Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
debile i jeszcze raz debile sami likwidują ten wielki  klub jakim jest Motorek nie pomyślą osły że przez takich baranów klub traci na wpływach z biletów bo żaden normalny człowiek nie che iść i oglądac ten zdziczały sektor i ich wielkich sympatyków. SDzkoda tylko pieni ędzy z miasta i pieniędzy od sponsoró jest wiele innych dyscyplin którym są potrzebne te pieniądze i p[rzynajmniej były by jakieś sukcesy a nie prawie 3 liga z bandą gangsterów zza miedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygłupy z dziennika wschodniego znowu mają newsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że media rządzą się swoimi prawami, ale sugerowałbym, żeby o tych bydlakach po prostu nie pisać. Jak znam tych debili, to teraz z dumą czytają o swoich wyczynach. Media tylko to podkręcają.  W NY w podobny sposób walczyli z graffiti. Specjalna ekipa jeździła po całym mieście i zamalowywała świeże malunki. Ich autorzy odpuścili, bo komu i jak mieli się pochwalić. Gdyby naczelni umówili się, że od dzisiaj nie piszą o tym bydle, to wydaje mi się, że ta hołota spuściłaby z tonu. Nie róbcie z nich bohaterów medialnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego kierowca autobusu hamował.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e i jeszcze raz deb***e sami likwidują ten wielki  klub jakim jest Motorek nie pomyślą osły że przez takich baranów klub traci na wpływach z biletów bo żaden normalny człowiek nie che iść i oglądac ten zdziczały sektor i ich wielkich sympatyków. SDzkoda tylko pieni ędzy z miasta i pieniędzy od sponsoró jest wiele innych dyscyplin którym są potrzebne te pieniądze i p[rzynajmniej były by jakieś sukcesy a nie prawie 3 liga z bandą gangsterów zza miedzy.
mój kolega sypia z twoją matką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wkrótce będzie specjalna nowa arena do walk gladiatorów, czekamy - czy stadion będzie monitorował wskaźnik wybitych zębów, złamań, kalectw itp??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i cóż wielkiego się stało... cwelówka zebrała baty i już trzeba nowego newsa pisać w tej pseudogazecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcza robi nagonkę na Groszka a dziennik na kiboli Motoru.Zlecenie macie z góry czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę na której możesz zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu.Wystarczy wpisać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://qnh.pl/lokalizacjatelefonu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu dają nagłówek o kibolach i zaraz mają dużo kliknięć. Tak to się kręci :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do takich spięć dochodzi w calej polsce . Nikt z uczestnikow nie zlozyl skargi. Tylko redaktor dziennika ma problem . Wszystko odbylo sie na uboczu i wszyscy sie swietnie bawili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wkrótce będzie specjalna nowa arena do walk gladiatorów, czekamy - czy stadion będzie monitorował wskaźnik wybitych zębów, złamań, kalectw itp??
W 2014 na Krochmalnej otwarcie sezonu.Tam bedą walki z efektami jak powyżej opisano Do tematu moznaby powrócić, kiedy motłoch wydorośleje ,znormalnieje.W normalnym kraju dla bandytów nie budowano by stadionów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się obrzucić granatami tych idiotów, byłby spokój. Komu są potrzebne takie śmierdzące chwasty.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój kolega sypia z twoją matką
To żadna młoda laska go nie chce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagłówek powinien brzmieć LEŚNIE BANDYCI NAPADLI NA AUTOBUS! Przypominam redaktorom, że  kibice kibicują sportowcom, proszę nie przypisywać negatywnego znaczenia słowu "kibic".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak w klatkach się biją faceci i kobiety w MMA to pół Polski to ogląda z zapartym tchem i za to płaci. Jak to samo robią ludzie na uboczu to już są bandyci. Faceci się bili, biją i bić będą tak było od powstania ludzkości. Dodatkowo w Polsce ze względu na położenie geograficzne i ciągłą walkę o niepodległość oraz tzw duch Husarii to jest stety lub niestety normalne. Biją się parlamentarzyści, studenci, kibice itd itd. Jeśli w tym środowisku są takie a nie inne zasady działania i biją się tylko zainteresowani ta ich sprawa. Jedni ćpają inni chleją inni są lekomanami. Każdy z tych przypadłości jest szkodliwa dla budżetu i społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak przyjechał Widzew na Motor to uciekali u siebie, lepiej im złapać słabszych. Ot wiejska impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być kompletnym debilem, ewentualnie pedałem, by kibicować motorowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy tym skur.wysynom jeszcze stadion budujecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być kompletnym deb***em, ewentualnie pedałem, by kibicować motorowi.
trzeba byc kompletnym cwelem zeby kozaczyc zza monitora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...