Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice Motoru Lublin organizują marsz na Ratusz. Za bilety

Utworzony przez Dziamdziak, 23 listopada 2012 r. o 12:06 Powrót do artykułu
koras napisał:
osła to sobie znajdz w rodzinie gamoniu ! napisz wypracowanie znajdę ci więcej błędów . He widzę , że wali od Ciebie kultura jak z obory od świń , i widzę że masz jakiś problem do mojej . Ale wybacz internet chyba Ci beret wyprał panie "Mądry" i wszystko wiedzący . Czego książki nie napiszesz jak zostałem intelektualista ? jak nie masz nic do dodania to zamknij pysk i siedź w swojej chacie i się nie odzywaj nie pytany prujdupo !
Szczymurze milcz bo deszcz zaczyna padać jak uruchamiasz swoje iq. Poziom intelektualny podobny do świń, dlatego tak chętnie o nich piszesz. W realu niby o czym ty byś chciał rozmawiać? Ja na dymaniu kolegów w bramie się nie znam wiec i rozmowa nie będzie się kleiła. Więc szczymurze albo do szkoły albo na majdanek. Ożywimy trochę kominy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy z wami !!!.Też przyjdziemy pod ratusz.Przyprowadzimy ze sobą mużyna cygana i żyda ,będziecie mogli się do nich trochę poprzytulać.Żyd będzie gejem to może dacie rade go posunąć.POZDRO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szczymurze milcz bo deszcz zaczyna padać jak uruchamiasz swoje iq. Poziom intelektualny podobny do świń, dlatego tak chętnie o nich piszesz. W realu niby o czym ty byś chciał rozmawiać? Ja na dymaniu kolegów w bramie się nie znam wiec i rozmowa nie będzie się kleiła. Więc szczymurze albo do szkoły albo na majdanek. Ożywimy trochę kominy.
nie mam zamiaru z tobć ciagnać dalej tej dyskusji bo widze ze jestes zakompleksionym burakiem ! A co do mojego iq to nic ci do tego . Jak widzisz sam się określiłeś , że niema z Toba rozmowy bo niema o czym . Puki co to ty masz jakiś "ale" do Nas , że idziemy pod ratusz protestować . Więc możę masz jakieś ciche kontakty z tą kulturą i piszesz mi o "dymaniu" kogoś w bramie , więc domyślam się , że jesteś zboczeńcem . A po drugie wyłącz komputer bo Ci się udziela i siada na mózg . Aha i popatrz w drzewo genealogiczne czy przypadkiem na majdanku z rodziny kogoś nie zagazowali ... hehe szczymur skąd z jakiej wioski ten epitet ? Świdnik ? pisz sobie dalej , bo ja już nie mam zamiaru tracić czasu na kogoś takiego jak ty . Aha mam propozycje dla Ciebie uderz sobie baranka w ścianę napewno trochę ochłonie twój zapał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tratatataaaa napisał:
"Zjednoczyć ?" Wow! a dresy u mnie pod blokiem też się jednoczą w 10 na 1 jak kradną komuś komórkę weź skończ z biciem piany - powiedz mi o co chodzi z tym marszem w takim razie ? PO CO jest organizowany ? też się nie boję wyjść na ulicę tylko wybacz, ale prawdziwy chłop musi zarabiać i ogarniać swoje życie żeby zadbać o siebie i swoich bliskich a nie biegać w dresie z szalikem i robić z siebie ideowca i kibica - (dla niektórych to niestety naturalna opcja - dzieci z rodzin patologicznych, biednych rejonów itd) za pieniądze mamusi i tatusia - bo większość z tych "manifestantów" będzie mieściła się w przedziale wiekowym 15-20.. i zaraz po "manifestacji" trza będzie lekcje na wtorek odrobić
