Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kebab z baraniną bez baraniny, czyli jak oszukują fast foody

Utworzony przez abdul wisimulacha, 20 czerwca 2014 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Gdzie można znaleźć listę tych lokali???Publikować tak żeby wszyscy mieli świadomość kto oszukuje-to dotkliwsza kara niż 1 tys.zł.Czy wyniki tych kontroli są tajne czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za rynsztokowy artykuł.... "że kasjer coś kombinuje", "świnia". W kanapce to może być wieprzowina bo świnia to jest żywa i raczej się w kanapkę nie zmieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie podają nazw loklali, żeby człowiek omijał szerokim łukiem???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sanepid skontroluje producentów tych "pakietów"mięsnych które nadziewa się na ten obrotowy rożen do pieczenia kebabowego mięsa. Ktoś to g**no sprzedaje - to raz, ale tez ktoś to produkuje... Skąd pewność że sprzedawca z premedytacją kupuje mięso drobiowe czy wiepszowe a sprzedaje jako cielęcinę czy baraninę? Producenci też leca w kulki. Może więc sprawdzić etykiety gotowych wyrobów i czy zawartośc zgadza się z tym co deklaruje producent na metce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie podają nazw loklali, żeby człowiek omijał szerokim łukiem???!!!
ja ci powiem. Omijaj wszystkie! A jak chcesz zjeść uczciwe mięso to idź do jakiegoś Wierzynka czy innej Gesslerowej, chociaż i tak ręki bym sobie uciąć nie dał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" – Za tego rodzaju zafałszowania grożą kary od tysiąca złotych wzwyż – mówi Łomowski. (...)UOKIK RADZI : * Jeśli kelner dolicza napiwek do rachunku, musi nas wcześniej o tym uprzedzić."   1) Dlaczego fałszowanie jakości składników potraw jest zagrożone karą od 1 tys. PLN wzwyż (sankcja śmiesznie niska, oczywiście), a inne przewinienia (bród, smród i ubóstwo w lokalu) karą tylko do 500 PLN ? Bo media wielokrotnie opisywały takie sytuacje i ewentualne sankcje zamykały się kwotą śmiesznych max. 500 PLN.   2) Jakim prawem polska knajpa zarejestrowana w Polsce dolicza (automatycznie) napiwek do rachunku ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł dla idiotów .... Głupi i lekceważący inteligencje czytelników ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego w państwie, w którym nie ma państwa, w rządzie nie ma rządu a w prawie nie ma prawa. Wszystko jest legalne, tylko taśmy są nielegalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kebab z baraniną bez baraniny, czyli jak oszukują ŚMIERDZĄCY CIAPACI. A WY DALEJ KUPUJCIE U BRUDASÓW MUZUŁMANÓW ŻARCIE MYŚLĄC, ŻE MACIE TO CO CHCECIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem i sam stwierdziłem i turkow są te lepsze kebaby ,a wlasnie u naszych rodaków jest pełno nieprawidłowości jak np. na ul. meczennikow majdanka, po dziś dzien załuje ze nie zgłosiłem tego co od nich dostałem do sanepidu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kebab z baraniną bez baraniny, czyli jak oszukują ŚMIERDZĄCY CIAPACI. A WY DALEJ KUPUJCIE U BRUDASÓW MUZUŁMANÓW ŻARCIE MYŚLĄC, ŻE MACIE TO CO CHCECIE.
A Polacy oczywiscie ZAWSZE pachna i NIGDY nie oszukuja TY TĘPY CHUJU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na kebabie u turka jeszcze sie nie zawiodłem ,a niestety w lokalach prowadzonych przez polakow wiele razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie bojkotujcie sprzedawców byle czego i pseudo restauratorów , oszustwo i brud na każdym kroku, lepiej kupić paczkę suchych ciastek petibeaure niz narażać się na zatrucia,dużą wine ponosi polski system podatkowy  zmuszajacy prowadzacych działalność do oszustw by wyjść na swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mozna prosic raport gdzie nie spożywac fastów?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem tego zdania, że Turek jeszcze najlepiej wie co robi. Oni od wieków prowadzą te interesy w Turcji, Niemczech no i w Polsce. Pomimo że nawet w Niemczech dostanie się kebab z koniną albo wieprzowiną. I to nie jest wina tych co sprzedają, a wina wytwórni mięsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...