Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
potwierdzam fakt byłem 18:55 ale stałem dobre 40 min a przede mną było raptem z 15 osób i 2 panie w okienkach. Gdyby na mecz przyszedł komplet widzów na stadion dało by się wejść 3 godziny po zakończeniu meczu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze smaga z lublinianka aby dolozyc motorowi przecież inaczej się nie da, tylko wszędzie widzieć zle i zle jak się przychodzi przed samym meczem to tak jest nauczyć ze internet jest dla ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa strona jest do bani!!!!!! Kto to coś wymyślił??? Wzorował się na kafelkach windowsiach i stronie propagandowej tvn????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie szukanie dziury w całym. Wiadomo że jest coraz większa frekwencja (i BARDZO DOBRZE) więc niech ludzie nauczą się kupować bilet w przedsprzedarzy jak to jest w NORMALNYCH klubach ! Jest kilka punktów w mieście, można tez on line a wybrał się cwaniaczek raz na 2 lata na mecz i marudzi że kolejka ! Poczytać troche gdzie można kupić bilet i nie tworzyć SZTUCZNYCH PROBLEMÓW ! FORZA MOTOR :) !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej czekajcie na ostatnią chwilę i narzekajcie, że tak długo to schodzi... Szczególnie Pan Marcin, który jest zbulwersowany, że tak długo stał. Naprawdę to taki wielki problem pojechać do lombardu po bilet co jest otwarte 24h ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa strona słaba, podobnie jak wejście na mecz, gdyby na ekstrklasie a nawet na Łecznej tak pracowali w kasach to większość by meczu nie widziało, przykład był juz na meczu Łęczna - Widzew i wejściu z bramą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pod stadionem byłem też po 18 i również na stadion udało mi się wejść w II połowie. A tłumaczenie kolegów poniżej o przedsprzedaży lub zakupie w innym miejscu jest bez sensu bo jak na Łęczną się jedzie gdzie frekwencja jest wyższa takich problemów nie ma. I nie szuka tu nikt dziury w całym tylko normalnych rozwiązań organizator powinien przewidzieć, że w danym dniu ta frekwencja może być wyższa i być przygotowanym na taką ewentualność. Zwłaszcza że to nie pierwszy przypadek na naszej Arenie. I zgadzam się z kolegą poniżej co by było gdy by frekwencja byłą powyżej 50 % to co do rana ludzie by stali? Tu nie chodzi o robienie problemów a o usprawnienie elementów które nie działają jeszcze sprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest przedsprzedasz biletów kilka dni przed meczem to niech ludzie kupuja wcześniej a nie narzekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukanie dziury w całym. Mądry człowiek zawsze kupi bilet wcześniej i nie zostawi wszystkiego na ostatnią chwilę. Najważniejsze, że mecze można oglądać w normalnych warunkach, na nowoczesnym pięknym stadionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO MOTOR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnijcie się można kupić bilety wcześniej i po bólu z rana i bez kolejki za każdym razem kupuję jest punkt z biletami nawet całą dobę czynny to każdy może jakoś sobie poradzić i kupić bilet wcześniej.Z resztą jak by jeden czy drugi chodził na mecze systematycznie to by wiedział co się dzieje pod kasami godzinę przed meczem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cywilizacja to jest w Łęcznej. Karta kibica za parę złotych, kupujesz przez internet bilet, który jest nabijany na chipa na karcie. Na bramce szybki scan karty czytnikem i wszystko wychodzi. Czy masz bilet, czy masz zakaz stadionowy itp. Wszystko trwa 5 sekund na łba. A u nas? Stadion z XXI wieku, organizacja z XIX.