Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lepiej niech ta banda swoim zachowaniem na co dzień a zwłaszcza podczas meczu pokaże ludzkie odruchy i zachowania. Robienie szopki przez tych zwyrodnialców, którzy potrafią obrzydzić innym chodzenie na mecze Motoru jest niesmaczne. I nich zaraz na forum nie będzie oburzenia bo wszyscy wiedzą jak wyglądają niektóre mecze i wyjazdy....temu zaprzeczyć się nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekny gest. Brawo, mlodzi obywatele !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mozna tlumic ani wysmiewac tak spontanicznych odruchow i checi zlozenia holdu, jaki pokazali ci mlodzi ludzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ern napisał:
lepiej niech ta banda swoim zachowaniem na co dzień a zwłaszcza podczas meczu pokaże ludzkie odruchy i zachowania. Robienie szopki przez tych zwyrodnialców, którzy potrafią obrzydzić innym chodzenie na mecze Motoru jest niesmaczne. I nich zaraz na forum nie będzie oburzenia bo wszyscy wiedzą jak wyglądają niektóre mecze i wyjazdy....temu zaprzeczyć się nie da
A Ty Co zrobiłeś dla uczczenia pamięci tych co umarli?? i To o czym ty mówisz to są pseudokibice, a nie każdy kibic Motoru Musi od razu być pseudokibicem. Piękny gest z ich strony i to się tylko liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ern napisał:
lepiej niech ta banda swoim zachowaniem na co dzień a zwłaszcza podczas meczu pokaże ludzkie odruchy i zachowania. Robienie szopki przez tych zwyrodnialców, którzy potrafią obrzydzić innym chodzenie na mecze Motoru jest niesmaczne. I nich zaraz na forum nie będzie oburzenia bo wszyscy wiedzą jak wyglądają niektóre mecze i wyjazdy....temu zaprzeczyć się nie da
Trzeba nauczyć się wybaczać tym bardziej że ich postawa jest godna naśladowania jednocześnie należy mieć nadzieję że oni też mają wolę normalności czy patriotyzmu czego nie wszyscy nie kibice nie mają .A czy TY byłeś (aś) by oddać hołd ? mnie ich zachowanie też nie leży może dlatego że należę do starej generacji kibiców jednak ze względów bezpieczeństwa na mecze przestałem chodzić jednak takie gesty pokazują że jest nadzieja iż kiedyś zdołam bez obaw pójść nawet z nimi pokibicować ale ja nie nazwał bym ich -zwyrodnialcami-ot rozwydrzona młodzież nad którą nikt nie potrafi zapanować im potrzeba wzorów do naśladowania a wierzę że nie są źli trzeba dać im szansę i wierzyć że samo poradzą sobie z bandytyzmem !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie spokoj i nie reagujcie na wpisy takich niedorozwojow i innych trolli internetowych co szukaja caly czas zaczepki by rozkrecic dym w internecie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he he... Pamiętam podobne gest tych samych kibiców po śmierci papieża. Do drugiej kolejki po. A potem co? A jak zwykle. Bejsbole i mordobicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takim zachowaniem kibice motoru zyskują szacunek i poważanie.tak trzymać panowie i panie. ale należy pamiętać ,że to można również szybko stracić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Krytycy - przestańcie ślepo wierzyć w stereotypy. To, że ktoś jest kibicem Motoru nie przesądza niczego. Nie da się wprawdzie zaprzeczyć, że prasa po bójkach pomeczowych rozpisuje się o tym, że "Kibice Motoru zrobili to" "Kibice Motoru zrobili tamto" po meczu, ale jak już ktoś napisał, w takich przypadkach chodzi raczej o PSEUDOkibiców. Kibicem może być każdy, ale pseudokibicem nie jest każdy kibic. Osobiście nie jestem fanką Motoru, nie zachwycam się meczami, bo nie interesuję się piłką nożną, ale czy to od razu oznacza, że nie lubię kibiców i pałam do nich nienawiścią? NIE! Dajcie sobie więc spokój złośliwym komentarzom, ale doceńcie gest drugiego człowieka. Bo co, jak co, ale czy to kibic, czy kto inny, czy Wy - jesteśmy takimi samymi ludźmi, czy się nam to podoba, czy nie. Dla mnie ich gest jest godny pochwały. Tyle. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem już młody,a na mecze Motoru chodzę z synem.Na meczach jest bezpiecznie ,wbrew opiniom niektórych gazet.Dzisiejszy przemarsz i hołd oddany ofiarom jest godny naśladowania.Brawo koledzy po szalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://ultra-fanatic.one.pl/index.php?opti...s&Itemid=67
