Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może mi ktoś powie: z czego finansowana jest ta TEKTURA? Kto daje pieniądze na jej finansowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i buraki bedą mieli stadion tam gdzie powinni na skladzie buraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomą ogólnie sprawą jest to, że poznać głupiego po śmiechu jego, można też po sposobie wypowiedzi rozpoznać czy ktoś jest wykształcony bardziej, czy też mniej. Ludzie z wyższym wykształceniem odpowiadają zazwyczaj > oczywiście <. Ludzie ze średnim wykształceniem odpowiadają > tak <. ...a ludzie z podstawowym odpowiadają > NO <. ...a ty "haha" jakie masz wykształcenie, wyższe ? "haha" odpowiada: NO !
haha napisał:
NO i buraki bedą mieli stadion tam gdzie powinni na skladzie buraków
...i kto tu jest burakiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
dzięki za zaproszenie ale nie skorzystam zresztą nawet nie wiem gdzie takowy się znajduje. Poza tym, tutaj więcej osób przeczyta to co napiszę a w sklepiku Kibica miałbym ograniczoną publikę.
Co zesrales sie juz w gacie jak dostales zaproszenie by powiedziec tym "smieciom" cos prosto w oczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać ten motor, wybudować stadion przy krochmalnej, wyplewić bandytów. To moze wtedy zaczną chodzić na mecze normalni ludzie z rodzinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To moze wtedy zaczną chodzić na mecze normalni ludzie z rodzinami.
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Widać że niewiele się orientujesz w tym o czym piszesz. Bardzo często chodzę na mecze w jednym z zachodnich krajów Europy, gdyż mieszkam na stałe tutaj skąd teraz piszę. Mam wykupioną kartę na cały rok. Na mecze przychodzą tak samo całe rodziny, dziadek z wnuczkiem, babcia z wnukami, rodzice, praktycznie wszyscy. Wszyscy się dobrze bawią na meczu i kibicują swojej drużynie, a starsi popijają sobie piwo na trybunach, gdyż jest to piwo sprzedawane legalnie na stadionie. Oprócz jak ty to piszesz normalnych rodzin są też na tym stadionie kibice/fanatycy którzy siedzą w osobnym ogrodzonym sektorze i najgłośniej kibicują. Tak było zawsze i będzie i nikomu to nie przeszkadza. Mało tego, ci jak to piszesz normalni z rodzinami utożsamiają się bardzo często z tymi "najzacieklejszymi" kibicami swojej drużyny i bardzo często dołączają się do głośnego kibicowania swojej drużynie. Wtedy właśnie jest najlepsza atmosfera na meczu ! ...aż ciarki przechodzą po plecach, jak cały stadion kibicuje ! Trzeba dodać jeszcze że stadiony są zawsze wypełnione po brzegi, mimo tego że są to wielkie stadiony, od 30 tysięcy miejsc i więcej, aż po 70.000 ! Między kibicami tymi z dziećmi i tymi "ultra" jest taka jakby symbioza. Nikt nikomu nie przeszkadza i naprawdę jest fajnie na takich meczach. Osobiście byłem na prawie wszystkich największych stadionach (podczas meczu) w kraju w którym teraz mieszkam. Zawszwe była fantastyczna atmosfera, mimo tego że kibice z różnych klubów nie zawsze przepadają za sobą. Owszem pokrzyczą na siebie na meczu, czasami nawet wulgarnie, ale taka jest specyfika tego kibicowania. Jeśli komuś to przeszkadza to nie chodzi na takie mecze, proste. Zawsze jednak przed meczami i po meczach jest spokój ład i porządek. Ludzie/kibice przeciwnych druzym "okupują" tłumnie pobliskie bary i restauracje i nikt nikomu krzywdy nie robi. Zdarzają się czasami jakieś drobne incydenty, ale to jest wielka rzadkość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
UWAGA NA INTERNAUTE " RUPERT " (...) Występuje chyba na wszystkich FORUM i ozdabia się zdjęciem. Na na szym FORUM też opatrywał swoje "komentarze" zdjęciem ale jak widać, Nasze FORUM wydało mu się zbyt niebezpieczne i ze zdjęcia zrezygnował(?). Najlepiej to chyba Go ZIGNOROWAĆ !.(...)[/quote] UWAGA NA INTERNAUTĘ "S Y L W E S T E R", ma jakieś swoje FORUM i nie ozdabia się zdjęciem i straszy innych. A jakież to FORUM nazywasz nasze FORUM? Najlepiej to chyba Go ZIGNOROWAĆ !
Gość napisał:
(...) Tak na marginesie zapytam cie rupert skąd u ciebie taka ksywa ? Sam sobie ją wybrałeś ? (...)