Swoja droga co Ci przeszkadza to ze ktos cos bedzie manifestowac? Boli cie cos? Czy jakis uposledzony jestes? Pojechales po bandzie, az uszy zwiedly czytajac ten potok bzdur, naprawde zaslugujesz na miano przynajmniej napinacza internetowego miesiaca! Widzisz jak bys byl choc troche inteligentny nie obrazalbys nikogo, bo nikt cie tutaj nie obrazil, a ty walisz jak z rynsztoka frazesami stereotypowymi, ba - posuwasz sie dalej, stawiasz kibicow w jednej linii ze zlodziejami, no ale coz sie mozna spodziewac po osobniku ktory nie ma wlasnego zdania i posilkuje sie mediami. Pytasz mnie po co jest manifestacja (widzisz twoj mozdzek nie pojmuje ze niekibol moze sympatyzowac z kibicami) a ja nie wiem po co jest ta manifestacja, bo nie mam nic wspolnego z kibicami. Wiem natomiast ze potrafia zawalczyc o swoje chocbys ty sie z tym nie zgadzal. i jeszcze jedno ja pracuje zeby zyc, a nie zyje by pracowac, Ty ze swoja przypadloscia powinienes zglosic do poradni specjalistycznej skoro tylko praca zyjesz. No chyba ze nie chcialo sie nosic teczki wiec trzeba ciagnac dzis woreczki, od switu do zmierzchu, wtedy zwracam honor. Sprobuje Ci jeszcze raz wyjasnic o co chodzi tutaj wiekszosci przychynie patrzacym na manifestacje. Ona schodzi na drugorzedny plan praktycznie, wazny jest sam fakt. Zbyt trudne do zrozumienia dla ciebie, bo przeciez jestes forumowym specem i ty wiesz lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koras napisał:
nie mam zamiaru z tobć ciagnać dalej tej dyskusji bo widze ze jestes zakompleksionym burakiem ! A co do mojego iq to nic ci do tego . Jak widzisz sam się określiłeś , że niema z Toba rozmowy bo niema o czym . Puki co to ty masz jakiś "ale" do Nas , że idziemy pod ratusz protestować . Więc możę masz jakieś ciche kontakty z tą kulturą i piszesz mi o "dymaniu" kogoś w bramie , więc domyślam się , że jesteś zboczeńcem . A po drugie wyłącz komputer bo Ci się udziela i siada na mózg . Aha i popatrz w drzewo genealogiczne czy przypadkiem na majdanku z rodziny kogoś nie zagazowali ... hehe szczymur skąd z jakiej wioski ten epitet ? Świdnik ? pisz sobie dalej , bo ja już nie mam zamiaru tracić czasu na kogoś takiego jak ty . Aha mam propozycje dla Ciebie uderz sobie baranka w ścianę napewno trochę ochłonie twój zapał.
Tak obserwuję waszą dyskusję, i niestety muszę przyznać z przykrośćią że to jest jedyny BAT na takie CIOTY jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koras napisał:
proszę bardzo wyszło szydło z worka hahahaha . Cóż za poziom intelektualny , wręcz biję od Ciebie mądrością . Nie dość , że wulgarny to jeszcze zboczony Fuj ! Sam sobie idz jak ci tutaj tak źle i Ci przeszkadzają Ci zli kibole IDZ BYĆ ŁAJZĄ GDZIE INDZIEJ !
dostosowuję się tylko do waszego poziomu, idzie mi to całkiem sprawnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lać przez łeb tych nierobów i pseudokibiców. Rozgonić, albo łapankę zorganizować i do robót interwencyjnych. Niech przysłużą się miastu i np.: kopać rowy mieloracyjne, ścinać trawę w korycie rzeki Bystrzycy, z miotłą po ulicach biegać. Może wtedy bezproduktywne gówniarstwo czegoś się nauczy... W głowie i w du*** im się poprzewracało. O zgrozo... Jestem za biletami z komiksami!!!! Mi się podobają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reims napisał:
Lać przez łeb tych nierobów i pseudokibiców. Rozgonić, albo łapankę zorganizować i do robót interwencyjnych. Niech przysłużą się miastu i np.: kopać rowy mieloracyjne, ścinać trawę w korycie rzeki Bystrzycy, z miotłą po ulicach biegać. Może wtedy bezproduktywne gówniarstwo czegoś się nauczy... W głowie i w du*** im się poprzewracało. O zgrozo... Jestem za biletami z komiksami!!!! Mi się podobają.
Komu to przeszkadza ????? żydom ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reims napisał:
Lać przez łeb tych nierobów i pseudokibiców. Rozgonić, albo łapankę zorganizować i do robót interwencyjnych. Niech przysłużą się miastu i np.: kopać rowy mieloracyjne, ścinać trawę w korycie rzeki Bystrzycy, z miotłą po ulicach biegać. Może wtedy bezproduktywne gówniarstwo czegoś się nauczy... W głowie i w du*** im się poprzewracało. O zgrozo... Jestem za biletami z komiksami!!!! Mi się podobają.