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice też ludzie, dobrze to wygląda iż ktoś wyszedł z taką inicjatywą i popatrzeć że jednak było sporo osób. Naprawdę należy się szacunek za ten gest (wypominanie przeszłości i różnych zachowań w takiej sytuacji jest raczej nie na miejscu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak podlizać się władzy miasta Lublin aby dali troche grsza na skorumpowany upadający klub.... hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srarszy Kibic napisał:
Trzeba nauczyć się wybaczać tym bardziej że ich postawa jest godna naśladowania jednocześnie należy mieć nadzieję że oni też mają wolę normalności czy patriotyzmu czego nie wszyscy nie kibice nie mają .A czy TY byłeś (aś) by oddać hołd ? mnie ich zachowanie też nie leży może dlatego że należę do starej generacji kibiców jednak ze względów bezpieczeństwa na mecze przestałem chodzić jednak takie gesty pokazują że jest nadzieja iż kiedyś zdołam bez obaw pójść nawet z nimi pokibicować ale ja nie nazwał bym ich -zwyrodnialcami-ot rozwydrzona młodzież nad którą nikt nie potrafi zapanować im potrzeba wzorów do naśladowania a wierzę że nie są źli trzeba dać im szansę i wierzyć że samo poradzą sobie z bandytyzmem !.
Tak, byłem oddać hołd. A zdanie podtrzymuję: hołota i tyle. chodziłem kiedyś na mecze kiedy przychodziło po 20 tys ludzi i strach był mniejszy bo tłukli się miedzy sobą ale teraz? byle kurdupel z szalikiem ale nawalony i odważny . Nawsadzać Policji (słownie, bo bić się z nimi boją - chyba że jest jeden a ich kilku) , pomalować ściany głupimi napisami itp. Dla nich kochany Motor to nawalanka gdzieś na dworcu lub w lesie, szczytne akcje jak ta wiary w nich nie przywrócą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AnKa napisał:
A Ty Co zrobiłeś dla uczczenia pamięci tych co umarli?? i To o czym ty mówisz to są pseudokibice, a nie każdy kibic Motoru Musi od razu być pseudokibicem. Piękny gest z ich strony i to się tylko liczy.
byłem oddać hołd. Tak jak każdy normalny człowiek. Zdanie podtrzymuję: hołota. Masz rację, nie wszyscy ale Ci co byli to na pewno w większości tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając właśnie takie komentarze typu "podtrzymuje swoje zdanie to hołota" pokazujecie jakimi wy jesteście wielkimi patriotami. Kibice Motoru na pokaz tego nie zrobili umówili się i poszli oddać hołd, bo czuli taką potrzebe w sercu. A wy wielcy patrioci którzy wszem i wobec obwieszczają światu, że byli oddać hołd nie potraficie uszanować uczuć innych, uczuć które wyrazili dzisiaj kibice. Brawo kibice prawdziwi z was patrioci! Po owocach ich poznacie jak pisze Pismo. Oni się nie chwalili poszli i tyle a wy... żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to kibice sa najwiekszymi patriotami w naszym kraju a nie wspólczesna mlodziez dla ktorej najwazniejszy jest lans modny ubiór i swieczki na Nk ludzi tu chodzi o gesty brawo kibice Motoru. sociolog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 kibiców było pod ratuszem, a 2000 chuliganów zostało w domach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając niektóre wypowiedzi można dojść do wniosku że oponenci kibiców prezentują żenująco niski poziom kultury osobistej.nawet w okresie żałoby narodowej uwidaczniają się nasze przywary narodowe.opluwanie i obrzucanie wyzwiskami to norma.przy braku merytorycznej dyskusji najważniejsze jest aby dać upust swoim frustracjom.nie można powielać stereotypów oraz generalizować i pisać że wszyscy kibice to bezmózgi bo w taki sposób można dyskredytować każdą grupę społeczną.w ostatnim okresie czasu bardzo dużo dobrego pisze się o klubie Motor i jego kibicach a taki stan rzeczy bardzo boli niektórych frustrowanych malkontentów.kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SĄ PRAWDZIWI KIBICE I WIELCY PATRYJOCI,(a mówi się że to banda łobuzów!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...