Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibol Motoru \"Groszek” oskarżony o oplucie kobiety

Utworzony przez Gość, 30 września 2011 r. o 19:26 Powrót do artykułu
"groszek" to ksywa od tego co ma w portkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"groszek" to ksywa od tego co ma w portkach?
Nie napinaj się tak leszczu, bo jeszcze ci żyłka w gaciach pęknie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze to ksywa od tego co ma w glowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. To także rozmiar jego mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ljsdiugcfaicg napisał:
Nie napinaj się tak leszczu, bo jeszcze ci żyłka w gaciach pęknie...
Leszcz to Twój ojciec, który cię począł w bramie na Kunickiego tudzież Lubartowskiej. A co? zabraknie żenionego spida jak zwiną Twojego kumpla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej no odczepcie sie od groszka czlowiek mial trudne dziecinstwo widac po sznytach , czul sie niedoceniony to teraz przynajmniej jest slawny ps . ja jutro napluje komus w twarz mam nadzieje ze mnie zlapia i pokaza w dzienniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tobie manekinie w mózgu i cię krew zaleje, takich idiotów jak on i im podobnych powinno się eliminować.Jamen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dekiel69 napisał:
Leszcz to Twój ojciec, który cię począł w bramie na Kunickiego tudzież Lubartowskiej. A co? zabraknie żenionego spida jak zwiną Twojego kumpla?
Ciekawe czy poza internetem jesteś taki odważny, żeby innym wrzucać cwaniaczku. Kozak w necie, pi*da w świecie! Bez pozdrowień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ml napisał:
Ciekawe czy poza internetem jesteś taki odważny, żeby innym wrzucać cwaniaczku. Kozak w necie, pi*da w świecie! Bez pozdrowień.
kozaczek w grupie ku***a ma w du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kozaczek w grupie ku***a ma w du***
Zapewne piszesz o sobie gamoniu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im bliżej wyborów tym większa nagonka na kibiców.Wiadomo temat zastępczy. Jak myślicie ile VAT będzie wynosił w przyszłym roku 24 % czy może już 25 % jak ci sami będą rządzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie poselskie poręczenie...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za news ? Ile razy będziecie o tym pisać ? Też mi wiadomość dnia. ŻENADA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie ja czekam na jakiś sławnych posłów z Pislamu żeby poręczyli za tego biednego uciśnionego przez system kibolka , jarek go obroni przecie on w ogole nie zmanipulował kiboli żeby na niego głosowali:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ddd napisał:
własnie ja czekam na jakiś sławnych posłów z Pislamu żeby poręczyli za tego biednego uciśnionego przez system kibolka , jarek go obroni przecie on w ogole nie zmanipulował kiboli żeby na niego głosowali:D
Sam manipulujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto był i widział, ten wie, że Groszek nikogo nie opluł i nie uderzył. Ciekawe czy te ciecie (bo ochrona to zbyt duże słowo na tych rencistów) wiedzą ile grozi za składanie fałszywych oskarżeń. Szkoda, że za nich sie prokurator nie weźmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ddd napisał:
własnie ja czekam na jakiś sławnych posłów z Pislamu żeby poręczyli za tego biednego uciśnionego przez system kibolka , jarek go obroni przecie on w ogole nie zmanipulował kiboli żeby na niego głosowali:D
A ty nie czujesz jak tobą czerwoni manipulują ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
A ty nie czujesz jak tobą czerwoni manipulują ???
Ma tak sprany mózg że biedny nie czuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ml napisał:
Zapewne piszesz o sobie gamoniu ?
pisze o tobie mały geju grupowy dresie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wszyscy mna manipuluja , nie zauważam uciemiężenia stadionowych oprychów , biedactwa , nie możecie demolować stadionów i ganiają was za bicie normalnych ludzi , no faktycznie , walczcie o wolnosc bo widocznie wam ja ograniczaja, wiecie dlaczego tak za wami staja takie "gazety" jak gazeta polska codziennie , bo ilorazem inteligencji nie odbiegacie od rzodkiewki , a im wskaznik iq nizszy , tym latwiej manipulowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...