Komu to przeszkadza ????? żydom ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie kibice są tacy sami ludzie jak wasza bliższa lub dalsza rodzina -każdy ma prawo upomniec się o swoje czyli spokojny marsz .Wkażdym większym mieście są kiboli i KIBICE tych jest zdecydowanie więcej .Dlaczego p.Piertasiewicz nie rozmawiał ze stronami czytaj kibicami Motoru tylko podjol decyzje za całe miast i region -TOBYŁA CELOWA PROWOKACJA tak ja to odbieram jako mieszkaniec wlkp..CZy wam się podoba czy nie każde miasto ma kluby i kibiców.Napewno nie popieram prywaty kibica który chce mieć sklep na stadionie Motoru a tym bardziej LOGO klubu Motoru Lublin tu mówi stop jako sympatyk M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiciel glupoty napisał:
Swoja droga co Ci przeszkadza to ze ktos cos bedzie manifestowac? Boli cie cos? Czy jakis uposledzony jestes? Pojechales po bandzie, az uszy zwiedly czytajac ten potok bzdur, naprawde zaslugujesz na miano przynajmniej napinacza internetowego miesiaca! Widzisz jak bys byl choc troche inteligentny nie obrazalbys nikogo, bo nikt cie tutaj nie obrazil, a ty walisz jak z rynsztoka frazesami stereotypowymi, ba - posuwasz sie dalej, stawiasz kibicow w jednej linii ze zlodziejami, no ale coz sie mozna spodziewac po osobniku ktory nie ma wlasnego zdania i posilkuje sie mediami. Pytasz mnie po co jest manifestacja (widzisz twoj mozdzek nie pojmuje ze niekibol moze sympatyzowac z kibicami) a ja nie wiem po co jest ta manifestacja, bo nie mam nic wspolnego z kibicami. Wiem natomiast ze potrafia zawalczyc o swoje chocbys ty sie z tym nie zgadzal. i jeszcze jedno ja pracuje zeby zyc, a nie zyje by pracowac, Ty ze swoja przypadloscia powinienes zglosic do poradni specjalistycznej skoro tylko praca zyjesz. No chyba ze nie chcialo sie nosic teczki wiec trzeba ciagnac dzis woreczki, od switu do zmierzchu, wtedy zwracam honor. Sprobuje Ci jeszcze raz wyjasnic o co chodzi tutaj wiekszosci przychynie patrzacym na manifestacje. Ona schodzi na drugorzedny plan praktycznie, wazny jest sam fakt. Zbyt trudne do zrozumienia dla ciebie, bo przeciez jestes forumowym specem i ty wiesz lepiej.
Nie zrozumiałeś.. (jakoś mnie to nie dziwi specjalnie ) po pierwsze nie stawiam kibiców na równi ze złodziejami tylko podałem przykład nadużywania przez Ciebie znaczenia słowa "zjednoczyć" (mogłem napisać że gołębie się zbierają do kupy (to byś napisał że stawiam kibiców na równi z gołębiami ) ,sam jesteś napinaczem i dajesz się ponieść emocjom chociaż nie masz żadnych merytorycznych argumentów jak sam przyznajesz cyt ; "a ja nie wiem po co jest ta manifestacja, bo nie mam nic wspolnego z kibicami." a co mi przeszkadza ? - a gdzie ja napisałem że mi przeszkadza? zadałem pytanie "po co ? - brak czytania ze zrozumieniem.. na końcu piszesz sam fakt się liczy - cóż za głębia ideowa! sam fakt się liczy.., doszukuj się ukrytego sensu, analizuj (tak jak z tą pracą hehe) tylko nie nazywaj innych napinaczami bo to Tobie skoczył gul i Ty się napiąłeś. Bez napinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu to przeszkadz ???? żydkom!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONR też będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościo z pod nicku AVIA PANY to prowokator za którego mi wstyd ze wali net napinke. Kibiców Avii Świdnik przestrzegam przed pisaniem tego typu postów. PozdrAVIAm normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcą iść na ratusz to niech idą to ich święte prawo demokracji,osmieszyla sie ta krzywousta prezydent Mieczkowska,nie ma prawa ograniczać niczyich praw zreszta to chyba ona ma zajmować sie dobrym pozytkowaniem publicznych pieniędzy na kulturę i sport, a poza tym jest brzydka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...