Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
folkatka napisał:
(...) Jeżeli naprawde nie rozumiesz o co mi chodzi to trudno.[/quote] No cóż, trudno. [quote name='Hej' timestamp='1353966846' post='700253'] (...) Zawsze bedziemy nastawieni anty
No i jak chłopie potencjalny mieszkaniec miasta my być pozytywnie nastawiony do kibiców Motoru? Bo ja osobiście czytając takie teksty, jestem za zaoraniem stadionu Motoru. Jesteś kibic czy pseudokibic (czyli ZERO) ? Coraz bardziej się wstydzę tego miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rupert (piszę tylko dlatego z dużej litery bo zaczynam zdanie...) , napiszę teraz szczerze wprost, nie lubię pederastów/lesbijek i innych dewiantów. Powody tego "nielubienia" są ogólnie znane zdrowej części społeczeństwa. Domniemam że ty masz inne poglądy w tym temacie z wiadomych powodów. Jeśli się mylę to napisz dlaczego, masz szansę wykazać się swoimi poglądami w tej sprawie, tylko staraj się przy tym nieubliżać swoim adwersarzom ok ? ...potrafisz ? ...wątpię ! Sądząc po twoich postach nie potrafisz dyskutować na forum bez obrzucania innych inwektywami. Folkatka już zwracała ci uwagę, ale jak widac to groch o ścianę. Nie jestem i nigdy nie byłem kibicem Motoru Lublin, ale w tym przypadku o którym jest to forum jestem po stronie kibiców Motoru, a stereotypowe pisanie że to są %&^($&%%# itd. itp, świadczy tylko o tobie rupert. p.s. Pozdrowienia dla Folkatki od Smerfa Marudy. Jak tam p. Leniak ? Dalej taki "niepokorny" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytykasz innym błędy ortograficzne, a sam walisz babole aż w oczy szczypie, głąbie (czyt. rupert) ! Zdania zaczyna się z dużej literki. Ponadto >Chińczyk< piszemy też z dużej literki, ale skąd ci to wiedzieć (23).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Smerfie! Nawet myślałam ostatnio o Tobie - czy tu jeszcze zaglądasz. A z Leniakiem sie ułozyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
(...) nie lubię pederastów/lesbijek i innych dewiantów. (...) [/quote] Też za nimi nie przepadam. A do jakiej kategorii zaliczasz murzynów? (a raczej Afroamerykanów, bo mi zaraz ktoś rasizm zarzuci) Też Ci przeszkadzają?
Gość napisał:
(...) tylko staraj się przy tym nieubliżać swoim adwersarzom ok ? ...potrafisz ? ...wątpię ! Sądząc po twoich postach nie potrafisz dyskutować na forum bez obrzucania innych inwektywami. [/quote] A niby komu ubliżyłem? Komuś kto uważa się za kibica, chodzi po ulicach i się wydziera, że komuś w zadek f*iuta wsadzi? Cytuję: "Pietrasiewicz, ch** ci w d***”. To kto tu kogo obrzuca inwektywami?
Gość napisał:
(...) Nie jestem i nigdy nie byłem kibicem Motoru Lublin,(...)
Też nie jestem i nie będę kibicem Motoru. [quote name='Gość' timestamp='1353967994' post='700262'] (...) ale w tym przypadku o którym jest to forum jestem po stronie kibiców Motoru, (...)
kibiców czy pseudokibiców? [quote name='Gość' timestamp='1353967994' post='700262'] (...) a stereotypowe pisanie że to są %&^($&%%# itd. itp, świadczy tylko o tobie rupert. (...)
a gdzie ja tak o niech napisałem, że oni są %&^($&%%# ??? Ja tylko napisałem, że pseudokibic jest dla mnie ZEREM. Do prawdziwych kibiców absolutnie nie mam nic.
Ostatnio edytowany 26 listopada 2012 r. o 23:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wytykasz innym błędy ortograficzne, a sam walisz babole aż w oczy szczypie, głąbie (czyt. rupert) !(...)
I kto tu kogo obraża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
NO cóż, trudno. NO i jak chłopie potencjalny mieszkaniec miasta my być pozytywnie nastawiony do kibiców Motoru? Bo ja osobiście czytając takie teksty, jestem za zaoraniem stadionu Motoru. Jesteś kibic czy pseudokibic (czyli ZERO) ? Coraz bardziej się wstydzę tego miasta...