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przyszedlem pod stadion 40 minut przed meczem,po 1 minucie bylem na stadionie po nastepnych 3 witalem sie zkumplami pilem piwko PERLA i po 30 minutachod przybycia na stadionudalimy sie na trybuny by dopingowac nasz MOTOR.Ludzie ogarnijcie sie jak przyjdziecie bez biletu w ostatniej chwili to tak jest wszedzie nie tylko w Lublinie,pare razy tego doswiadczylem.Czasy sprzedawania biletow wyrywanych z bloczka dawno minely.Klubu nie ma sie co czepiac bez wychodzenia zdomu mozna kupic bilet przez net a w miescie 24H w lombardzie Amsterdam!JAK SA KOLEJKI TO SWIADCZY TYLKO O TYM ZE ZAPOTRZEBOWANIE NA PILKE MOTOR LUBLIN JEST LUDZI PRZYCHODZI CORAZ WIECEJ(2500 4 poziom rozgrywek porownanie do Gornika 3000 na ekstraklasie) PRZYJSC WARTO BO GRAJA CORAZ FAJNIEJ PRAKTYCZNIE ,,SAMI SWOI" I POSPIEWAC MOZNA BO BAWIA SIE DOPINGIEM WSZYSCY!!!!Na dowod obejrzyjcie(na strnie MOTORU) sobie meczu Motor -Orlleta od chyba 42lub 43 minuty spiewamy MAZURKA DABROWSKIEGO dlamnie bylo w deche ;-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież można kupić bilety w wielu miejscach: - Siedziba klubu przy Al. Zygmuntowskich 5 -Lombard Amsterdam na Lwowskiej- tutaj 24h na dobę!!!!! -kasy Areny Lublin- jako przedsprzedaż w tygodniu od 16 do 19 -Hala Globus- takie same godziny jak na Arenie jeśli idzie o przedsprzedaż -kasy Areny Lublin w dniu meczu od godziny 9 -ON-LINE Czy to jest mało możliwości??? Czy szanowny pan czytelnik wogóle wie co to internet? Wie że klub ma stronę internetową czy fanpage na facebooku na których to pisze co i jak? Podły artykuł i tyle. Jedynym problemem są ludzie którzy WSZYSTKO robią na ostatnią chwilę, w tym zakup biletów a potem płaczą że jak to tak można. Ja osobiście nigdy nie miałem problemu z wejściem na mecz bo wchodzę 20-30min przed gdyż bilet mam zakupiony dużo wcześniej w PRZEDSPRZEDAŻY jak w każdym cywilizowanym klubie(nie tylko Polskim). Tak że WSTYD panie który się nazywasz dziennikarzem że poruszasz taki temat, bo jego rozwiązanie funkcjonuje już od dawna co zresztą wypisałem na początku posta... AVE MOTOR!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety można zakupić wcześniej przez internet lub w kasach biletowych na globusie lub arenie lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt, że przy kasach były kolejki Ja Sam dostałem z dzieckiem 50 minut ale to Moj błąd bo syn mówił żebym kupił przez Internet. Na szczęście obejrzałem mecz w całości. A co do kolejek to niepotrzeba zostawiać kupna biletu na ostatnią chwilę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz stałem z dzieckiem ponad godzinę i w rezultacie zrezygnowałęm. I nie zamierzam już więcej za swoje pieniądze być tak traktowanym. Polecam włodarzom zobaczyć jak prowadzi się sprzedaż biletów na piłce ręcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz stałem z dzieckiem ponad godzinę i w rezultacie zrezygnowałęm. I nie zamierzam już więcej za swoje pieniądze być tak traktowanym. Polecam włodarzom zobaczyć jak prowadzi się sprzedaż biletów na piłce ręcznej
Polecam zacząć używać mózgu i zobaczyć ile jest możliwości zakupu biletów w tygodniu poprzedzającym mecz, w tym dwa z nich są CAŁODOBOWE- Lombard Amsterdam i kupno On-Line. Strach pomyśleć jak we sobie ludzie w życiu radzicie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za Orlętach było 2600 wchodziłem 25 min przed meczem mając wcześnie kupiony bilet na luzie od ręki. Faktem jest że idąc bez biletu jest ciężko. To jest norma. Ludzie w Lublinie muszą się nauczyć że przy takim obiekcie bilety kupuje się przed MECZEM. Gdyby 40 tys przyszło na narodowy 1 h przed meczem to się nie wejdzie. Czasy takiego biletowania odeszły w dal. Trzeba kupować tak jak to się robi przez kup bilet. Kolejny test to Lublinianka=Motor i Motor-Karpaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupuję bilety na motor przez Internet motorlublin.com.pl Cała operacja zajmuje mi 2 min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...