Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice Motoru Lublin organizują marsz na Ratusz. Za bilety

Utworzony przez Dziamdziak, 23 listopada 2012 r. o 12:06 Powrót do artykułu
Jacy to kibice? Banda pederastów, która się obraża jak im się prawdę powie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu zablokują pół miasta??!! wystarczy że przy byle meczu blokują al Zygmuntowskie i wszyscy mieszkańcy (komunikacja zbiorowa też) muszą objeżdżać bo banda bandytów nie umie się bawić na stadionie i spokojnie wrócić po imprezie do domów. Dosyć dyktatu tego marginesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie prujesz jak stare przescieradlo ? internetowy chuliganie ! siedz sobie w tym domu i dalej pisz swoje smieszne komentarzyki , do tego sie nadajesz najlepiej ! A MY SWOJE BYŁ , BĘDZIE , JESTTTT ! MOTOR RKS !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już grzejemy kotły z oliwą i smołą do chłodzenia co bardziej rozbrykanych kiboli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy bledy w tytule artykulu! Po 1, to nie są kibicie tylko chuligani, troglodyci Po 2 nie Motoru Lublin tylko Spartakusa Szarowola czy innej wichury i po 3 nie organizuja marszu a pijacko-awanturniczy sped. Prosze o precyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może kibice zorganizowaliby jakąś zbiórkę pieniędzy na chore dzieci, lub hospicjum dla najmłodszych, zamiast krzyczeć i blokować pół miasta? Może zrobilibyście coś pożytecznego dla innych, żeby nie "utrwalać złego wizerunku środowiska"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcielibyście aby was traktowano jak pedałów gejów pederastów i chamów? i to publicznie na biletach, chyba marsz to i tak łagodna akcja do tego co zrobili im. ! zastanówcie się - a od kiedy taka komunikacja ważna jest dla was gdzie sie tak spieszycie.. nie mówcie że do pracy za 1200 zl netto Przynajmniej kibic ma ochote ruszyc d*** i o swoje walczyc, a nie siedzieć w domu i narzekać nie robić nic z tym ze nas sku***syny okradają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO KIBICE !!! przynajmniej umiecie walczyć o to co wam się należy. Większa część mieszkańców powinna pójść razem z Wami. Ja osobiście wybiorę się z synem , gdyż również nie mam ochoty oglądać komiksów z całujacymi się facetami , i jak pomyślę sobie jak syn mi zada pytanie "tato dlaczego ci panowie na zdjęciu się całują" to zabrakło by mi słów ! Mam też nadzieje , że pokażecie co to jest kultura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ozeasz napisał:
A może kibice zorganizowaliby jakąś zbiórkę pieniędzy na chore dzieci, lub hospicjum dla najmłodszych, zamiast krzyczeć i blokować pół miasta? Może zrobilibyście coś pożytecznego dla innych, żeby nie "utrwalać złego wizerunku środowiska"?
http://i50.tinypic.com/21eaw6p.jpg proszę Cie bardzo ! a Ty zrobisz jakiś krok by zabdać o tych których nie stać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siorpnijcie mnie w pompe kibole!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urrrrrrrrrrrrrrrra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziamdziak napisał:
Jacy to kibice? Banda pederastów, która się obraża jak im się prawdę powie.
Cwaniaczku powiedz to kibicom w twarz ,jesteś zerem chowającym się za klawiaturą ,judzisz bo masz to we krwi po mamusi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIBICE MOTORU SAMI SIĘ O TO PROSILI. SAMI PRZECIEZ NA TRYBUNACH WYWIESZAJĄ OBRAŹLIWE PLAKATY (O CZYM NAWET PISAŁ DW) I RZUCAJĄ WYZWISKAMI, PÓŹNIEJ BIEGAJĄ JAK MALPY W CYRKU NA ZYGMUNTOWSKICH I DEMOLUJĄ NP. STACJE. DLACZEGO MECZ ZAWSZE JEST OBSTAWIANY PRZEZ TABUNY POLICJI ? PRZEZ PRZYPADEK ? NO NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ ŻE PRZEZ KILKU HULIGANÓW ZAMYKANA JEST CAŁA ZYGMUNTOWSKA BO TWIERDZENIE ŻE SĄ KIBICE I HULIGANI JEST ŚMIESZNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wśród kiboli nie ma pedałów? Pewnie są, tylko zakamuflowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYD I LEWAK napisał:
Trzy bledy w tytule artykulu! Po 1, to nie są kibicie tylko chuligani, troglodyci Po 2 nie Motoru Lublin tylko Spartakusa Szarowola czy innej wichury i po 3 nie organizuja marszu a pijacko-awanturniczy sped. Prosze o precyzje.
To prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogut napisał:
http://i50.tinypic.com/21eaw6p.jpg proszę Cie bardzo ! a Ty zrobisz jakiś krok by zabdać o tych których nie stać ?
Szacunek za akcję. Nie jestem kibicem, ale lubię Was, jako jedyni macie odwagę by pokazać, ze coś jest nie tak. Co do biletów, to pomysł kretyński, potęgujący niechęć i wrogość. Zastanawia mnie tylko przeciwko komu ta niechęć miała być skierowana, przeciwko kibicom, czy przeciwko Żydom, homoseksualistom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin napisał:
BRAWO KIBICE !!! przynajmniej umiecie walczyć o to co wam się należy. Większa część mieszkańców powinna pójść razem z Wami. Ja osobiście wybiorę się z synem , gdyż również nie mam ochoty oglądać komiksów z całujacymi się facetami , i jak pomyślę sobie jak syn mi zada pytanie "tato dlaczego ci panowie na zdjęciu się całują" to zabrakło by mi słów ! Mam też nadzieje , że pokażecie co to jest kultura
ciekawe co zrobisz jak twoj syn przprowadzi chlopaka do domu, jeżeli zapominasz jezyka w gebie na pytanie o całujących sie facetów. słaby z ciebie ojciec skoro nie potrafisz tego wytłuamczyc swojemu dziecku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYD I LEWAK napisał:
Trzy bledy w tytule artykulu! Po 1, to nie są kibicie tylko chuligani, troglodyci Po 2 nie Motoru Lublin tylko Spartakusa Szarowola czy innej wichury i po 3 nie organizuja marszu a pijacko-awanturniczy sped. Prosze o precyzje.
Co tu robisz żydokomunisto ,wracaj do izraela kibuce(kołchozy) czekaja .Nie judz .Z mlekiem matki to wyssałeś ,wyrwij sie z tego bądż w końcu normalnym człowiekiem bo cię żółć zabije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Cwaniaczku powiedz to kibicom w twarz ,jesteś zerem chowającym się za klawiaturą ,judzisz bo masz to we krwi po mamusi [/quote] Nie pisałem tego do kibiców tylko do kiboli. A to zupełnie inne gatunki. [quote name='gość' timestamp='1353670468' post='698138'] Cwaniaczku powiedz to kibicom w twarz ,jesteś zerem chowającym się za klawiaturą ,judzisz bo masz to we krwi po mamusi
Nie pisałem tego do kibiców tylko do kiboli. A to dwa różne gatunki. Kibole to takei małe zakompleksione smarkacze bez perspektyw. Kibic w Polsce to niemalże tytuł szlachecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokomotywa napisał:
co sie prujesz jak stare przescieradlo ? internetowy chuliganie ! siedz sobie w tym domu i dalej pisz swoje smieszne komentarzyki , do tego sie nadajesz najlepiej ! A MY SWOJE BYŁ , BĘDZIE , JESTTTT ! MOTOR RKS !
RACZEEEEJ MOTORYNKA - KTÓRA LEDWO PIERDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...