Rupert to klasyczny przykład pederasty, który jest bardzo nieszczęśliwy z tego powodu że mieszka w Lublinie. Ostatnie zdanie jego powyższego postu świadczy o tym niezbicie. Zapewne bardzo chętnie przeprowadziłby się w inne miejsce Polski, a może i Europy, gdzie jest lepszy klimat dla dewiantów jemu podobnych. Niestety to nieudacznik który nie ma na to funduszy, a jego życiowy partner zapewne też niewiele zarabia (o ile w ogóle pracuje). Rupert w realu przemyka tylko po ulicach miasta jak cicha myszka, ale na forum to zuch nad zuchy ! Na forum podbudowuje swoje ego atakując w chamski sposób wszystkich którzy ośmielą się mieć inne poglądy niż jego. Taki właśnie zuch z niego, z tego "naszego" forumowego maskotka. Jego posty i błędy, oraz styl w jakim pisze świadczą niezbicie o tym że wykształceniem nasz maskotek nie grzeszy. Nie zaczyna się zdania od > NO < . Dowcip: Wiadomą ogólnie sprawą jest to, że można po sposobie wypowiedzi rozpoznać czy ktoś jest wykształcony bardziej, czy też mniej. Ludzie z wyższym wykształceniem odpowiadają zazwyczaj > oczywiście <. Ludzie ze średnim wykształceniem odpowiadają > tak <. ...a ludzie z podstawowym odpowiadają > NO <. ...a ty rupert jakie masz wykształcenie, wyższe ? Rupert odpowiada: NO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
... gówniarze do domu! W d*upach się poprzewracało... gnojki ... Bo siuśmajtków to ... [/quote]
rupert napisał:
A oddać ich do ZOO do Zamościa. Gibony hahahahaha :-))) Ten klub już dawno zszedł na psy...
[quote name='rupert' timestamp='1353967149' post='700256'] A taki dla mnie ZEREM jest!
Dalej uważasz rupert, że nie obrażasz innych na forum ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdę napisałem. Pseudokibic jest dla mnie w tej samej kategorii co pedofil. Jest dla mnie ZEREM, gnojkiem, siuśmajtkiem. Prawdziwy kibic na stadion chodzi mecz oglądać a nie awantury na ulicach uskuteczniać.
Ostatnio edytowany 27 listopada 2012 r. o 00:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
Kiepski ten twój dowcip.
Rupert, napiszę ci tak po cichu , żeby nikt tego nie usłyszał i nie przeczytał, ok ? To nie był dowcip, to był krótki eksperyment przeprowadzony na tobie, tu i teraz. Eksperyment się udał, niestety wynik tego doświadczenia nie jest pomyślny dla ciebie. Faktycznie wynika z tego eksperymentu żeś głąb. Każdy normalny człowiek spaliłby się ze wstydu, ale nie ty, ty nadal się pogrążasz i brniesz w to swoje bagienko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Dzięki Smerfie! Nawet myślałam ostatnio o Tobie - czy tu jeszcze zaglądasz. A z Leniakiem sie ułozyło.
Zaglądam czasami, ale nie za często. Cieszę się, że z Leniakiem się ułożyło. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że co niektórych prawda boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
Widzę, że co niektórych prawda boli...
23 rupert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty co? Nawet się zalogować nie potrafisz? Tak jak pseudokibic (czyt. ZERO) za kapturem się chowasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 rupert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------------- UWAGA NA INTERNAUTE " RUPERT " -------------------------------------------- To komuch PROWOKATOR . Występuje chyba na wszystkich FORUM i ozdabia się zdjęciem. Na na szym FORUM też opatrywał swoje "komentarze" zdjęciem ale jak widać, Nasze FORUM wydało mu się zbyt niebezpieczne i ze zdjęcia zrezygnował(?). Najlepiej to chyba Go ZIGNOROWAĆ !. BRAWO KIBICE MOTORU LUBLIN SA -------------------------------------------- Jesteście jednymi z najbardziej PATRIOTYCZNYCH KLUBÓW KIBICA W POLSCE ! . A Waszych wrogów to bardzo boli FAKT, że Jesteście najbardziej zorganizowaną Grupą w Lublinie która prawie natychmiastowo reaguje na Wszelkie zło atakujące Polskę, Polaków , Lublin i Lublinian, bo jako Kibice MOTORU Jesteście Lublinianinami !. Zaatakowano brutalnie Kibiców i Klub Sportowy MOTOR LUBIN SA , atakującymi oka zali się kontrowersyjna Firma "ZTM" i tylko ta Firma powinna zostać ROZWIĄZANA NATYCHMIAST ! . Po pierwsze, jest to Firma zbędna dla Lublina, złożona z nieudaczników "pociotow i znajomków" z calego Lublina !. Rozwiązanie tej Firmy byłoby korzystne dla Lublina gdyż część zaoszczędzonych z tej Firmy pieniędzy przekazane byłyby potrzebnej Firmie "MPK" a za reszte zaoszczędzonych pieniędzy można by zakupić nowoczesne autobusy dla MPK Lublin . Firma "ZTM" tylko komplikuje życie Mieszkańcom Lublina poprzez ciągłe zmiany rozkładów jazdy i zmiany tras komunikacji miejskiej (sic?). Dlaczego tylko "ZTM" jest winien ?