kilometrów dalej ? Boję się że przy "naszych" sądach policja będzie musiała zapłacić odszkodowanie za zniszczony pojazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowny Leszku przez granicę to całe tiry walą z Ukrainy na Polskę bo są chronione przez mafię, ale aby w statystykach dla komisji europejskiej wykazać walkę z przemytem to łapie się wewnątrz kraju te mróweczki które muszą z czegoś żyć i tak ten biznes się kręci.
Kilka dni temu przechodziłem przejściem od Placu Zamkowego w kierunku NOWEJ. Przed właśnie NOWĄ stało trzech młodzieńców z paczkami papierosów w ręku zachęcając "papieroski,papieroski". Tuż obok bo na wysokości pierwszego straganu z kwiatami szedł patrol straży miejskiej- zwróciłem uwagę jaka będzie reakcja strażników ????? ....otóż żadna -spekulanci na sekundę schowali papierosy za plecy nawet nie do kieszeni. Na tej podstawie stwierdziłem że ci ze SM są bohaterami kiedy w trzech zakładają blokadę na zardzewiałego Poloneza. Ratusz zatrudnia darmozjadów i płaci im za destrukcyjne,bezowocne włóczęgostwo a nie za działanie w interesie rzeczywistego porządku publicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorba korba napisał:
Kilka dni temu przechodziłem przejściem od Placu Zamkowego w kierunku NOWEJ. Przed właśnie NOWĄ stało trzech młodzieńców z paczkami papierosów w ręku zachęcając "papieroski,papieroski". Tuż obok bo na wysokości pierwszego straganu z kwiatami szedł patrol straży miejskiej- zwróciłem uwagę jaka będzie reakcja strażników ????? ....otóż żadna -spekulanci na sekundę schowali papierosy za plecy nawet nie do kieszeni. Na tej podstawie stwierdziłem że ci ze SM są bohaterami kiedy w trzech zakładają blokadę na zardzewiałego Poloneza. Ratusz zatrudnia darmozjadów i płaci im za destrukcyjne,bezowocne włóczęgostwo a nie za działanie w interesie rzeczywistego porządku publicznego.
Wtedy "ci z kratką na głowie" zajęci byli kobieciną sprzedającą skarpety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kruszon napisał:
myslac po twoich wypowiedziach i komentarzach to kto kim jest to nie powiem hahahahha........spocznij wolno palic
jak sie nudzisz to ptaszkiem sie pobaw najlepiej kolegi. no to miłej zabawy . i jeszcze jedno jak twierdzisz że jest inaczej to gówno wiesz. Takich deb***i cwaniaczków jak Ty nie sieją. Mamusia da żryć pewnie i komputer kupi, rachunki popłaci?. To Ci powtarzam deb***I takich jak TY nie sieją. A pełno takich dziadek MILICJANT tatuś MILICJANT/POLICJANT a synek POLICJANT spaczony genetycznie... i o tym piszę.
Ostatnio edytowany 17 lutego 2012 r. o 22:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie najlepiej papierosy po 25zł,jak zamierzacie-a na pewno będzie więcej takich akcji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
At times, some Coach Factory Outlet are released with minor [spam] , and are automatically sent to the Coach Factory Outlet Online . Worry no Coach Factory Outlet because these are still the same Coach Outlet that you longed to Coach Outlet Store Online .A visit or two at the [spam] will surely make the travel Coach Factory Online worth [spam] . In Coach Outlet Store Online , you can Coach Factory Outlet Online from the past collections that you have Coach Outlet wanted to Coach Factory Online . You Coach Factory Outlet need to Coach Factory Outlet the product you seek in any Coach Factory Online or pile Coach Factory Outlet . Determination in having the [spam] Store will be Coach Factory Online of your Coach Outlet here.Basically, Coach Factory Outlet Online are about bulk shopping of your Coach Factory Outlet Coach Coach Factory Outlet Online , at half Coach Factory Outlet original Coach Outlet Coupons .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Business Instrumentals Just by Dr Dre Tempt Ten years younger beats by dre uk , Ear-Canal compliment at bay, and which i possess the correct pals relating to the Business Instrumentals Just by Dr Dre to make sure you isolate all the usb tones beats by dre , this particular reasonable superior quality is beats by dre casque normally in this article usual. Beats By Dr Dre It's a really sparkling reasonable and contains a fabulous punchy however it is not overtly amazing bass. Highlights for beats which i just didn't Auriculares Beats recognize by means of other sorts of Instrumentals Just by Dr Dre are usually transparent relating to all of these. I will tell you make reasonable good relating to the Beats By Dre UK mids and additionally levels along with amount upgraded relating to the bass Beats By Dre Canada , still less than Discount Beats By Dr Dre all the Fantastic dre beats headphones Instrumentals Business Beats By Dre Deutschland as an illustration, Cheap Beats By Dre which you'll find stellar in this region. Beats By Dre Australia Dre and additionally Iovine experience Beats By Dr Dre Cuffie prolonged all the customs about employing several Casque beats by dr dre writers and singers to build most of the variety beats by dre France of headphones. beats by dre uk discount dr dre headphones dre monster discount monster Beats By Dr Dre Studio Beats by Dr Dre Pro Beats by Dr Dre Solo Beats by Dr Dre Solo HD beats by dre cheap dre beats dr dre headphones monster beats headphones Beats By Dr Dre Studio Beats by Dr Dre Pro Beats by Dr Dre Solo Beats by Dr Dre Solo HD beats by dre casque casque beats beats by dre casque dre france
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...