Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice Motoru Lublin organizują marsz na Ratusz. Za bilety

Utworzony przez Dziamdziak, 23 listopada 2012 r. o 12:06 Powrót do artykułu
Na tym forum grasuje jak widać z wpisów jeden i ten sam pederasta tylko nicki zmienia ,żałosne toto coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dyskutujcie z tymi burakami ! szkoda na nich czasu i klawiatury jedynie co mogą to właśnie pisać komentarze , które Nas obrażają ! nie zniżajcie się do ich poziomu ! Krowa co dużo muczy mało mleka daje ! WSZYSCY POD RATUSZ ! ! ! NA WSCHODZIE JEST TYLKO MOTOR ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinniście być w szkole dzieci? To do wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Żuku ważne, że jasno i wyrażnie poparł Pan działania kiboli motoru Lublin Bardzo się cieszę bo wystarczy, że Pana oficjalne oświadczenie zestawimy z tymi filmikami. [media]http://www.youtube.com/watch?v=qy_dgPFbG-Q[/media] [media]http://www.youtube.com/watch?v=S4oOWjYtoMc&feature=fvwrel[/media] Wystarczy tylko teraz aby cała sytułacja była nagłośniona przez ogólnopolskie media bo te w Lublinie starsznie się Pana boją wystarczy tylko aby temat zaistniał w TVN czy ogłonopolskiej Gazecie Wyborczej a Pana dni jako prezydenta Lublina będą policzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... you have a pussy I have a dicke so what's the problem? let's do it quick ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Randstein napisał:
... you have a pussy I have a dicke so what's the problem? let's do it quick ...
... you have a pussy (motor) I have a dicke (lech poznan) so what's the problem? let's do it quick ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do juhu podobno większość kibiców Lecha Poznań to tacy jak ci z biletów, co ich w Lublinie nie chcieli Geje i inne takie. więc wracaj do siebie, bo tu takich nie chcemy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak chłopaki dresiki już poprane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokomotywa napisał:
co sie prujesz jak stare przescieradlo ? internetowy chuliganie ! siedz sobie w tym domu i dalej pisz swoje smieszne komentarzyki , do tego sie nadajesz najlepiej ! A MY SWOJE BYŁ , BĘDZIE , JESTTTT ! MOTOR RKS !
Tęczowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ozeasz napisał:
A może kibice zorganizowaliby jakąś zbiórkę pieniędzy na chore dzieci, lub hospicjum dla najmłodszych, zamiast krzyczeć i blokować pół miasta? Może zrobilibyście coś pożytecznego dla innych, żeby nie "utrwalać złego wizerunku środowiska"?
przeciez organizuja wlasnie ww akcje, jak bys chcial to bys wiedzial, a nie narzekał tylko na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin napisał:
BRAWO KIBICE !!! przynajmniej umiecie walczyć o to co wam się należy. Większa część mieszkańców powinna pójść razem z Wami. Ja osobiście wybiorę się z synem , gdyż również nie mam ochoty oglądać komiksów z całujacymi się facetami , i jak pomyślę sobie jak syn mi zada pytanie "tato dlaczego ci panowie na zdjęciu się całują" to zabrakło by mi słów ! Mam też nadzieje , że pokażecie co to jest kultura
Współczuję dziecku ojca.. naprawdę.. uwierz, naprawdę jakbyś dziecku odpowiedział, że "dlatego że są homoseksualistami, gejami (zwał jak zwał) i NORMALNIE wyjaśnił na czym polega ta "odmienność" - po twojemu "je.. zboczenie".. to byłbyś większym autorytetem niż zabierając dziecko na marsz i uczenia nietoleracji dla wszystkiego co inne.. Ja w ogóle nie wiem jak normalny, heteroseksualny facet może mieć problem z gejami ?! Przecież to nawet lepiej - mniejsza konkurencja hehe rozumiem, że widok całujących się facetów jest eee... dziwny? niesmaczny? równie obrzydliwy jak psie lizanie małolatów płci różnych? ale zastanów się co będzie jak syn okaże się .. tak, dokładnie - z domu go wyrzucisz ? Naprawdę.. samodzielne myślenie nie boli.. sam nie jestem do końca tolerancyjny - ale słów by mi nie zabrakło żeby podyskutować o powodach tej nietolerancji. Nie łykajcie wszystkiego.. Nieważne z której strony rzucają..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej jedna grupa potrafi wziac sprawy w swoje rece gdy cos jest nietak. A te wszystkie komentujace tępe łby naleza do formacji lemingów, narzekac tylko potrafia w internecie na wszystko, ze malo zarabiaja, ze malo przemyslu, ze malo drog u nas, a kto ma to wywalczyc jak jeden frustrat z drugim na forum potrafi ponarzekac? Mozecie narzekac na kibicow, ale jacy sa tacy sa, potrafia sie zjednoczyc i walczyc o swoje, nie boja sie wyjsc na ulice przedstawic swoje przekonania, nie to co wy trusie ze schowanymi glowami w piasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiciel glupoty napisał:
Przynajmniej jedna grupa potrafi wziac sprawy w swoje rece gdy cos jest nietak. A te wszystkie komentujace tępe łby naleza do formacji lemingów, narzekac tylko potrafia w internecie na wszystko, ze malo zarabiaja, ze malo przemyslu, ze malo drog u nas, a kto ma to wywalczyc jak jeden frustrat z drugim na forum potrafi ponarzekac? Mozecie narzekac na kibicow, ale jacy sa tacy sa, potrafia sie zjednoczyc i walczyc o swoje, nie boja sie wyjsc na ulice przedstawic swoje przekonania, nie to co wy trusie ze schowanymi glowami w piasku.