Tak wiem, mam oryginalne imię, też mi się podoba :-) Gość? A co to za ksywka? Takie nie wiadomo co... [quote name='JA' timestamp='1354009055' post='700889'] Co zesrales sie juz w gacie jak dostales zaproszenie by powiedziec tym "smieciom" cos prosto w oczy ?
Tym "śmieciom"??? Jakoś sobie nie przypominam abym nazwał kogokolwiek śmieciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
Pseudokibic jest dla mnie w tej samej kategorii co pedofil. Jest dla mnie ZEREM, gnojkiem, siuśmajtkiem.
Faktycznie rupert, masz racje, nie nazwałeś nikogo śmieciem na tym forum, tylko cyt. "zerem, gnojkiem, siuśmajtkiem" i pedofilem. Nie będę przytaczał więcej twoich obelg, których użyłeś na tym forum...pederasto. Właśnie ! Nie odniosłeś się jeszcze do tego, czy wstydzisz się swojej orientacji seksualnej ? Wszak słowo >pederasta< to nie jest obelga tylko orientacja seksualna. Nazwanie ciebie pedałem byłoby obelgą, ale pederasta to słowo formalnie używane, dlatego tak ciebie określam. Ja się tego nie wstydzę że jestem hetero, a ty, wstydzisz się swojej orientacji seksualnej ? Proszę ! Masz teraz okazję się wykazać na forum, śmiało ! Czy jesteś wstanie obronić na forum swoją orientację ? Czy nadal będziesz ubliżał innym i ubliżał wszystkim tym którzy nie podzielają twoich poglądów pederasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może jednak powróćmy do sedna sprawy rupert. Jak widzę nieco obruszyłeś się jak określono cię mianem głąba. Jednakże do określenia ciebie mianem pederasta nie wnosisz zastrzeżeń. Słusznie, jakże wnosić jakiekolwiek pretensje skoro się nim jest. To tak jak ja miałbym się obrazić na to że ktoś nazwie mnie heterykiem. Podobają mi się kobietki i je kocham dlatego jestem hetero. Ty zaś jesteś dewiantem i tak postawmy sprawę. Będzie się nam lepiej dyskutowało jeśli określimy się kim jesteśmy i jakie są nasze preferencje. To ma duże znaczenie w tej dyskusji i wiele wyjaśnia. Chyba nie wstydzisz się tego, prawda ?! Tak na marginesie zapytam cie rupert skąd u ciebie taka ksywa ? Sam sobie ją wybrałeś ? Czy też partner ci ją nadał. Czyli jak to jest ? Ty jesteś niby Rupert Grint, a twój chłopak to Toma Feltona ? ...to wiele wyjaśnia.
Specjalnie dla ciebie rupert przytoczyłem jeszcze raz ten post. To jak to jest z tobą, wstydzisz się tego kim jesteś ? Czy też jesteś z tego dumny. Mam nadzieję że staniesz na wysokości zadania i odpiszesz. Wszak zapewne twój partner jest obok ciebie właśnie teraz, zatem do dzieła rupert. Pokaż że jesteś dumny z tego kim jesteś, napisz jak to jest być pederastą i ubliżać innym na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ubliżać innym na forum.
Na razie to ty ubliżasz innym... Gdyby głupota miała skrzydła to byś był mistrzem w lataniu. Byłam na Krakowskim w tym samym czasie jak była ta manifestacja. Takiego "bydła" to już dawno nie widziałam. Uważam, że "rupert" ma rację nazywając pseudokibiców zerami. Normalni ludzie się tak nie zachowują jak ci co byli pod ratuszem (nie piszę tu o wszystkich tylko o "wybrańcach"). A twoje komentarze pokazują, że gówniarz z ciebie, zakompleksiony gówniarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na razie to ty ubliżasz innym... A twoje komentarze pokazują, że gówniarz z ciebie, zakompleksiony gówniarz.
Wyzywasz innych od bydła, a mnie od zakompleksionrgo gówniarza. Uważasz ze to ja ubliżam, a sam/sama ubliżasz. Proponuję ci zatem abyś przeczytał/przeczytała (swoje) posty pederasty z większą uwagą. To on w każdym swoim poście ubliża i wyzywa innych, ty zaś wyzywasz mnie i kibiców Motoru Lublin. Nazwałem cię pederastą bo nim jesteś, tak ty ! Trudno ci jest przejść z tym do porządku, że zostałeś zdemaskowany/rozszyfrowany na forum. Teraz zaś podszywasz się pod kobietkę i próbujesz stawać sam we własnej obronie. Wciąż czekam na twoją ripostę w związku z tym żeś homoseksualista. Czy wstydzisz się swojej orientacji seksualnej pederasto ? Dlaczego ? Ja nazywam rzeczy po imieniu, tyś pederasta a jak heteryk. Czy to cię tak irytuje ? ...dlaczego ? Ujawnij się na forum, postaw sprawę jasno ! Czego się obawiasz ?! Taki byłes zuch nad zuchy...nie krępuj się, napisz prawdę w czym rzecz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łał ! Jaki dziwny zbieg okoliczności ! Nagle rupert się ujawnił na dole ekranu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co wystuka tym razem ten (...)