--- dlatego, że żydostwo lubelskie nie narobiłoby szkód Lublinowi, żeby "ZTM" NIE WYRAZIŁ ZGODY NA PONIŻAJĄCE RYSUNKI NA BILETACH MIEJSKIEJ KOMUNIKACJI !. Teraz tylko bardzo mocny nacisk aby kosztami obelżywych biletów obciążyć... TYLKO "ZTM" !!! . Ratusz MUSI zapewnić LUBLINIAN, że nie będą opłacone obelżywe bilety z budżetu Miasta Lublina ! . Za żydowskie prowokacje Lublinianie NIE BĘDĄ PŁACIĆ !. Dwie uwagi do Niezależnych Kibicow MOTORU LUBLIN SA-- otóż, "list otwarty" jest beznadziejny "poemat"-- Nie list otwarty a PETYCJA do Prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka - o co Protestujecie i czego żądacie ? Koniec . Druga sprawa , Jesteście Patriotycznym Klubem Kibica , śpiewacie Hymn Narodowy, stawiacie Polaków na baczność !, to jest piękne i niech trwa ! a przyśpiewki Wasze niech złagodnieją, bo trudno je łączyć z Hymnem . Szczęść Boże Kibicom Motoru !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak powróćmy do sedna sprawy rupert. Jak widzę nieco obruszyłeś się jak określono cię mianem głąba. Jednakże do określenia ciebie mianem pederasta nie wnosisz zastrzeżeń. Słusznie, jakże wnosić jakiekolwiek pretensje skoro się nim jest. To tak jak ja miałbym się obrazić na to że ktoś nazwie mnie heterykiem. Podobają mi się kobietki i je kocham dlatego jestem hetero. Ty zaś jesteś dewiantem i tak postawmy sprawę. Będzie się nam lepiej dyskutowało jeśli określimy się kim jesteśmy i jakie są nasze preferencje. To ma duże znaczenie w tej dyskusji i wiele wyjaśnia. Chyba nie wstydzisz się tego, prawda ?! Tak na marginesie zapytam cie rupert skąd u ciebie taka ksywa ? Sam sobie ją wybrałeś ? Czy też partner ci ją nadał. Czyli jak to jest ? Ty jesteś niby Rupert Grint, a twój chłopak to Toma Feltona ? ...to wiele wyjaśnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka reklama Lublina na pewno przyciągnie turystów ... do Krakowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
do osób przeciwnych kibicom motoru-ciekawe czy bylibyście tacy odważni powiedzieć któremuś z nich to w twarz
Do osób udających wielkich kiboli przez neta i w wałkujących jeden argument: "czy bylibyście tacy odważni powiedzieć któremuś z nich to w twarz". Tak, i to ze 3 razy pewnie trzeba by powtórzyć bo może by za 3 razem mniej więcej by jeden z drugim zrozumiał co mówię.. A co pobijesz mnie buehehe jak ci powiem.., kibicu.. ? zachowujesz się tak samo frajersko pisząc takie teksty jak ci co opluwają kibiców na forach (WIADOMO, że mały Januszek nie przychojraczy więc nadaje na forum - bo tu się może schować za klawiaturą) WIADOMO, że przynajmniej 50 % "kibiców" ,którzy wczoraj maszerowali to pozerzy w dresach mierzący wizualnie w "ich zdaniem kozaka".. "mocni" w towarzystwie kolegów pod klatką (i to swoją własną), ale jak radiowóz podjedzie to ręce do kieszeni i oczy po sobie (nie mówię że każdy - ale połowa to bankowo) a jak już nie daj Boże na komendę trafi to oooohoohoho! hehe a potem się nawzajem obrzucają wyzwiskami/piszą na blokach kto jest frajer a kto nie jest hehe.. no dobra bo odbiegam od tematu - sedno jest takie - albo się jest kozak (niewazne czy kibic, smrodek, cyklista, Janusz) albo się jest net kozak (ta sama lista co w nawiasie obok). Pozdrawiam ludzi czynu, a nie "deklaratywnych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby cały kraj działał jak te 200 osób wzielibyśmy za ryje - postkominustyczne socjal demokratyczne ścierwo:) Ja wiem , że takie czasu nadejdą. System upadnie nie ze względu , że jest zły ale zbankrutuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...