No właśnie... silni tylko zjednoczeni w grupie. Z osobna, pryszczate, zakompleksione gówniarstwo. W grupie chojraki, rozwiązujący problemy siłą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorota napisał:
Panie Prezydencie Żuku ważne, że jasno i wyrażnie poparł Pan działania kiboli motoru Lublin Bardzo się cieszę bo wystarczy, że Pana oficjalne oświadczenie zestawimy z tymi filmikami. [media]http://www.youtube.com/watch?v=qy_dgPFbG-Q[/media] [media]http://www.youtube.com/watch?v=S4oOWjYtoMc&feature=fvwrel[/media] Wystarczy tylko teraz aby cała sytułacja była nagłośniona przez ogólnopolskie media bo te w Lublinie starsznie się Pana boją wystarczy tylko aby temat zaistniał w TVN czy ogłonopolskiej Gazecie Wyborczej a Pana dni jako prezydenta Lublina będą policzone.
coż za opiniotwórcze i posiadajace wielki autorytet media tutaj podalas, heh az nogi sie pode mna ugieły z wrazenia - wybiórcza (ktora nota bene dostala wytyczne pisanie byle co byle by bylo o KIBOLACH) i jej przydupas tvn, no no doborowe towarzystwo. Zmartwie cie ogolnopolskie media juz opisywaly te sprawe, nawet twoja ukochana wybiórcza, niestety nic z twoich wymysłów nie sprawdzilo sie. Swoja droga smialo wal, probuj rozpetac burze na podstawie dwoch filmików, osmieszysz sie tylko laluniu, w sumie juz to zrobiłaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiciel glupoty napisał:
Przynajmniej jedna grupa potrafi wziac sprawy w swoje rece gdy cos jest nietak. A te wszystkie komentujace tępe łby naleza do formacji lemingów, narzekac tylko potrafia w internecie na wszystko, ze malo zarabiaja, ze malo przemyslu, ze malo drog u nas, a kto ma to wywalczyc jak jeden frustrat z drugim na forum potrafi ponarzekac? Mozecie narzekac na kibicow, ale jacy sa tacy sa, potrafia sie zjednoczyc i walczyc o swoje, nie boja sie wyjsc na ulice przedstawic swoje przekonania, nie to co wy trusie ze schowanymi glowami w piasku.
"Zjednoczyć ?" Wow! a dresy u mnie pod blokiem też się jednoczą w 10 na 1 jak kradną komuś komórkę weź skończ z biciem piany - powiedz mi o co chodzi z tym marszem w takim razie ? PO CO jest organizowany ? też się nie boję wyjść na ulicę tylko wybacz, ale prawdziwy chłop musi zarabiać i ogarniać swoje życie żeby zadbać o siebie i swoich bliskich a nie biegać w dresie z szalikem i robić z siebie ideowca i kibica - (dla niektórych to niestety naturalna opcja - dzieci z rodzin patologicznych, biednych rejonów itd) za pieniądze mamusi i tatusia - bo większość z tych "manifestantów" będzie mieściła się w przedziale wiekowym 15-20.. i zaraz po "manifestacji" trza będzie lekcje na wtorek odrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po protestach kibiców ZTM wycofał bilety ze sprzedaży. Druk 2,5 miliona biletów kosztował 16 tys. zł. Pieniądze zostały stracone" .... obciażyć Pietrasiewiczów (synka i ojca) za to. "Kultura", psia ich mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice,jedyny oręż do walki z żydokomuną .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ODPOWIADAJCIE NA POSTY TYCH DZIADKÓW ! NIECH PROWADZA SOBIE MONOLOG ! NIEMA CO SIĘ POZIOMEM ZNIŻAĆ DO TEJ HOŁOTY Z POD LUBLINA ! AVE MOTOR !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AVE MOTOR napisał:
NIE ODPOWIADAJCIE NA POSTY TYCH DZIADKÓW ! NIECH PROWADZA SOBIE MONOLOG ! NIEMA CO SIĘ POZIOMEM ZNIŻAĆ DO TEJ HOŁOTY Z POD LUBLINA ! AVE MOTOR !
"z pod" ???? Ośle do szkoły albo na majdanek, gdzie blizej masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osła to sobie znajdz w rodzinie gamoniu ! napisz wypracowanie znajdę ci więcej błędów . He widzę , że wali od Ciebie kultura jak z obory od świń , i widzę że masz jakiś problem do mojej . Ale wybacz internet chyba Ci beret wyprał panie "Mądry" i wszystko wiedzący . Czego książki nie napiszesz jak zostałem intelektualista ? jak nie masz nic do dodania to zamknij pysk i siedź w swojej chacie i się nie odzywaj nie pytany prujdupo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...