Ostatnio edytowany 28 listopada 2012 r. o 22:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
(...) że zostałeś zdemaskowany/rozszyfrowany na forum. (...)
zdemaskowany? Hahahahaha, ja przynajmniej jestem zalogowanym użytkownikiem forum a ty jakimś (...) Pytasz co mnie tak irytuje? Twoja głupota mnie irytuje bezimienny gościu Tylko szczekać potrafisz. Jak wiejski kundel szczekasz. (...) (...) Rupert - po raz kolejny przywołuje Cie do porzadku - moderator
Ostatnio edytowany 28 listopada 2012 r. o 09:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Łał ! Jaki dziwny zbieg okoliczności ! Nagle rupert się ujawnił na dole ekranu ! [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1354058752' post='701242'] Ciekawe co wystuka tym razem ten gej.
O! Cześć bezimienni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
zdemaskowany? Hahahahaha, ja przynajmniej jestem zalogowanym użytkownikiem forum a ty jakimś (...) Pytasz co mnie tak irytuje? Twoja głupota mnie irytuje bezimienny gościu (...) A że tak jeszcze zapytam, (...)
To się (zalogowany) rupert wypowiedział ! Ja również cię pozdrawiam, hej !
Ostatnio edytowany 28 listopada 2012 r. o 09:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
23 rupert
Zgadza się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
Rupert - po raz kolejny przywołuje Cie do porzadku - moderator
Mnie przywołujesz do porządku? A innych olewasz? Fajna ta moderacja, nie ma co... Jak jakieś "no name" wyzywa innych od pederastów i gejów to jakoś nic nie robisz moderatorko... a jak ja prawdę o pseudokibicach piszę to mnie kasujesz. Zaje*bioza... Pozdrawiam Cię serdecznie, moderatorko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
Mnie przywołujesz do porządku? A innych olewasz? Fajna ta moderacja, nie ma co... Jak jakieś "no name" wyzywa innych od pederastów i gejów to jakoś nic nie robisz moderatorko... a jak ja prawdę o pseudokibicach piszę to mnie kasujesz. Zaje*bioza...
Ja też cię przywołuję do porządku rupert. Trzymaj ciśnienie proszę i nie wyzywaj innych na forum. Wszak bycie zarejestrowanym zobowiązuje, a nie daje ci prawa do obrzucania forumowiczów inwektywami. To że ty jesteś zalogowany a ktoś inny nie niczego nie zmienia, liczy się treść postu a nie nick. Nikt ciebie nie wyzywa od pederastów i gejów. Tyle razy ci już pisałem, że chciałbym abyś odniósł się do tej swojej orientacji seksualnej. Ja jestem hetero i nigdy sie na to nieobrażę że ktoś powie lub napisze o mnie że jestem heterykiem. Słowo pederasta czy też gej nie jest obrażające nikogo, to jest potoczne słowo które określa kogoś orientację seksualną. Zatem zamiast jęczeć na forum że ktoś cię obraża i skarżyć się moderatorce, napisz proszę jak odnosisz się do tego żeś gej. Przecież chyba nie wstydzisz się tego, prawda ?! Śmiało, nie krępuj się, który to już raz cię o to proszę żebyś napisał o tym fakcie. Ty jednak wciąż omijasz ten aspekt. Twoje przyznanie się do tego wiele by nam wyjaśniło, byłoby nawet łatwiej nam dyskutować w temacie tego forum. Jeśli jednak nie jesteś gejem, to chociaż skłam że nie jesteś, a nie jęcz jak (przepraszam za wyraz) >ciota< i nie użalaj się nad sobą. Wcześniej zachowywałeś się jak zuch nad zuchy na tym forum, nawet chętnie ubliżałeś wszystkim tym którzy mają inne zdanie niż ty. Teraz zaś biadolisz i skarżysz się moderatorce że to samo ciebie spotyka....a folkatka na samym początku tego tematu ostrzegała cię geju, żebyś się uspokoił, ale ty miałeś to gdzieś. Teraz role nieco się odwróciły i to ty piszesz pod adresem folkatki żeby cię broniła ?! Nie wstyd ci ? (23)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rupert - zawsze powtarzam, że nie jestem w stanie wszystkiego wyłapywac. Zas na Ciebie mam szczególne baczenie. Zawdzięczasz to tylko i wyłącznie sobie, po za tym jako jeden z nielicznych zalogowanych użytkowników zwracasz na siebie uwagę. Po za tym słowo gej nie jest aż tak obraźliwe jak te, który Ty uzywasz w stosunku do swoich przeciwników.
Ostatnio edytowany 28 listopada 2012 r. o 22:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...